קורה לכם לפעמים

גם המלמד בת"א חשב כמוך

ואז באקט של שיתוף הרבים הוא נתן לדרדקים הנאות מעבר למצופה והוא אכן הרגיש הנאה יתרה.

לא קרה ולא יקרה...בגלל

שרק" האדם "מחליט אם הוא יהיה מאושר או לא..... אושר הוא מצב נתון שלא קשור למצב כלכלי או אהבה ... זה דיון מאוד ארוך ולא בא לי לפתח אותו ...אבל זה די ברור לי....

מסכימה ש

אושר זה משהו פנימי. משהו שחייב לבוא מבפנים. אסור לו שיתלה על דברים חיצוניים כגון: כשאני ארד במשקל אני אהיה מאושרת, אני אתחיל לחיות באמת שאני אמצא עבודה יותר מכניסה. אני גם מרגישה שאושר זה משהו שצריך להיות לא משנה באיזה מצב אתה נמצא, אושר זה סוג של שלמות עם עצמך. אני ממש שמחה בשבילך שאתה מצליח לשלוט בזה. אני מאמינה בזה מאוד... אבל כרגע מאוד קשה לי ליישם את זה.

סרט רץ

New member
קורה הרבה

השאלה שלי היא למה אני בוחר להמשיך לחיות אחרי הכל. כנראה שאיפושהו עוד לא התייאשתי לגמרי.

SimSim314

New member
לי זה לא קורה

אבל זה ביגלל שאני אופטימיסט עצום... אני לא מאבד תיקווה, אני בעצמי מיתפלא, למרות שאני ריאליסט ומבין את המציאות... אבל זה גם מאד קשה לפעמים אני חושב שאולי כדאי לאבד תיקווה כי ככה יהיה הרבה יותר קל, אבל אני לא מצליח...

חברים תודה רבה על התגובות החמות!

איזה כיף לחזור הביתה ולקרוא את מה שכתבתם... אז הנה צעד חיובי - יצאתי היום לרגילה! המצב רוח קצת השתפר... תודה רבה!

hafraapsichotit

New member
אינדיד

קחי את הבאסה בסבבה, כך תוכלי להעריך יותר את הזמנים הטובים. ואם אפשר עוד קלישאה קיטשית אחת לסיום זכרי: אין טוב בלי רע.

למעלה