קונדומים. הצילו.

בזמנו כשעוד היו לי חיי מין (או חיים בכלל
) היינו משתמשים
בקונדומים של לייף מהסופרפארם ..
פעם היה להם סוג עם גבשושיות קטנות לכל האורך ואשתי ז"ל הייתה אומרת שזה היה עוזר לה לגמור חזק יותר .. אבל נראה לי שהם הפסיקו לייצר את הסוג הזה כי בכמה פעמים האחרונות כשעוד קניתי קונדומים היה להם רק את הסוג עם הפסים המחוספסים שהם קראו להם "צלעות רטט" אבל זה לא עשה לה את זה כמו הגבשושיות ..

Aיש

New member
מצחיק אותי שגם את אישתי זה מביך

אבל ללכת לטייל עם זוג חברים עם באט-פלאג בחצאית בלי תחתונים... זה כבר סיפור אחר.
&nbsp
לא ממש מצליח להבין את המבוכה שלה... אבל מקבל באהבה.

דווקא אני מבינה

כי העניין של הבלי תחתונים - אף אחד לא יודע מזה (חוץ ממני ומבן הזוג).
לעומת זאת עניין הקונדומים - אנשים יידעו... הקופאי ומי שבמקרה בדיוק יעבור ליד כשאני לוקחת את החבילה ומי שבמקרה ייראה את החבילה בסלסלה.

Aיש

New member
יש לה דווקא הנאה מללכת על הקצה

לדוגמה היא דאגה טוב טוב שאני אדע מה שהיא עשתה, כמובן כדי לשגע אותי, כשידעה שאני אראה התקופפה להוציא משהו מהתיק ודאגה שאני אקבל מבט טוב בזמן שהחברים הולכים קצת לפנינו..

ולגבי פאדיחות, באופן כללי למדתי בחיים שהמוטו הכי נכון הוא "own it" כלומר לא משנה מה אתה עושה עשה זאת בביטחון ואז זה לא יראה לאף-אחד בצורה שאמורה להביך אותך.

אם היית ניגשת ישירות למדפים, מסתכלת ובוחרת בלי לשים על אף-אחד מהאנשים שעמדו מסביב, אף אחד לא היה חושב שאת עושה משהו שצריך להתבייש בו.
לעומת זאת אם מישהו ישים לב שאת הולכת סביב ומתפדחת, זה יראה כאילו את עושה משהו בעייתי.

Sharoman

New member
own it הוא לגמרי המוטו הכי נכון בחיים!

לא משנה כמה טיפשי או מביך זה נראה, כל עוד עושים את זה בביטחון מלא לאף אחד לא יהיה מה להגיד.

למעלה