קורס מזורז או מורחב?

markimark45

New member
קורס מזורז או מורחב?

אני תלמיד בכיתה י'א שמסיים עכשיו את השנה ורוצה לעבור את הקורס פסיכומטרי ולסיים עם הפסיכומטרי בקיץ, כלומר לגשת למועד באוקטובר... עכשיו יצרתי קשר עם כמה חברות והם הציעו לי את הקורס המזורז בטענה שאני בכיתה י'א, ויודע את החומר ולכן לא צריך מורחב.. האם ההשקעה הכספית במורחב באמת משתלמת? האם זה עד כדי כך שונה ממזורז? ומה הכוונה בכלל במזורז?.. תודה:)

כמה דברים...

למה אתה מעוניין לעשות פסיכומטיר, בשביל עתודה??אם לא לדעתי, אין סיבה שתעשה עכשיו, אבל בכל אופן בחירה שלך. כדי לגשת באוקטובר זאת אומרת שהקורס של ךאמור להתחיל אוטוטו. אין לי מושג עם מי מהחברות דיברת והוא אמר לך שיש לך יתרון כי אתה ביא'.. אנגלית- ממש אין קשר לבה"ס ולמה שהולך במבחן. אם אתה דובר או סתם אחד שיודע יש לךיתרון אבל חוץ מזה אין הבדל בינל לבין מי שסיים בה"ס. מילולי- כנ"ל כמותי- אם אתה טוב במתמטיקה אולי יהיו נושאים שיהיו לך יותר קלים. אני אישית גם בזה לא מאמינה ואולי אף חושבת שזה קצת מבלבל. כי בפסיכומטרי הדגש הוא על פתירה נכונה של השלה במינמום זמן, בעוד שבבגרות הדרך חשובה יותר. אני גם חושבת שבטח דברת עם קידום, כי אם אני לא טועה הם היחידים שיש להם קורס מיוחד לתלמידים. ואתה מוזמן לעשות חיפוש בפורום ולראות מה אנשים פה חושבים על הורס הזה. בקשר לשאלות שלך קורס מקוצר מזורז, אין מישהו יותר טוב מלפנות אליו אלא עם מי שדברת ותבקש הסבר נרחב לגבי חומר שעות וכו''...

markimark45

New member
טוב קודם כל תודה

וכן אני רוצה לנסות עתודה.. אבל גם אם לא יצליח לי אני מעדיף לנסות עכשיו ו"להפטר מזה" עכשיו מאשר ללמוד את כל החומר אחרי הצבא.. זה א' וב' מבחינת החומר מתמ' וכאלה אני פשוט לא אזכור אחרי הצבא ולכן יותר טוב לי לעשות את זה עכשיו. ולא דיברתי עם קידום אלא עם לחמן.. ותודה..

מור202

New member
לא מסכימה בהכרח בנוגע לאנגלית

אני יכולה להעיד על עצמי שבזמן התיכון בגלל השימוש בשפה במהלך 3 שנים (קריאה, דיבור, אוצר מילים וכו') במסגרת שיעורי אנגלית, הרמה שלי הייתה יותר טובה מאשר בתקופת הצבא שבה הרגשתי ניוון מוחלט כי לא יצא לי לעסוק בזה בכלל... זה תלוי בבן אדם אבל נראה לי שיש יתרון מסוים לתלמידי תיכון...

למעלה