קו בעייתי של רגד

מצב
הנושא נעול.

seffic

New member
קו בעייתי של רגד

קו בעייתי של רגד
כתבה מהארץ. מעניין אם יוותרו לבריונים החרדים בבית שמש.

נוסע99

New member
מדובר פה בסכסוך על מרחב מחיה

קו בעייתי של רגד
כתבה מהארץ. מעניין אם יוותרו לבריונים החרדים בבית שמש.
בלי קשר לעניינים שבקדושה. גם לאגד יש מסורת מפוארת של שמירה על טריטוריה (ועוד יסופר פה על האופן שבו קיבל אגד את קו 48 להרצליה של דן)

alantan

New member
מה זאת אומרת קיבלה? 48 עדיין של דן!

בלי קשר לעניינים שבקדושה. גם לאגד יש מסורת מפוארת של שמירה על טריטוריה (ועוד יסופר פה על האופן שבו קיבל אגד את קו 48 להרצליה של דן)
מה זאת אומרת קיבלה? 48 עדיין של דן!

orib44

New member
ספר את הסיפור?

ספר את הסיפור?
מה בדיוק קרה עם קו 48 בין דן לאגד?

ארזS

New member
קו 48 הוא של "דן" מיומו הראשון.

ספר את הסיפור?
מה בדיוק קרה עם קו 48 בין דן לאגד?
כשהם קיבלו את הרישיון להפעיל אותו אז נהגים של אגד הורידו תחנות של קו 48 וחסמו את האוטובוסים של דן בגופם. אבל זה לא עזר להם וזאת היתה עובדה מוגמרת. אותו הדבר פחות או יותר היה כשדן נכנסה לאזור חולון/בת-ים.

ארזS

New member
ומעניין לעניין באותו עניין

כשהם קיבלו את הרישיון להפעיל אותו אז נהגים של אגד הורידו תחנות של קו 48 וחסמו את האוטובוסים של דן בגופם. אבל זה לא עזר להם וזאת היתה עובדה מוגמרת. אותו הדבר פחות או יותר היה כשדן נכנסה לאזור חולון/בת-ים.
פחות או יותר. הרי ידוע שקו 400 מופעל במשותף ע"י שתי החברות. האם מישהו זוכר שהיו ימים שגם דן הפעיל אוטובוסים בקוים בינעירוניים אחרים של אגד ? לי אישית זכור שראיתי לפני המון שנים אוטובוס של דן בקו 369 . האם יש מישהו כאן שזוכר את שיתוף הפעולה הזה ? ואם כן, אז האם היו עוד קווים שעבדו במשותף ?

ארזS

New member
אני רואה שאף אחד לא הגיב על זה

פחות או יותר. הרי ידוע שקו 400 מופעל במשותף ע"י שתי החברות. האם מישהו זוכר שהיו ימים שגם דן הפעיל אוטובוסים בקוים בינעירוניים אחרים של אגד ? לי אישית זכור שראיתי לפני המון שנים אוטובוס של דן בקו 369 . האם יש מישהו כאן שזוכר את שיתוף הפעולה הזה ? ואם כן, אז האם היו עוד קווים שעבדו במשותף ?
אז כנראה שאף אחד לא זוכר את זה . (או שלא קראו את ההודעה הקודמת...).

נוסע99

New member
גם קו 24 של דן

גם קו 24 של דן
הופעל כמה שנים במשותף עם אגד (רמת השרון היתה עדין טריטוריה בלעדית של אגד)

ארזS

New member
את זה אני לא זוכר

גם קו 24 של דן
הופעל כמה שנים במשותף עם אגד (רמת השרון היתה עדין טריטוריה בלעדית של אגד)
את זה אני לא זוכר
יכול להיות שזה אכן היה. בכל אופן, התכוונתי לקווים בינעירוניים, כמו למשל קו 369 שהופעל במשותף (ולמיטב זכרוני זה היה רק לתקופה קצרה מאוד). האם זכורים למישהו קווים בינעירוניים שהופעלו במשותף ע"י שתי החברות ?

yblumann

New member
369

369
Erez, Egged leased some Dan buses - those were used on the 369- as far as I recall. Egged did fight Dan's expanding opeation into Holon [routes 1 and 2] and 24 47 48. it showed the UGLY face of Egged. regards Yoram.

cmr

New member
בשנות ה-80 לדן

בשנות ה-80 לדן
מספר נסיעות בקו הישיר תל אביב - חיפה

orib44

New member
מתי זה קרה?

מתי זה קרה?
אכן, בספר היובל של "דן" כתוב שאגד חסמו את קוים 47,48 ו-149. באיזה שנה החלו הקוים 47 ו-48 לפעול?

נוסע99

New member
מה שאני זוכר

מצטער. לא זכור לי.
כבר הרבה שנים.
מה שאני זוכר
זו "מלחמת אוטובוסים של ממש" ביום הפעלת הקו יצאו חוליות של חברי אגד וריססו את תחנות האוטובוס של קו 48 בספריי שחור. במקומות מסויימים היו גם הפגנות וחסימות. שר התחבורה נכנע ללחץ ואסר על הפעלת הקו, בנימוק שהוא יגרום לעומס מיותר על הרחובות אבן גבירול וקינג ג'ורג', אולם דן הפעילו אותו כאוטובוס פרטי בהזמנת ראש עיריית הרצליה (אם אני זוכר טוב - גם תקופה מסויימת לא גבו תשלום ובלבד לשמור על נוכחות הקו). השלב האחרון במאבק היה, כמשוער, שלמישהו ב"דן" נמאס מן העניין, ובבוקר צח אחד התגלו מספר אוטובוסים של אגד שנגנבו מן החניון כשהם שוקעים בבים הרדודים של חוף הים (האתר לא זכור לי - משהו בכוון הדרום, אולי פלמחים). אחרי הסיפור הזה הגיע הסוף של המאבק די מהר. מדובר במשהו כמו 1979-1980.

ליילנד

New member
מה, רק 48../images/Emo35.gif

מה שאני זוכר
זו "מלחמת אוטובוסים של ממש" ביום הפעלת הקו יצאו חוליות של חברי אגד וריססו את תחנות האוטובוס של קו 48 בספריי שחור. במקומות מסויימים היו גם הפגנות וחסימות. שר התחבורה נכנע ללחץ ואסר על הפעלת הקו, בנימוק שהוא יגרום לעומס מיותר על הרחובות אבן גבירול וקינג ג'ורג', אולם דן הפעילו אותו כאוטובוס פרטי בהזמנת ראש עיריית הרצליה (אם אני זוכר טוב - גם תקופה מסויימת לא גבו תשלום ובלבד לשמור על נוכחות הקו). השלב האחרון במאבק היה, כמשוער, שלמישהו ב"דן" נמאס מן העניין, ובבוקר צח אחד התגלו מספר אוטובוסים של אגד שנגנבו מן החניון כשהם שוקעים בבים הרדודים של חוף הים (האתר לא זכור לי - משהו בכוון הדרום, אולי פלמחים). אחרי הסיפור הזה הגיע הסוף של המאבק די מהר. מדובר במשהו כמו 1979-1980.
מה, רק 48

קו 47 לא
זה נשמע מוזר כי הם כמעט חופפים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה