קורסים וסדנאות לגברים בלבד

• פותח הנושא r66
  • פורסם בתאריך

r66

New member
קורסים וסדנאות לגברים בלבד

המרכז ללימודי ערב מציע - קורסים וסדנאות לגברים בלבד שימו לב! היות שרמת המורכבות של החומר הנלמד גבוהה, הקורסים יועברו בקבוצות קטנות עד 8 איש ובעזרת אמצעי לימוד חדשניים ושיטות הוראה מתקדמות ומותאמות לרמתם של המשתתפים. 1. כיצד להכין קוביות קרח? צעד אחר צעד עבודה עם שקופיות. 2. גליל ניר טואלט האם הם צומחים על המתקן? דיון קבוצתי סביב השולחן העגול 3. התפנות נכונה איך להתפנות בשרותים שימוש בטכניקת הרמת כיסוי האסלה וללא השפרצה על הרצפה והקירות. סדנה מעשית והתנסות קבוצתית. 4. להתפשט נכון קורס להכרת ההבדלים הבסיסיים בין סל הכביסה לרצפה. ציורים ודיאגראמות עם הסברים. 5. יש חוקים לפיזיקה כלים מלוכלכים בגמר הארוחה האם הם יודעים לעוף באופן עצמאי לכיור? שעורי וידאו 6. התמצאות במרחב – חלק א: חיפוש גורלי - שיטות אפקטיביות לחיפוש חפצים ללא הפיכת הבית והרמת הקול – פורום פתוח. חלק ב': איתור – מפתחות האוטו, הארנק והמשקפיים – סדרת תרגילים לרכישת הרגלי השארת החפצים במקומם. 7. בריאות חלק א: הענקת פרחים ומחמאות זה לא מזיק לבריאות! קלטות תרגול לדיבור נכון. חלק ב: אפשר להתגבר על אמנזיה – איך לזכור ימי הולדת וימי נישואין? איך לא לשכוח להתקשר כאשר אתם מאחרים? - טיפול בעזרת שוק פידבק 8. סדנאות שאנטי ושיפור הזוגיות - האם תצליח לשבת בשקט במקומך בזמן שהיא מחנה את האוטו? שיטות הרפיה והתרגעות, סימולטורים בזמן אמת. - איך להיות בן הזוג האידיאלי בזמן SHOPPING טכניקות הרפיה, מדיטציה ונשימה נכונה.

מאקי

New member
לדעתי

תפתחי פורום לגברים בלבד בסוף עוד תצא הישועה מהעמק.. בעצם כבר היו שם נביאות לפניך.................

adul

New member
יש כבר פורום כזה

בנים בלבד .. אבל זה משהו אחר לגמרי..

wan

New member
אדול התגעגעתי לפאיים שלך

מה לא אופים יותר?

adul

New member
וואנוצ'קה../images/Emo25.gif

לאחרונה לא יצא לי לאפות בכלל... בקרוב אני אחזור...... דווקא יש כמה רעיונות נחמדים בראש...

נירהמ1

New member
אלעד - ../images/Emo24.gif לך ול-../images/Emo68.gif../images/Emo39.gif

ד"ש חמה חמה.

סוף סוף חיכיתי לקורס הזה 18 שנה

אפשר לרשום גם ילדים? יש הנחה לקבוצות? יש לי קבוצה של 4 כולל שתי בנות. בבקשה.........

r66

New member
../images/Emo24.gif הגיע הזמן... בדיוק המספר

שחסר לפתוח קבוצה
פרטים אישיים, בבקשה
רגע, קודם אתם צריכים סדנה איך לתת פרטים אישיים...

למעלה