קונקשיין ארוך בפרנקפורט - מה עושים?

veredvered

New member
קונקשיין ארוך בפרנקפורט - מה עושים?

יש דרך מהירה להגיע לעיר?
לא היינו אף פעם בעיר, על מה לא לוותר?

מגיעים בבוקר ויש לנו עד הערב להעביר שם.
תודה

דניאלה1311

Active member
מנהל
מה לעשות בפרנקפורט יש רכבת משדה התעופה ענין של כחצי שעה נסיעה למרכז העיר.
מה לעשות? אם אתם חובבי מוזאונים בהחלט יש כמה מוזאונים שווים. יש את מרכז העיר אם אוהבים שופינג, אפשר לטייל קצת ליד הריין אבל ממש מה לעשות יום שלם אפילו אני מתקשה לארגן. יש אפשרות להמשיך ברכבת ולנסוע לויסבאדן עיר מאד נחמדה עם מרכז משוחזר, כנסיה גדולה, רחובות הליכה הומים. אפשר לנסוע למינץ ולהסתובב שם קצת בין המקומות המשוחזרים. זה בגדול לדעתי מה שניתן לעשות במשך יום.

moco10

New member
תלוי מה מעניין

גן חיות?
מרחצאות בbad homburg שזו עיירה ליד?
מוזיאונים? יש מבחר כמו בכל עיר גדולה

למרות שפרנקפורט היא לא יעד תיירותי, בהחלט יש דרכים להעביר שם יום.

veredvered

New member
תודה על התגובות

אנחנו נהיה אחרי כעשר שעות טיסה וסביר להניח עם המזוודות "הקטנות" אז מניחה שלא נחפש משהו אקסטרימי מדיי

מרחצאות נשמע מעניין, מה מומלץ?

מוזיאונים מניחה שפחות, אלא אם כן יש משהו ממש ממש מיוחד או אולי משהו לצעירים ?

Hippolyta

New member
קחו רכב ליום אחד

וטיילו בדרך הציורית בין בינגן לקובלנץ לקבל טעימה מנופי עמק הריין. את תיקי היד תוכלו לזרוק לתא המטען או להפקיד בנמל התעופה בלוקר.

דניאלה1311

Active member
מנהל
מרחצאות יש בכמה מקומות באד הומבורג

http://www.tripadvisor.com/Attracti...iews-Kur_Royal_Day_Spa-Bad_Homburg_Hesse.html

גם בויסבאדן יש כמה וכמה והכי טוב

http://www.lonelyplanet.com/germany/hesse/wiesbaden/activities/thermal-baths

זה די מעייף הרחצה במעיינות חמים ואתם אחרי טיסה ארוכה אבל זה עדיף מאדר לשוטט ברחובות הלומי שינה. מזוודות תשאירו בלוקר בשדה
התעופה.

Dry Martini

New member
לא ניסיתי אף פעם מרחצאות כאלה

אבל אינטואיטיבית הייתי חושב שרחצה בהם זה מרענן ולא מעייף.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אז זהו, לא ניסית
עשינו זאת בניו זילנד וביפן ואפילו פעם אחת ( שלא תחזור על עצמה) בטבריה. ברוב המקומות יש אזהרה של לא לשהות במי המעעינות החמים מעל עשר דקות ולצאת לנוח. יש משהו בגפרית או חומרים אחרים שמשפיעים על הגוף, העובדה היא שיש אזהרות על משך השהייה. לאחר מכן מומלץ אפילו לחטוף תנומה ולא מדובר בזקנים אלא בכל גיל.
נסה ותהנה. תחזור ותספר :).

בעעעעע
גופרית זה מסריח

לדעתי הבעייה היא בטמפרטורה, גם בסאונה אסור לשהות יותר מדי וחובה לצנן את הגוף במים קרים ביציאה.

אף אחד עוד לא שיכנע אותי למה זה טוב.

אגב, יש גם בחמת גדר ובעין גדי.

מאקי

New member
קודם כל מחפשים באתר של השדה ..אחסון

לא יודעת אם יש בפרנקפורט אבל שווה לבדוק אם יש באחד הטרמינלים כזה..ולאשפז שם את הטרולי.
להכין תיק יד קטן ולסוע לעיר.
לטייל במרכזה
ללכת לאחד המוזיאונים (תבדקי מה פתוח באיזה יום ובאיזה שעה ושזה מעניין)
סתם נחמד
לתעות בין הסמטאות...ללכת לטיול ליד הריין..לשבת ולשתות משהו לנוח..
לחזור לקראת ערב לשדה ולהתארגן לטיסה לפה..
תכלס אם אני מבינה יש לכם 7-8 שעות .
מצרפת לך קישור ..ל....
תדוגי ממנו..
ותהנו..

john111

New member
יש בתחנת הרכבת

המרכזית בפרנקפורט לוקרים להשכרה לפי שעות

sitvaniyot

New member
גם לי היה קונקשן ארוך

היו לי 8 שעות ביום. עליתעל הרכבת בשדה התעופה, את התרמיל השארתי בשמירת חפצים בשדה והצטיידתיבמפה. הרכבת הביאה אותי למרכז העיר שזה האיזור התיירותי. מול הכניסה הראשית מתחיל רחוב של מסעדות והוא מקום של דוכני אוכל בצהריים. 10 דקות הליכה לאורכו והגעתי לכיכר שבה בית האופרה. פניה שמאלה מובילה לרחובות העסקים. ישר לעיר העתיקה, ימינה לנהר שממנו גם אפשר להגיע לעיר העתיקה.

לא בקרתי במוזיאונים, כן טיילתי והתרשמתי מהעיר. היה נחמד ובדרך חזרה לארץ עשיתי שם הפסקה לכמה ימים ואז ראיתי מוזיאונים ואתרים.

בדיוק מתי?

כי אם זה בקרוב- אולי תקפצו לאוהלי האוקטוברפסט בעיר, זה אמנם לא מינכן, ועדיין נחמד לתייר הממוצע

salo22

New member
אם כיוון האוכל מעניין אתכם

אז להגיע ממש למרכז ולעשות קניות בקניון ההוא, קאופהוף אולי, לא זוכר בדיוק איך קוראים לו.. בקיצור הזדמנות די יוצאת דופן לקנות ממבחר שוקולדי אירופה הבינוניים יחסית אבל פופולאריים מבלגיה, שוויץ, גרמניה ועוד במחירים ממש מוצלחים, קומת השוקולד שלנם די מסחררת.. אני בטוח שיש שם עוד אפשרויות שופינג מעניינות במרכז הזה. לא רחוק משם השוק הסגור, לבדוק שעות פתיחה, לא גדול במיוחד אבל חביב לסיבוב. מאחורי הגלרי הגדול צצש, מסעדה תאילנדית עממית וטובה מאוד, מחירים זולים ולא לוותר עליה אם באיזור. אפשר לדלות את שמה, זיכרוני פרח.

למעלה