קומה 7 בתחנה המרכזית החדשה

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member

הרציף של דן - קפיצה קטנה לאירופה.

רועי ב

New member
אבא שלי

תמונה שניה
אבא שלי
נהג אוטובוס ב"דן" אמר לי שזה עולם אחר לגמרי כאילו 1-6 נמצאים במדינות העולם השלישי ו7 נמצאת בקנדה

feedback

New member
קנדה או אירופה, זה לא משנה...

אבא שלי
נהג אוטובוס ב"דן" אמר לי שזה עולם אחר לגמרי כאילו 1-6 נמצאים במדינות העולם השלישי ו7 נמצאת בקנדה
אני מוכן להתערב שתוך כמה שנים גם קומה 7 תראה כמו ה"עולם השלישי" שמתחתיה... ואם כבר מדברים על התחנה המרכזית של ת"א, יצא לכם לקרוא את הכתבה היום ב"הארץ" על פתיחת תחנת הרכבת מתחת לגשר ההגנה וחוסר היכולת לחבר בינה לתחנה המרכזית??? עוד עדות לשלומיאליות שמשתוללת במסדרונות של משרד התחבורה, עריית ת"א או כל גוף אחר. בקיצור- עוד חולייה חלשה, שלום!!!!!

nitsansh

New member
טוב שאמרת... אני הולך לקרוא...

אני מוכן להתערב שתוך כמה שנים גם קומה 7 תראה כמו ה"עולם השלישי" שמתחתיה... ואם כבר מדברים על התחנה המרכזית של ת"א, יצא לכם לקרוא את הכתבה היום ב"הארץ" על פתיחת תחנת הרכבת מתחת לגשר ההגנה וחוסר היכולת לחבר בינה לתחנה המרכזית??? עוד עדות לשלומיאליות שמשתוללת במסדרונות של משרד התחבורה, עריית ת"א או כל גוף אחר. בקיצור- עוד חולייה חלשה, שלום!!!!!
טוב שאמרת... אני הולך לקרוא...

שנה הבאה ! אתה צודק !

שנה הבאה ! אתה צודק !
שנה הבאה הקומה ה- 7 של תחנה מרכזית תיראה כמו שאר הקומות . מלאה עם זבל וסוחרים פיראטיים שמוכרים דיסקים מזוייפים . ולא רק זה . גם יבואו לשמה גם כל מיני קבצנים ו-שיכורים ו-אנשים שייבקשו שתיתנו להם כסף . אתה תיראה שאני צודק כי המקום הזה פשוט מגעיל וגועלי . עוד יש חוצפה ל-בני **** האלה לנצל חיילים תמימים
ולימשוך אותם לחנויות שייקנו דיסקים מזוייפים .

raminec

New member
בקשה מ-feedback../images/Emo51.gif

בקשה מ-feedback

איני מצליח למצוא את הכתבה עליה דיברת האם אתה יכול לשלוח קישור(לינק?) בתודה מראש Raminec

Sephiroth

Member
אגב קומה 7...

הרציף של דן - קפיצה קטנה לאירופה.
אגב קומה 7...
פתיחת הרציפים בקומה גררה שינוי מבורך שהיה אמור להעשות כבר מזמן: רוב רובם של קווי דן כבר לא עוברים דרך התחנה הישנה ומשתמשים ברמפות שעד עתה שימשו רק את קווי אגד הבין עירוניים. אין לכם מושג כמה דרך ארוכה ומעצבנת הדבר חוסך עניין של להספיק לאוטובוס או לחכות עוד 15-20 דקות

ומה עם קווי אגד לחולון ובת-ים?

אגב קומה 7...
פתיחת הרציפים בקומה גררה שינוי מבורך שהיה אמור להעשות כבר מזמן: רוב רובם של קווי דן כבר לא עוברים דרך התחנה הישנה ומשתמשים ברמפות שעד עתה שימשו רק את קווי אגד הבין עירוניים. אין לכם מושג כמה דרך ארוכה ומעצבנת הדבר חוסך עניין של להספיק לאוטובוס או לחכות עוד 15-20 דקות
יישארו לנצח ברציף הישן והמוזנח?

קומות 1 ו- 2 יבוטלו !!!

יישארו לנצח ברציף הישן והמוזנח?
קומות 1 ו- 2 יבוטלו !!!
כל הקווים של קומות 1 ו- 2 יעברו ל-קומה 7 . כל הקווים הם קווים של דן בתוך העיר . אפשר לקרוא על זה ב-אתר של התחנה המרכזית של תל אביב . WWW.CANYON-TELAVIV.CO.IL

מצב
הנושא נעול.
למעלה