קורס בניתוח ני"ע

• פותח הנושא shal7
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

shal7

New member
קורס בניתוח ני"ע

קורס בניתוח ני"ע
שלום לכולם אבקש עזרה בבירור האם מישהו למד או יודע משהו על שיטת הלימוד של אריק אשד בניתוח ני"ע מכשירים פיננסיים באמצעו תקלטות DVD - ואתר האינטרנט מי שלמד האם יוכל לומר לי האם זה שווה משהו בכלל וכמה זמן צריך להשקיע בעניין הזה. ואם לא בזה אז באיזה מכללה/קורס מומלץ ללמוד? טל

לא מכיר את אריק אשד אבל

קורס בניתוח ני"ע
שלום לכולם אבקש עזרה בבירור האם מישהו למד או יודע משהו על שיטת הלימוד של אריק אשד בניתוח ני"ע מכשירים פיננסיים באמצעו תקלטות DVD - ואתר האינטרנט מי שלמד האם יוכל לומר לי האם זה שווה משהו בכלל וכמה זמן צריך להשקיע בעניין הזה. ואם לא בזה אז באיזה מכללה/קורס מומלץ ללמוד? טל
לא מכיר את אריק אשד אבל
אם תשלח קישור לאתר שלו או פרטים נוספים, אשמח לדבר איתו. בכל אופן, אני פותח מחזור שני של הקורס שלי "שיטות מסחר שעובדות באמת" בבורסה האמריקאית. השיטה מבוססת על מניות ואופציות כשדרושה השקעת זמן של חמש דקות ביום כדי לסחור ולהצליח. הקורס יפתח ברעננה, פגישת מבוא בחינם וללא התחייבות תתקיים ביום רביעי הבא. פרטים נוספים באתר עסקטן נקודה קום עמיחי

russel2000

New member
משב שוקי-הון כמובן. הכי גדולים!

קורס בניתוח ני"ע
משב שוקי-הון כמובן. הכי גדולים!

מצב
הנושא נעול.
למעלה