קורזיץ: "המטרה באתונה היא זהב"

קורזיץ: "המטרה באתונה היא זהב"

קורזיץ: "המטרה באתונה היא זהב" הגולשת שמתאוששת מפציעה חזרה מאליפות אירופה עם תוצאה חלשה אבל עם הרגשה טובה. עכשיו היא מוכנה לדבר האמיתי יום שישי, 18 ביוני 2004, 12:41 "אני עדיין לא מתרגשת". לי קורזיץ (אלין סיפמן) מאת: ענבל מנור, חדשות נתניה הגולשת לי קורזיץ, ממכמורת, חזרה השבוע מאליפות אירופה בפולין בה סיימה במקום ה-13. קורזיץ, שיצאה לאליפות עם שבר מאמץ ברגלה חזרה מרוצה מאוד, קורזיץ: "לא התאמנתי בכלל לפני האליפות. באתי בלי שום סיכוי ולא רציתי להכביד על הרגל. הייתה לי אחלה תחרות וחשוב שחזרתי להתאמן ולמסלול. הרבה המליצו לי שלא לנסוע אבל אין כמו תחרות טובה שמהווה אימון מצוין שמחזיר אותי לכושר". במהלך התחרות ספגה קורזיץ ביקורות בתקשורת הארצית על יכולתה באליפות אבל היא לא מתרגשת: "אנשים שמבינים בספורט באמת יודעים שספורטאי לא יכול להיות בשיא הכושר כל הזמן. הכל מתוכנן מראש לפי תקופות. באליפות העולם הייתי בכושר שיא וסיימתי רביעית. עכשיו התכנון הוא להגיע בכושר לאולימפיאדה. מהצוות המקצועי שלי אני מקבלת תגובות טובות ותומכות". -מה המטרות באתונה? "המטרה והשאיפה היא זהב, אני מתאמנת בשביל הרגעים הגדולים כמו האולימפיאדה ויודעת שאסור לי לפשל. אם ילך לי והתנאים יהיו טובים זה אפשרי אבל אסור לשכוח שמדובר בספורט וים, שני הדברים הכי לא צפויים בעולם. הכל יכול לקרות. אני עדיין לא מתרגשת אבל כשנגיע לאתונה, זה יגיע". קורזיץ נמצאת עכשיו בתהליך של החלמה מהפציעה. ביום רביעי היא תצא לתחרות אימון שתיערך ארבעה ימים ביוון ומאורגנת על ידי הגולשים. http://sports.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=326&id=558623

למעלה