"קולה של אימא" (טלפון של יום חמישי)

sahr12

New member
"קולה של אימא" (טלפון של יום חמישי)

הלווווו??אני שמחה לדעת שאתה חי באמת.... די,די מאמו...אל תגזימי....תגידי בונזור....תשאלי מה שלומי... ששששששששש....תפסיק!תפסיק!...עד שאני לא מתה לא איכפת לך....חחחחח אני באה בערב!!!! אני: אם בא לך לשבת עם כלתך....את מוזמנת...בכיף... היא: למה??מה יש לך????? התנדבת למד"א בערבים??חחחח.. אני: לא מאמו..אני יוצא היום...לבלות. היא : פרדו!!!(סליחה) לבלות??אתה לא יוצא לשום מקום!!אני נשבעת לך... אם אתה יוצא ,אני מספרת לה על כל החברות שלך......חחחחחחחחחחח אני: תרגעייייי.....מה קרה לךךךךךך....יש שמירה ,נשק....וזה גם במקום די שקט..... היא: מעניין לי תתחת....אתה לא יוצא!!!!! אני: מאמו....אני כבר בן 31....אוליי שכחת..... היא: בצעקות....אתה לא מבין???????אם אני באה ואתה לא נמצא....אין לך גם לאן לחזור...חחחחחח.... אני: המסיבה בחדרה! (בכוונה להבהיל אותה).... פתאום שקט ודממה מהעבר השני של הקו.......לפתע קולה רועםםם...... "אני משביעה אותך באבא שלך (היא לא סובלת אותו)..חחחח..אתה ילד מנייאק... זבל, אתה לא יוצא ...אני באה ב1400 כבר אליך הבייתה...אין בגדים!! אין כלוםםםםםם......אני אראה לך...עד שגידלתי אותך?????הפיטמות שלי עד היום סדוקות בגללך.......חחחחחח זבלללל....אתה לא יוצא!!! אני: סיימת??????? היא: אל תגיד לי סיימת!! אתה מבין??????אני רק דואגת לך..... ומי נוהג?????? (היא נרגעה) אני: יש לי נהגת להיום.....חחחחח היא: חחחח מחייכת....כבר שהיית תינוק היית מנייאק....לא תשתנה אה???חחח אני: טוב תרגעי....זה בבנימינה...מקום מוגן.... היא:ממש עוזר לי באמת....חחחח אני: תני נשיקה... היא: מתה עליך...בן אהוב שלי...שמור על עצמך....ותיקח איתך ... נו......אתה יודע כבר....חחחחחח זבל, אני: טוב מאמו...יש לי דלקת בשתן...אסוררר....חחחח היא:שתית תמים עם הפיטרוזיליה??????? אני: כן,כן,...(מה אני אגיד לה שלא??) היא:תשתה הרבה מים...ותשמור על עצמך...חייג אליי כשאתה חוזר..... מתי אתה חוזר בעצם???? אני: יוצאים ב2100...חוזרים ב2145....חחח היא: נתק,נתק לפני שאני אבוא אליך...אקרע אותך...חחחחח נשיקות מאמי.. אווואר... טוווווווווווו....נותקה השיחה... פפפפפפ...חייב לשתות משהו....:)

טאקילה~*

New member
סער ימלעון...../images/Emo67.gif

דיי סטלבט על אמא ,,,אין בעולם קול יותר מתקתק מקולה של אמא,,,תישמר בשבילך ,וגם בישבילה, תישמר בשביל כל אוהבך..אמן. תהנו הערב ותישמרו מכל רע,,,
צלצלו להודיע לי שאתם בסדר בתום המסיבה ,,חחחח

תו איכות לסיפור הדוקומנטרי ../images/Emo105.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחח (ראית איזה חיה קיבלת? המשקיעים כבר גוייסו, מחכים רק לצייד)

sahr12

New member
הצעה חד פעמית.....מי שתבוא היום

לא מגולחת...אני מביא קצת דם צפרדע... והיא תהיה ההוכחה....שזה עובד! ד"ר סער זיאולוג..

אקטיבית

New member
sahr12 חהחהחהחה

קראתי וצחקתי המון,דו שיח חהחהחה יופי של אמא,יופי של בן,מצחיק.

sahr12

New member
אהלןןןןןןןן.....שאפה שלי.....חחחח

איפה את מהבקר???? הגעגועים קרעו אותי.... לא קפה,לא עיתון....:)

אקטיבית

New member
היי sahr12 היי פנטום../images/Emo39.gif

אני כאן בבית ,אחרי לילה ארוך, עיפה קצת, יש עיתון ,יש גם קפה

בנוסח הפרסומת של קופת חולים..

למה את בבית ? למה לילה ארוך ? למה עייפה קצת ? למה יש עיתון ? למה יש קפה ? למה את לא מזמינה אותי ?

למעלה