קורעים את המסכה ! ! !

קורעים את המסכה ! ! !

בתיבות דואר הבוקר קיבלנו את העלון `קורעים את המסכה`.מה אומר לכם? בלעתי בצמא כל מלה! אני אוהב ומעריך את החבר`ה הטובים האלו! א ש ר י ה ם י ש ר א ל !

נשואה 09

New member
רגע, תן לי שניה לצאת לתיבת הדואר

זה מבצע קצת מסובך בשבילי לצאת לשם, אז כשאוכל... אבדוק בשבילך את העניין...

נשואה 09

New member
כבר באימונים חצי יפגעו..

צריך לחכות לשעת כושר... חח סתם, אני פשוט עדיין במיטה..

נשואה 09

New member
כן.. לצערי..

אני מתה כבר לחזור לעבודה, לצאת החוצה לקום להתלבש וכד... אבל אני דבוקה למיטה...

נשואה 09

New member
אין מה לקנא..

לשכב 3 ימים במיטה.. זה די מתסכל... אני מתנחמת בזה שלפחות לא כואב לי... הבעיה שאין לי איך להעביר תזמן...

חסר?

קחי לך איזה ספר מעניין או שימי שירים יפים או אולי תיראי איזה סרט או תנסי לקום קצת לסדר את הבית עד כמה שניתן...או להכין לעצמך משו טעים..נו במת אני צריך להגיד לך את כל זה..

נשואה 09

New member
ראיתי את כל הסרטים שיש לי בבית

בעלי הכין אוכל, סידר תבית ושם לי מוזיקה... נו? מה עכשיו?

אני ממליץ לך...

להתאמץ קצת לצאת החוצה לנשום קצת אוויר ואולי תמצאי משו יפה אז תקני לך...כי מנסיון שמתעסקים קצת בחוץ אז החולי טיפה נשכח...כדאי לנסות...

נשואה 09

New member
תודה לך רב הממליצים...

אתמול יצאתי לרופא... כל הדרך הלוך וחזור רק חשבתי מתי כבר אגיע חזרה למיטה... אז? אני מעדיפה לחסוך את זה... אולי במקום זה תציע לי שתשלח אלי סרטים נוספים? או אולי תבוא לבלגן לי קצת כדי שיהיה מה לסדר... מה אומר?

נשואה 09

New member
בעלי לא מפחיד!

הוא ישמח שמישהו ישאר עם אישתו.. בפרט שהוא בכולל עד 7 בערב.. חוצמזה, אתה יכול להתחפש לבחורה.. ואז תגיד שאתה חברה שלי ובאת לבקר.. (לא בעיה, פאה, חצאית, גילוח רציני של הזיפים, והכל מסתדר.. וזה גם מתאים לפורים..)

ח ח ח חרדית,את קוראת לי לסדר ראשון

או שני?ח ח והאמת שזה די מעצבן אותי פירסומות שבוע ימים ברחובות על דבר מסוים,ובסוף מגיע איזה התרמה לאיזה אגודה עם כל הכבוד והצורך שבה.למשל היה פירסומת,היסטוריה חוזרת או משו כזה,כבר היה נראה מענין.חשבו שיוצא עיתון חדש.בסוף זה היה סתם פירסומת מסחרית

למעלה