קונה מניות רותם פיתוח שנמחקו מהמסחר

מצב
הנושא נעול.

אני מעוניין לקנות מניות רותם פיתוח שנמחקו מהמסחר בבורסת תל אביב . טל- 0548008334

dw2322

New member
האם תוכל להשיב על שאלתו?

לגדעון 1
אם יש לך מניות רותם אז תתקשר
האם תוכל להשיב על שאלתו?
גדעון1 שאל שאלה מתבקשת לאור ההודעה השונה מהרגיל במקומותינו, ואתה מוזמן להשיב עליה, לטובת כלל הקוראים. ממה שהעליתי בחכתי, הנייר נמחק מהמסחר בבורסה, ככל הנראה לפי שווי של 0.3M$ עם הון עצמי של מינוס 0.15M$, מה שמבטיח שהוא לא עמד בכללי השימור של הבורסה. הנה עוד כמה פרטים אודותיה: ------------- הוסף למניות שלי רותם ROTM.TA גרפים תאור החברה נתוני מסחר שער קניה 0.00 שער מכירה 0.00 שינוי באחוזים 0.00% שער אחרון 56.30 30/05/2006 שער בסיס 56.30 נמוך יומי 0.00 גבוה יומי 0.00 שינוי 0.00 נמוך שנתי 56.30 גבוה שנתי 164.90 מחזור 0 נתונים פיננסייםשווי שוק / הון עצמי -5.08 הון עצמי (במיל ' ) -0.15 שווי שוק (במיל ' ) 0.75 מכירות/הכנסות (במיל ' ) 4.52 מכפיל רווח 0.30 רווח 4 רבעוני (במיל ' ) 2.52 הסטוריהתשואה ב-3 שנים 2.36 תשואה מתחילת השנה -54.45 תמורה כספית ממוצעת (3 חוד') 4.41 תשואה ב-5 שנים -68.72 תשואה ב-12 חודשים 55.96 תשואה מתחילת החודש -53.81 ------------- הוסף למניות שלי רותם פיתוח ובנין (1990 ) בע"מ ROTM.TA גרפים תאור החברה נתוני מסחר תאור החברה הוקמה בשנת 1990 כהמשך לפעילות מייסדיה, מר אייל רותם. עוסקת בביצוע עבודות עפר, תשתית, הנדסה אזרחית, מחצבים וכן פרוייקטים בתחום הנדל"ן. בנייה- פרוייקט "אדיסון" בירושלים (%50): בניין בן 12 קומות וחניון בן 300 מקומות שבטח כולל של כ- 20,000 מ"ר. תחילת עבודה מתוכננת ב- 2001. החברה מחזיקה ב- %49 ממכון טיהור חדרה ומפעילה אותו. רוב לקוחות החברה הינם גופים ממלכתיים-ציבוריים: משרד השיכון, עיריית ירושלים, "מוריה" ו"חמת אשקלון". החברה מעסיקה כ- 150 עובדים. הנהלה מנכ"ל:אייל רותם מנהל כספים:נעם בצרי יו"ר דירקטוריון:שמחה רותם חברי הדירקטוריון: שמחה רותם, טובה פינטו, הרצל שפיר, איל רותם, איתי רותם, נעם בצרי 5 מקבלי השכר הגבוה ביותר (שנתי עלות מעביד) 1. 317,000 2. 185,000 ני"ע של החברה ROTM.TA רותם פרטי התקשורת 93420 האומן 18 תלפיות ירושלים כתובת: 02-6785155 טלפון: 02-6785142 פקס: ------------------- 23:08 13.07.05 רותם פיתוח ובנין - הצעת רכש המציע , אייל רותם הגיש לבורסה הצעת רכש למניות רותם פיתוח ובנין. ההצעה היא לכמות של 1,244,124 מניות שבידי הציבור , על פי הצעת הרכש המציע מתחייב לרכוש את המניות במחיר של 31 אג' למניה. הסכום המינימלי לביצוע הצעת רכש זו הוא כמות של 944,125 מניות, אך במידה ותהיה הענות להצעה בכמות של יותר מ-644,124 מניות אך פחות מ-944,125 מניות - ירכוש המציע רק 644,124 מניות. המועד האחרון למסירת הודעות קיבול להצעת הרכש הוא 27/07 בשעה 12:00 ------------------ כללי קיבוץ הראל 99740 :כתובת רותם פיתוח ובנין (1990) בע"מ :שם 02-9993350 :פקס 02-9993505 :טלפון נדל"ן ובינוי :ענף עמית חלפון :רו"ח :אתר הבית החברה פועלת במישרין ובאמצעות חברות בנות, בביצוע עבודות קבלניות בענף התשתית, המים והביוב וכן ביזום וביצוע פרוייקטים בתחום הנדל"ן, הביוב והמים. בנוסף פועלת החברה בתחום המחצבים (הפקה ושיווק). נכון ל-30 בדצמ' 2003 לחברה גירעון בהון העצמי ולחברות הבת שלה תזרים מזומנים שלילי מפעילות שוטפת, וכן לחברה אין צבר הזמנות לביצוע. גורמים אלה מעלים ספקות אם החברה וחלק מחברות הבת תוכלנה להמשיך לפעול כ"עסק חי". להנהלה יש תוכנית לממש את פרוייקט אדיסון הרשום בספרים בעלות של כ-20 מיליון ש"ח. במידה והחברה תוכל לממש את תוכניתה הרי שתחול הקלה בפעילותה השוטפת מבחינת תזרים המזומנים, הבטחונות והוצאות הריבית. דירקטורים תפקיד שם יו"ר הדירקטוריון שמחה רותם דירקטור איתי רותם דירקטור איתי אייגס דח"צ, חבר ו. בקורת יוסי עדולמי בכירים שכר תפקיד שם 47000 * שכר דירקטורים מנכ"ל אייל רותם מבקר פנים עזרא יהודה בנות ומסונפות הערה בהצבעה % בהון % שם חברה רשומה בארה"ב 50 50 G-SHORE DEVELOPMENT CORP. רשומה בארה"ב, הפסיקה פעילות והחלה בהליכי פירוק 100 100 ROTEM HOLDING INC. בפירוק 100 100 א.ר. מלונות רותם )1994( 100 100 א.ר. רותם השקעות 100 100 אשר רותם נכסים 100 100 ד.ר. הדרית לא פעילה, מוחזקת ע"י: א.ר. רותם השקעות 100 100 נ.מ. מחצבים מוחזקת ע"י: א.ר. רותם השקעות 24 24 נכסי יהוד 100 100 צ.מ.ה. רותם תשתיות מוחזקת ע"י: א.ר. רותם השקעות 74 74 ר.ב. מחצבים בנגב לא פעילה, מוחזקת ע"י: א.ר. רותם השקעות 74 74 ר.ב. משאבי דרום לא פעילה, מוחזקת ע"י: א.ר. רותם השקעות 100 100 ר.ע. שיווק מחצבים

nargila3

New member
לא ידעתי שגם בבורסה ישנם אלטזכנים

אני מעוניין לקנות מניות רותם פיתוח שנמחקו מהמסחר בבורסת תל אביב . טל- 0548008334
יש לי בישבילך מניות של הבנק למסחר כחדשות במחיר טוב, רק היום ...

מישהו הולך לקנות את החברה הזאת

יש לי בישבילך מניות של הבנק למסחר כחדשות במחיר טוב, רק היום ...
בקיצור מישהו הולך לקנות את המניה הזאת ולשנות ייעוד, עיין ערך בוילמגרין קפיטל...

Lee TaL

New member
כ"א רואה אחרת

בקיצור מישהו הולך לקנות את המניה הזאת ולשנות ייעוד, עיין ערך בוילמגרין קפיטל...
כ"א רואה אחרת
לאחר ניתוח הנתונים של החברה הזו ... לא מצאתי בה ערך. אם האספן עוזר לאחרים להיפטר מסחורה חסרת ערך אז ... אם גם הוא ירויח משהו .... שירויח! אם לך יש סחורה... אתה קונה עוד או שמח להיפטר ממישהו שמוכן לקנות?! הכלקלנית

לגדעון1

כ"א רואה אחרת
לאחר ניתוח הנתונים של החברה הזו ... לא מצאתי בה ערך. אם האספן עוזר לאחרים להיפטר מסחורה חסרת ערך אז ... אם גם הוא ירויח משהו .... שירויח! אם לך יש סחורה... אתה קונה עוד או שמח להיפטר ממישהו שמוכן לקנות?! הכלקלנית
לגדעון1
אין היגיון כלכלי ברצוני לקנות מניות רותם מוכן לעזור למשקיעים שתקועים להפטר מכמות מוגבלת של מניות ולא לשלם הוצאות בנק ....

וילסון1

New member
נשארו לי מניות של פרי העמק

לגדעון1
אין היגיון כלכלי ברצוני לקנות מניות רותם מוכן לעזור למשקיעים שתקועים להפטר מכמות מוגבלת של מניות ולא לשלם הוצאות בנק ....
זה שווה או אפשר לעשות מזה טפטים. אני מוכן לתת אותם תמורת תרומה לנזקקים.

גידעון1

New member
לאספן המניות

זה שווה או אפשר לעשות מזה טפטים. אני מוכן לתת אותם תמורת תרומה לנזקקים.
לאספן המניות
אם אין ערך כלכלי להחלטה שלך ואתה עושה זאת אך ורק מתוך רצון טוב אז מדוע אינך תורם את כספך לצדקה,הרי הנזקקים יהנו בהרבה יותר מהכסף מאשר סתם משקיע שעשה החלטה לא נכונה בהשקעות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה