קופסת גפרורים

קופסת גפרורים

היי...זה מיועד למר. פינגו וכל שריד שנשאר מהיוסי שרידים... סיפור קטן.. יש לי חבר ששאף להגיע לשייטת.. הוא התכונן...והתכונן וקרא ספרים ..ודיבר אם אנשים...והתאמן...וחיפש מידע..והתאמן... והגיע לחובלים. ואני שמח. שמלאני כמוהו לא צריך להיות בשום דבר שכזה. אני מעדיף 20 דוסים שיבקשו לצאת כל שישי -אבל שאני יודע שכשהם יצטרכו לירות בערבים הם לא יהססו לשניה. ואנה ממכם.... לשניה תנסו להבין מה אני מנסה להגיד.. אני יודע כמה שצבא זה חלק מהמורשת בארץ...אבל צבא. זה צ-ב-א, מה לעשות שאנשים עשו מזה בארץ מן אמצע בין תיכון לאוניברסיטה. אני מאוד מקווה שכל הליברלים המאגניבים איבדו את השמלאניות שלהם בא בזמן שהתאומים איבדו את קומתם. ובכלל....הקואליציה הזאת זה הדבר הכי דבילי ששמעתי עליו בחיים שלי.. וואו מגניב!!! בואו נבנה "כח המחץ" שכזה ובוש יהיה המפקד פלינט.. ונרסק את כוחות קוברה מסביב לעולם!!!!! ארה"ב היא ילד בן 18 שהגיע לשיא בגרותו הילד הכי כלי בבית ספר.. זה שכבר מזיין את חברה שלוומתהלך לו בצורה נרקסיסטית.. ואתמול הפריק של השכבה דפק לו מכות, הוריד לו את המכנס ונשך לו את הזין מאוד מאוד חזק. ואז ה"כלי" הזה אוסף את כל נבחרת הפוטבול שאכלה ממנו חרא שנים.. להרביץ למסכן .... מה זה הרעיון המיקי מאוס קלאב הזה?!?! נגד מי ארה"ב תלחם?! איראן...(א-י-ר-א-ן) הולכת להיות בקואליציה!!! הם מעדיפים את איראן עלינו!!!! סבבה הולכים להלחם נגד צללים!!! נגד כנופיות ברברים שהמדינות שלהם לא יודעות בכלל מאיפה להתחיל למגרר בתוככן את הטרור. אני מודע לאל שאני מתגייס ממש ממש אוטוטו ושכל המחזור שלי אולי יוכל לתרום מעצמו שלא כמו 64 הלייצנים האלה כמו מר.פינגו. GO TH´A FUCK BACK WHERE U CAME FROM!!!

למעלה