קו הגרוטאות עולה באש (ברמה"ש).. Welcome to 24

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
6299

קו הגרוטאות עולה באש (ברמה"ש).. Welcome to 24
6299

מצטרפת ל-6280 ו-7045 שנשרפו למוות לאחרונה.

בנוסף בשבוע שעבר החלה להישרף גם 6284 בקו 34, אך הנזק לא גדול והיא תשוקם.

amitk83

New member
מעניין

6299

מצטרפת ל-6280 ו-7045 שנשרפו למוות לאחרונה.

בנוסף בשבוע שעבר החלה להישרף גם 6284 בקו 34, אך הנזק לא גדול והיא תשוקם.
מעניין
מה שנאמר לי על ידי נציג כלשהו בדן "הנוסעים תמיד מחפשים את חברת דן והאוטובוסים הם הכי חדישים". בדק בית קטן לא יזיק

mister K

New member
רוב האוטובוסים בדן אכן חדישים

מעניין
מה שנאמר לי על ידי נציג כלשהו בדן "הנוסעים תמיד מחפשים את חברת דן והאוטובוסים הם הכי חדישים". בדק בית קטן לא יזיק
יש כמה קווים ספציפיים שמוגדרים כ-"לא מונגשים" ועליהם עובדות עגלות.
קו 24 הוא אחד מהם.

orchilit

New member
160, 63 לעיתים,

יש כמה קווים ספציפיים שמוגדרים כ-"לא מונגשים" ועליהם עובדות עגלות.
קו 24 הוא אחד מהם.
160, 63 לעיתים,
היום גם ראיתי מפרקית עתיקת יומין בקו 18 (נדמה לי שמספרה היה 4XX). ממש חזרתי לשנות ה90.

mister K

New member
גם 63 ו-160 לא מונגשים

160, 63 לעיתים,
היום גם ראיתי מפרקית עתיקת יומין בקו 18 (נדמה לי שמספרה היה 4XX). ממש חזרתי לשנות ה90.
גם 63 ו-160 לא מונגשים
רשימת הקווים הלא מונגשים בדן:
12, 13, 17, 22, 24, 31, 34, 57, 63, 66, 67, 72, 104, 119, 127, 160, 354.

בנוסף יש אישור להפעיל מכונות לא מונגשות על קווים מונגשים כתיגבור עד 10:00 בבוקר. לכן הגיוני שראית מפרקית SG בקו 18 אם זה היה בשעות הבוקר.

orchilit

New member
אכן , בסביבות 8:30

גם 63 ו-160 לא מונגשים

בנוסף יש אישור להפעיל מכונות לא מונגשות על קווים מונגשים כתיגבור עד 10:00 בבוקר. לכן הגיוני שראית מפרקית SG בקו 18 אם זה היה בשעות הבוקר.
וגם את הרשימה שנתת - ראיתי שפעם פרסמו בעיתון באיזה עמוד נידח כלשהו. נקווה שלאט לאט הקווים הללו יונגשו גם.

mister K

New member
שכחתי להוסיף לרשימה גם את קו 279 החדש.

וגם את הרשימה שנתת - ראיתי שפעם פרסמו בעיתון באיזה עמוד נידח כלשהו. נקווה שלאט לאט הקווים הללו יונגשו גם.
שכחתי להוסיף לרשימה גם את קו 279 החדש.
גם הוא לא מונגש.

droriko

New member
האי נגישות בקוים האלה היא זמנית?

גם 63 ו-160 לא מונגשים

כלומר מתעדים להכניס את האוטובוסים החדשים שירכשו ללא מונגשים ולהפוך אותם למונגשים?

mister K

New member
זמני זה הכי קבוע שיש

כלומר מתעדים להכניס את האוטובוסים החדשים שירכשו ללא מונגשים ולהפוך אותם למונגשים?
זמני זה הכי קבוע שיש
ברור שבסוף כל קווי דן יונגשו, ברגע שיגיעו מכונות חדשות.
אבל כל עוד אין מכונות חדשות (גם לא 90 האורבניות שנרקבות כבר שנה בחניונים), הקווים הנ"ל הם הקווים הלא מונגשים.

אורי404

New member
אמורים להיות נגישים עד סוף 2014

מתוך אתר משרד התחבורה:
"בסוף שנת 2014 אמורים כל האוטובוסים הנוסעים בערים להיות נגישים וכן צריכות להסתיים כל פעולות ההנגשה, כולל השילוט, של כל תחנות האוטובוסים בערים"

mister K

New member
אמור זה שם של דג

מתוך אתר משרד התחבורה:
"בסוף שנת 2014 אמורים כל האוטובוסים הנוסעים בערים להיות נגישים וכן צריכות להסתיים כל פעולות ההנגשה, כולל השילוט, של כל תחנות האוטובוסים בערים"
אמור זה שם של דג

אורי404

New member
אם לא כולם, הרב יהיה

אמור זה שם של דג
אם לא כולם, הרב יהיה
ב"אגד" נכנסים אוטובוסים חדשים. אם אני לא טועה, יש כעת בחניון אזור אוטובוסים מאנים חדשים. לא יודע לגבי הסקניות.
כנראה הרוב המוחלט יהיה עירוני.
באזורים אחרים יש מכרזים ומטבע הדברים האוטובוסים הם חדשים ונגישים. בבקעת אונו ובפתח תקווה, נוסעים עדיין EL-ים. אבל זה גם פחות, ממה שהיה לפני שנתיים-שלוש וגם יהיה מכרז, שבו ירעננו את צי האוטובוסים.
אולי רק ב"דן" המצב יהיה שונה. אבל גם שם אני מניח, שיכניסו מעת לעת עירוניים חדשים ופחות EL-ים יפעלו.
בכל זאת למעלה מעשור, שפועלים באופן סדיר אוטובוסים נגישים. גם זה באיחור, שאחרי שבמדינות אחרות בחו"ל פעלו כמה שנים קודם לכן, אוטובוסים נגישים. כך, שמדובר במועד הגיוני למדי ואף יותר מזה, לכך שהאוטובוסים העירוניים יהיו נגישים.

mister K

New member
הרוב מונגש גם היום

אם לא כולם, הרב יהיה
ב"אגד" נכנסים אוטובוסים חדשים. אם אני לא טועה, יש כעת בחניון אזור אוטובוסים מאנים חדשים. לא יודע לגבי הסקניות.
כנראה הרוב המוחלט יהיה עירוני.
באזורים אחרים יש מכרזים ומטבע הדברים האוטובוסים הם חדשים ונגישים. בבקעת אונו ובפתח תקווה, נוסעים עדיין EL-ים. אבל זה גם פחות, ממה שהיה לפני שנתיים-שלוש וגם יהיה מכרז, שבו ירעננו את צי האוטובוסים.
אולי רק ב"דן" המצב יהיה שונה. אבל גם שם אני מניח, שיכניסו מעת לעת עירוניים חדשים ופחות EL-ים יפעלו.
בכל זאת למעלה מעשור, שפועלים באופן סדיר אוטובוסים נגישים. גם זה באיחור, שאחרי שבמדינות אחרות בחו"ל פעלו כמה שנים קודם לכן, אוטובוסים נגישים. כך, שמדובר במועד הגיוני למדי ואף יותר מזה, לכך שהאוטובוסים העירוניים יהיו נגישים.
הרוב מונגש גם היום

מצב
הנושא נעול.
למעלה