קול קורא להעשרת השפה

צליליתה1

Well-known member
א. להוסיף אימוג׳ים בפרדס

ב. מחוות ידיים- כשאני יוצאת מחניה ומישהו מאפשר לי להשתלב, נהוג להרים את היד במעין ברכת שלום/תודה
(היה על זה בסיינפלד. לכל סיטואציה בחיים יש משהו בסיינפלד)

כשמישהו חותך אותי ומשתלב בכוח, זו בדיוק המחווה שהוא עושה, שלטעמי, נראית יותר כמו״ פריארית/עופי לי מהפרצוף/נשים למטבח/ווטאבר״

מהי לדעתכם המחווה המדוייקת המומלצת לחותך?
הנחתך יכול כמובן להניף אצבע אמצעית

1648717596714.png

סופהו 1

Well-known member
א. להוסיף אימוג׳ים בפרדס

ב. מחוות ידיים- כשאני יוצאת מחניה ומישהו מאפשר לי להשתלב, נהוג להרים את היד במעין ברכת שלום/תודה

כשמישהו חותך אותי ומשתלב בכוח, זו בדיוק המחווה שהוא עושה, שלטעמי, נראית יותר כמו״ פריארית/עופי לי מהפרצוף/נשים למטבח/ווטאבר״

תלוי את מי שואלים.
אם תשאלי את דובר הערבית, הוא כנראה יראה לך איזו תנועת יד צריך לעשות (משהו בסגנון האצבע?) ואולי יוסיף גם איזו קללה עסיסית (צריך רק לברר מה בדיוק פירוש המילים, שלא תסתבכי).
אם תשאלי אותי, אני לפעמים מקללת בלב ולא מגיבה. לפעמים מקללת בלב ומחייכת חיוך גדול אל האידיוט.
לפי תגובתם של האידיוטים, מחוות החיוך מעצבנת אותם. מה יותר טוב מזה?

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
א. להוסיף אימוג׳ים בפרדס

צפה בקובץ המצורף 44991
אין לי רשיון נהיגה, אבל אם אני ליד בת זוגי ונותן להפרעת הטורט שלי חירות, היא מתעצבנת, נו די כבר! מה הוא/היא כבר עשה/תה??

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
א. להוסיף אימוג׳ים בפרדס

צפה בקובץ המצורף 44991
לטעמי המחווה הנדרשת צריכה להתבצע דווקא עם האצבע המורה ולא האמצעית (רצוי לבצע את המחווה ע"ג הדק כלשהו).

צליליתה1

Well-known member
לטעמי המחווה הנדרשת צריכה להתבצע דווקא עם האצבע המורה ולא האמצעית (רצוי לבצע את המחווה ע"ג הדק כלשהו).
ממש עכשיו, בדרך הביתה, עצרתי להולכת רגל במעבר חציה, והגברת הרימה לי אצבע מורה
(ללא הדק)
הייתי שמחה להבין מה היא בישרה לאומה

סופהו 1

Well-known member
ממש עכשיו, בדרך הביתה, עצרתי להולכת רגל במעבר חציה, והגברת הרימה לי אצבע מורה
(ללא הדק)
הייתי שמחה להבין מה היא בישרה לאומה
אולי היא ניסתה להודות לך בשפת הסימנים, אבל יש לה בעיה בכף היד ולכן רק האצבע המורה התרוממה.

קלייטון.ש

Well-known member
אני לא נוהג וגם באופן כללי משתדל מאד לא להיכנס לרכב פרטי.
אז החוויה המפורסמת שאת מתארת לא כל כך ידועה לי מניסיון אישי.
האדם היחיד שאני מסוגל לנסוע איתו ברכב פרטי היא אשתי. רק את הנהיגה שלה אני מסוגל לשאת לאורך יותר מקילומטר שניים.
היא, אם חותכים אותה בכביש, לוחצת קלות על הבלם, כמעט לא מרגישים, נותנת לרכב החותך להיכנס, ומעבר לזה שום דבר.
היא לא מאיצה בפתאומיות, לא בולמת בפתאומיות, שומרת על הנתיב, לרוב הימני, גם אם האחר נראה יותר מבטיח.
אני לא יודע אם ככה היא נוהגת כשאני לא ברכב. אני חושד שהנהיגה הזו מותאמת לבעיות הנפשיות של בעלה, שמסוגל בלי בעיה באמצע הכביש המהיר להודיע לנהג שמספיק לו, שיעצור בצד הדרך מיד וייתן לו לרדת, והוא יגיע כבר ברגל גם אם מדובר בהליכה של 50 ק"מ.
היא יודעת את זה מניסיון כי פעם בפקק רציני שהתחיל ליד כפר שמריהו אמרתי לה שיש לי בחילה מהישיבה ברכב שלא זז, והפוביה מרימה ראש, אז שתמשיך לבד ואני אגיע לת"א ברגל.
וכך היה.

renana ron

Active member
לטעמי, עדיף בלי תנועות בכלל, לתת למשתלב בכח או לא בכח, להשתלב, כי בזמן כלשהו בעתיד גם את תרצי להשתלב.
פעם הייתי מתעצבנת ולא מאפשרת להשתלב... הבנתי [בעזרת אלוף נעוריי], שלא כדאי להתנצח בכביש.
נגיע ליעד שתי דקות אחרי, אך נגיע בחתיכה אחת.

אבח"י

Well-known member
לטעמי, עדיף בלי תנועות בכלל, לתת למשתלב בכח או לא בכח, להשתלב, כי בזמן כלשהו בעתיד גם את תרצי להשתלב.
פעם הייתי מתעצבנת ולא מאפשרת להשתלב... הבנתי [בעזרת אלוף נעוריי], שלא כדאי להתנצח בכביש.
אבל זה מעצבן, שיוווווווו. אני לא נוהג, אבל נוסע עם עמיתה. ישנה פניה ימינה לכביש מרכזי מאוד, שמתחילה איזה 500 מטר מהפנייה עצמה. כולם נוסעים בנתיב הרגיל, ובום-טראח מבקשים להכנס.

סופהו 1

Well-known member
איך אומרים? בכביש, אל תהיה צודק, הֱיֵה חכם
לא קל, אך אפשרי.

וחוצמזה, ברוכה הבאה |4U|

למעלה