קורט וקורטני!!!

Wednesday

New member
פלאשבק לכיתה ג.

תמיד הייתי עוברת ליד בית פרטי קטן בדרך מבית הספר..והייתה תיבת דואר קטנה וישנה על השער :`` אהרון אהרון``. וזה הציק לי די הרבה זמן... למה ההורים שלו קראו לו ככה. על הפתרון הזה ( עלה ארצה בלי שם משפחה וכו`) דווקא לא חשבתי. מעניין אם זה סבא שלך. למרות שאף פעם לא ראיתי את האיש.. רק את תיבת הדואר. :)

kirk hammet

New member
אוי ואבוי לי

אני לא הייתי קורא לזה נישואין. במיוחד בהתחשב בעובדה שה``התאבדות`` שלו הייתה רצח מתוכנן להפליא שלה. שוטרי כל העולם - התפטרו. וגם לא להזכיר אותם באותה נשימה. הזונה הכי גדולה בעולם (ויש ביסוס לדברים האלה , היא הייתה חשפנית לפניי שהיא התחתנה עם קורט , ולא מזמן קראתי בעיתון שהיא הלכה לאיזה חנות והסתובבה שם בתחתונים וחזייה במהלך הזמן שהיא קנתה בגדים. ולא היה לה כיסוי לכרטיסי אשראי. את כל הכסף שלו היא גמרה. ואני אומר , מסכנה פרנסס , הבת שלהם , עוד מעט בת 9 , שתצא דפוקה כמו המשפחה שלה.) לא יכולה להיות משווה לאחד מכותבי השירים הכי גאוניים אי-פעם. והנה דוגמא לאחד מהשירים שלו. זה השיר היומי שלו. שיר על הגירושין של הוריו , שהיו די רגילים אבל טראומטיים לגביו. Serve the Servants ------------------- Teenage angst has paid off well Now I`m bored and old Self-appointed judges judge More than they have sold If she floats than she is not A witch like we had thought A down payment on another One at salem`s lot Serve the servants - Oh no (x4) That legendary divorce is such a bore As my bones grew they did hurt They hurt really bad I tried hard to have a father But instead I had a dad I just want you to know that I Don`t hate you anymore There is nothing I could say That I haven`t thought before Serve the servants - Oh no (x4) That legendary divorce is such a bore Serve the servants - Oh no (x7) That legendary divorce is such a bore

leeloo

New member
למה ללכת רחוק? לי יש דוד דוד בתיכון

ממש מוזר, אבל ההורים הדפוקים של הילד המסכן קראו לו דוד כששם המשפחה שלו הוא דוד. פעם גם הכרתי מישהו שקראו לו בן בן דוד, הבן של דוד בן דוד, בן 17. סתם קטע מטומטם שכולם היו עושים לו. ואיזה הורים דפוקים, לאבא קוראים דוד והשם משפחה הוא בן דוד, והטימטום עובר בממשפחה- בן כששם המשפחה הוא בן דוד. איזה מסכנים הילדים האלה, התעללות נפשית בילד. כמו נהר, לב, סנאית (כן, כן אני מכירה ילדה כזו). אני מכירה ילדה אחת מוזרה שקראו לה טובה (איזה שם זה...) והיא שינתה את השם ליובל. היא בת והיא קראה לעצמה, היא בחרה את השם- יובל.

Super giRl

New member
האמת , גם אני לא מבינה

יש לזה 2 פרושים 1- מישהו מהתנ``ך , חבר של אברהם או משהו (אז למה לקרוא לבת בשם של בן ?? למה??? לא ברור) 2- שם של אדמה או משהו בסגנון (וגם פה לא ברור לי מה הקטע)

Wednesday

New member
מה זאת אומרת ,``אני לא מבינה``?

את לא יכולה.. אני לא יודעת... לשאול את ההורים שלך למה הם קראו לך ככה? כי כאמור זה שם לא שגרתי והייתה איזשהי מחשבה תחילה. תגיבי אחר כך.. ותגידי מה גילית. עניינת אותי, ענר. נשמע יפה. (קמץ, קמץ, נכון?).

Super giRl

New member
נו אמרתי את ההסבר שהם נתנו לי

על 2 הפרושים האלה... ותמיד כשאני שואלת למה אז עונים :``למה את סובלת? מה רע לך?`` או לחילופין: ``פתחנו את התנ``ך ועשינו -סטופ- וזה עצר בשם הזה`` אין מה להגיד ההורים שלי לצים... וזה לא קמץ,קמץ, זה קמץ,צירה (במשקל יעל רק תחליפ/י את האותיות)

Levinzone

New member
זה לא מזעזע...

מה המשמעות שלו (אם יש כזאת) ? לי היתה בחטיבה אחת שקראו לה סנאית, ויש אחת בראשון שקוראים לה אוחזת-בענף-עץ-השקד. היה פעם מדור במעריב לנוער (לא זוכרת איך קראו לו) שעשו תחרות של השם הכי מזוויע :) אהבתי את זה... -יעל- שם דיי בנאלי, לא?

Hell is beige

New member
תשמעו קטע

אני מכיר אחת שקוראים לה אוחזת-ענף-עץ-השקד גד אחת שקוראים לה דנה הש-הש-מוסטאקי ואחת שקוראים לה אנסטסיה חבצלת חמלניצקי אברמוב שילוב של שלושת השמות האלה יצור אוחזת-ענף-עץ-השקד חבצלת חמלניצקי הש-הש-מוסטאקי

כמו ידיד שלי, דגן.

יש למשפחה שלו קטע עם יערות, כי שם המשפחה שלו זה ואלד (לכל התוהים, כן, דאג ואלד). לו קוראים דגן, לאחיו תדהר, לאחותו יערית ולאחיו השני חורש אז תמיד היו צוחקים עליו בכיתה ח` ``*דגן*, לך *תדהר* על *יערית* ב*חורש*. קטעים משהו... THiNK FLOyD מיכל

luka

New member
יערית זה לא שם יפה

חיקוי עלוב מאוד של יערה... זה כמו שרה-שרית גל-גלית דנה-דנית רונה-רונית יערה-יערית יערה זה המקור יערה זה שם הכי יפה שיש... יערה:}

flameable

New member
בתור אחת שיש לה זכות דיבור

יערה זה חרא של שם. שלוש שנים (!!!) בביצפר בינלאומי לימדו אותי שאף אחד לא יכול לבטא את השם הדפוק הזה כמו שצריך. עכשיו אני בקושי מצליחה לבטא אותו בעצמי. וכשחברים שלי קוראים לי באנגלית yaara יש לי בחילה. דבר ראשון אני yeara וחוצמזה קוראים לי flame flame I am not weird, i`m insane. and if you can`t be insane why be?

luka

New member
מה את נורמלית?

בגללך עוד יכחדו יערות העולם!! זה לא yeara זה yaara זה הכי יפה, זה מה שצריך להיות, יערת הדבש... יער- יערה... לא יודעת מה עוד לתת לך אבל מי שמה על yearat הדבש?! ובקשר לבעיה שיש לך לי יש בדיוק את אותה בעיה, רק שאני רוצה שיקראו את זה yaara וכולם אומרים yeara וזה משגע אותי, זה מגעיל וזה מציק!! אז אנשים אני yaara!!! yaara=יערה

kirk hammet

New member
לדעתי

yeara יותר יפה. yaara יותר מדי קיבוצניקי. לא שyeara זה לא קיבוצניקי , אבל (טוב נמאס מעכשיו הם א` ו-ב` בהתאמה) ב` יותר מדי קיבוצניקי. גם לבת דודה שלי שזה השם שלה אני קורא באופציה א`.

מה קיבוצניקי פה ?

אתה לא יודע מה זה קיבוצניקי. תשאל את מעיין ... היא טוענת שאין דבר כזה ``צלונים`` ואין דבר כזה ``ארטיק`` ואין דבר כזה ``נייר טואלט`` אבל יש דבר כזה מדרכות צבעוניות ! כל הערים מלאות במדרכות בצבעים בורדו צהוב .. כחול .. אפילו סגול ... נ.ב אז מה אם רומא לקחה אליפות ... FORZA JUVE

למעלה