קורס רייקי בת"א ?

חביתוש20

New member
קורס רייקי בת"א ?

שלום לכולם, חברה שחוגגת יומולדת בקרוב ביקשה כמתנה שארשום אותה לקורס רייקי. האם מישהו יכול להמליץ לי על מקום במרכז ת"א או על מאסטר באיזור שמעביר סדנאות? תודה מראש...

אלירז3

New member
המלצה חמה

יכול להיות שאנחנו מאוד יכולים לעזור אחד לשני , בת"א בשד' רוטשילד קיים בית ספר לשיטות טיפול במגע בשם "סינרגיה" מקום חם ואנשים מדהימים אני אישית למדתי שם עיסוי שוודי הוליסטי. ניתן ללמוד בביה"ס גם רייקי ומקצועות נוספים . אני מעוניין להציע לך עיסקה טובה הייתי אמור ללמוד רייקי 1+2 וארומה תרפיה וכבר שילמתי עבור הלימודים אך מכיוון שאני תושב הדרום ועקב אילוצים מסויימים אין לי אפשרות ללמוד את הקורסים במידה ואת/ה מעוניינ/ת לשמוע פרטים יש אפשרות להגיע להסדר כלשהו במחיר מצויין (כמובן חוקי לחלוטין, יש אפשרות גם להגיע לביה"ס לערב מבוא). אלירז

אלירז שלום....

איננו נוהגים להמליץ ולפרט קורסים וסדנאות מעל דפי הפורום, עד כמה שזה לפעמים מגרד באצבעות לעשות כן.... הדרך הנכונה והמוצלחת ביותר לעשות כך, היא באמצעות מסרים פרטיים לשואל/ים.... תודה על ההבנה....

אסתי69

New member
צודק הרי באמת

אבל ראה זה פלא אתה פה נעלמת ואני התגעגעתי וזהו }{

אלירז3

New member
../images/Emo51.gif

אני מתנצל אם חרגתי מנהלי הפורום לא הייתי מודע לנהלים אלו וברשותך אשאל למה התכוונת שהדרך הנכונה היא באמצעות מסרים פרטיים?

פשוט מאוד....

כאשר מישהו כותב הודעה יש כמה אופציות בסוף: מסר למחבר, שליחה באימייל, הדפסה, קישור להודעה... מסר למחבר שולח לו אישית מסר. חוץ מזה שיש בפורום גם את הלוחות שבו יכולים לפרסם ולא על גבי הפורום עצמו

למעלה