קונצרטה שמונצרטה :(

ר י נ ג ו

New member
קונצרטה שמונצרטה :(

לפני כשבועיים עברתי מבחן קבלה לתואר 2 וכשבועיים לפני זה התחלתי לקחת קונצרטה 36 מ"ג. חוץ מתחושת שובע תמידית, צימאון וקושי להרדם זה לא כל כך עזר לי. בילדותי נטלתי ריטלין כ-6 שנים כמעט ואני יכול להגיד בוודאות שהתרופה הזאת הצילה את חיי. בקיצור, היום, אחרי מס' ימים שלא לקחתי קונצרטה, ניסיתי לקחת שוב כי ידעתי שיש לי קורס בעבודה והייתי עייף ואמרתי נראה, אולי זה יעזור ו...שוב פעם- כלום. אותן תחושות של מחשבות מתפזרות בזמן שהמנחה מדברת. כמה פעמים הכרחתי את עצמי לחזור ולהקשיב ושוב- מתפזר- עד כדי כך שאחרי 10 דקות אולי שאני מרחף לי בין המשימות השונות שעלי לעשות והטלפונים החשובים שצריך אני מוצא את עצמי אומר (לעצמי) על מה היא דיברה כאן לעזאזל ברבע שעה האחרונה???? :(((( וישבתי ממש צמוד למנחה שלא תטעו/נה.... זה פשוט היכולת הבלתי נסבלת שפיתחתי במשך השנים של היותי ADHD להיות נוכח, להנהן כאילו אני נמצא ומקשיב והכל בסדר אבל בעצם מה שאני באמת שומע זה רק: "BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA". מוכר לכם/ן? מה עושים?
 

05 מיכל

New member
מדברים עם הרופא על המינון

קונצרטה 36 למבוגר זה נורא נורא מעט.
 
זה בגלל העייפות

לפעמים הקונצרטה לא מזיזה לי כלום בגלל עייפות או קפה ולעיתים מאכילת סוכר תנסה לשנות את המינון בהתאם זה מזכיר לי את הנסיונות הכושלים עד שמצליחים להתאים את המינון הנכון בקיצור תישן טוב לפני מבחנים-כשעייפים קצב ההתנתקויות בגלי המח שונה והריטלין לא מייצב אותו בהצלחה,מי יתן ותגיע לדוקטורט בהצטיינות!
 

o h a d d

New member
ראשית

אם יש לך קושי להרדם כדאי שתעבור לתרופה יותר קצרה ואם זה לא משפיע כראוי אולי המינון לא מתאים , ואולי אתה צריך סוג יותר אגרסיבי
 
למעלה