קוים חדשים באשקלון

מצב
הנושא נעול.

shaby2014

New member
קוים חדשים באשקלון

קוים חדשים באשקלון
רציתי לברך על הקוים החדשים לתל אביב 302 ו 304 מברנע לתל אביב , בנוסף על הקוים מהרכבת לשכונות 14 16 , ברצוני לשאול , ע"פ המידע באתר אגד עד להקמת קו 302 עד ארלוזורוב , היה התעריף 19 ממתי שהשתנה לאררלוזורוב נהיה 31.50 הרי זה קו ישיר "? למעשה כמו קו לילה 299
במחיר 19 שח לגבי קו 304 כנ"ל נכון מסתובב בשכונת ברנע כפי שהבנתי אבל עוד 12 שח קצת יקר , מישהו יודע מזה ?
קו 14 ו 16 של אגד תעבורה ע"פ המידע באתר אגד המחיר בנסיעה הזו הינו 7 שח לנסיעה אחת ???? , הרי הנסיעה באשקלון הינה 4.3 האם אפשר להשתמש בכרטיסיה של נסיעה כזן 4.3 גם לכך , המחיר נראה גם יקר !!!!
אשמח אם מישהו יודיע פרטים נוספים בנושא !!! 131

זה באמת מוזר מאד ולא הגיוני:

קוים חדשים באשקלון
רציתי לברך על הקוים החדשים לתל אביב 302 ו 304 מברנע לתל אביב , בנוסף על הקוים מהרכבת לשכונות 14 16 , ברצוני לשאול , ע"פ המידע באתר אגד עד להקמת קו 302 עד ארלוזורוב , היה התעריף 19 ממתי שהשתנה לאררלוזורוב נהיה 31.50 הרי זה קו ישיר "? למעשה כמו קו לילה 299
במחיר 19 שח לגבי קו 304 כנ"ל נכון מסתובב בשכונת ברנע כפי שהבנתי אבל עוד 12 שח קצת יקר , מישהו יודע מזה ?
קו 14 ו 16 של אגד תעבורה ע"פ המידע באתר אגד המחיר בנסיעה הזו הינו 7 שח לנסיעה אחת ???? , הרי הנסיעה באשקלון הינה 4.3 האם אפשר להשתמש בכרטיסיה של נסיעה כזן 4.3 גם לכך , המחיר נראה גם יקר !!!!
נסיעה מאשקלון לתל אביב בקווים 300, 311 עולה 19 ש"ח, ואלו בקווים 301, 302, 304, 310 היא עולה 31 ש"ח. אפילו אם נוסעים רק עד צומת הולץ או עד איזור התחנה המרכזית.

גם המחיר בקווים 12 ו-14 לא הגיוני, כי הרי מחיר הנסיעה בקו 18, שגם הוא מגיע לרכבת, הוא 4.40 בלבד. אין שום הגיון בהבדל בין קו 18 לקווים 12 ו-14. וגם בקו 36, שנכנס לתחנת הרכבת בדרכו מאשקלון למ.א. אשכול, מחיר הנסיעה מהעיר לרכבת הוא 4.40. אני לא יודע מה המחיר בקווים 15 ו-16 של אפיקים, כי מחיריהם לא מופיעים באתר כל-קו.

מעט מאוד אנשים נוסעים עם 301 מאשקלון עד ת"א,

נסיעה מאשקלון לתל אביב בקווים 300, 311 עולה 19 ש"ח, ואלו בקווים 301, 302, 304, 310 היא עולה 31 ש"ח. אפילו אם נוסעים רק עד צומת הולץ או עד איזור התחנה המרכזית.

גם המחיר בקווים 12 ו-14 לא הגיוני, כי הרי מחיר הנסיעה בקו 18, שגם הוא מגיע לרכבת, הוא 4.40 בלבד. אין שום הגיון בהבדל בין קו 18 לקווים 12 ו-14. וגם בקו 36, שנכנס לתחנת הרכבת בדרכו מאשקלון למ.א. אשכול, מחיר הנסיעה מהעיר לרכבת הוא 4.40. אני לא יודע מה המחיר בקווים 15 ו-16 של אפיקים, כי מחיריהם לא מופיעים באתר כל-קו.
רוב הנוסעים מכיוון אשקלון הם חיילים , ותושבים נוסעים בד"כ לקרית מלאכי-גדרה-רחובות-ראשון ולא לת"א.

nitsansh

New member
לנסוע ב301 מאשקלון לתל אביב זה כמו 641 מת"א

רוב הנוסעים מכיוון אשקלון הם חיילים , ותושבים נוסעים בד"כ לקרית מלאכי-גדרה-רחובות-ראשון ולא לת"א.
לנתניה, או 921 לחדרה, ויש עוד דוגמאות...

orchilit

New member
או ליסוע עם קו 6 מרדינג לעתידים

או ליסוע עם קו 6 מרדינג לעתידים

(או עם קו 5 מתחנה מרכזית לרכבת מרכז)

אורי404

New member
בגלל זה קיים תכנון לשינוי הקווים השונים

בגלל זה קיים תכנון לשינוי הקווים השונים
* 641 (ביחד עם 627 ו-642) - קיים תכנון לקצר אותם לתחנה המרכזית בפתח תקווה, מתישהו בעתיד. אולי כאשר תחל לפעול הרכבת הקלה ואולי קודם לכן, כמו למשל הקו BRT האדום.
* קו 921 - קיים תכנון לקצרו לצומת רעננה. כנראה זה מותנה בשינוי בפיתוח מסוף צומת רעננה.
* קווים מאספים מבאר שבע לתל אביב - לאחרונה חל שינוי ונסיעות רבות בוטלו. במקום זה פתחו קווים חדשים קצרים יותר.
* קו 311 - עד לפני מספר שנים תחנת הקצה הייתה בתל אביב. לאחר פתיחת קו 303, קוצר הקו לראשון לציון.

מחירים ביזיון

קוים חדשים באשקלון
מחירים ביזיון
לא חשבתי שיעשו דבר כזה.

לרכבת ניתן להגיע בשני אוטובוסים, עם כרטיס מעבר בינהם בעלות 4.4₪

אז על נסיעה ישירה לוקחים יותר?

והקווים הישירים, חשבתי שיהיו הצלחה. אבל הפרש המחיר יהפוך אותם לקווי חיילים.

nitsansh

New member
כמה עולה נסיעה ברכבת אשקלון-ת"א?

מחירים ביזיון
לא חשבתי שיעשו דבר כזה.

לרכבת ניתן להגיע בשני אוטובוסים, עם כרטיס מעבר בינהם בעלות 4.4₪

אז על נסיעה ישירה לוקחים יותר?

והקווים הישירים, חשבתי שיהיו הצלחה. אבל הפרש המחיר יהפוך אותם לקווי חיילים.

לשאלות כאלה יש תשובה באתר הרכבת

לא צריך לשאול שאלות כאלה בפורום.
כמו שאני יכול להסתכל באתר הרכבת ולגלות שהמחיר הוא 25.5 ש"ח לנסיעה בודדת בכוון אחד, גם אתה יכול לעשות זאת בעצמך.

nitsansh

New member
אז אם חישבתי נכון... נסיעה ישירה משכונות

לא צריך לשאול שאלות כאלה בפורום.
כמו שאני יכול להסתכל באתר הרכבת ולגלות שהמחיר הוא 25.5 ש"ח לנסיעה בודדת בכוון אחד, גם אתה יכול לעשות זאת בעצמך.
אשקלון לרכבת מרכז יותר זולה מכל אלטרנטיבה אחרת שאני מכיר...

נוחה יותר, כן . זולה יותר, לא.

אשקלון לרכבת מרכז יותר זולה מכל אלטרנטיבה אחרת שאני מכיר...
כמובן שאפשר להגיע ב3 אוטובוסים, הרבה יותר מסובך, אבל יותר זול ;)

לנוסע רגיל
אוטובוס ישיר, 31.5₪ מקסימום הנחה 15% = 26.8₪

אוטובוס למרכזית אשקלון4.4₪
300 לצומת חולון 19₪
צומת חולון לרכבת מרכז 6.9₪
סכ"ה 30.3₪, נוסע רכיל מקבל 20% הנחה בכרטיסיות 24.24₪

ודרך אשדוד עוד יותר זול

כמובן שאפשר להגיע ב3 אוטובוסים, הרבה יותר מסובך, אבל יותר זול ;)

לנוסע רגיל
אוטובוס ישיר, 31.5₪ מקסימום הנחה 15% = 26.8₪

אוטובוס למרכזית אשקלון4.4₪
300 לצומת חולון 19₪
צומת חולון לרכבת מרכז 6.9₪
סכ"ה 30.3₪, נוסע רכיל מקבל 20% הנחה בכרטיסיות 24.24₪
ודרך אשדוד עוד יותר זול

nitsansh

New member
זה נכון. אם נוסעים בקו 15 לאשדוד ומחליפים

ודרך אשדוד עוד יותר זול
זה נכון. אם נוסעים בקו 15 לאשדוד ומחליפים
ל280 או 281 לת"א מרכז זה עולה 17 ומשהו (לפני ההעלאה האחרונה היה 16.80 - אשקלון אשדוד 8.10 + אשדוד ת"א 8.70. לפי החשבון שלי עכשו צריך להיות כנראה 8.50 ו9.10.

nitsansh

New member
האלטרנטיבה היא לנסוע ב3 אוטובוסים או

קוים חדשים באשקלון
האלטרנטיבה היא לנסוע ב3 אוטובוסים או
אוטובוס+רכבת, וזה היה עולה בערך אותו דבר אבל פחות נוח ויותר לאט.

אפרופו... כמה המחיר בקו הזה מצומת גן יבנה לתל אביב?

אגב, חוץ מ-12 ו-14 שנכתב עליהם כאן,

קוים חדשים באשקלון
יש עוד קו חדש לרכבת שגיליתי עכשיו - קו 13.
אז ארבעת הקווים המזינים של תחנת רכבת אשקלון הם:
12 - לצפון העיר (ברנע).
13 - לדרום-מערב העיר.
14 - לאפרידר (עד התחנה המרכזית).
18א - למגדל ולמערב העיר (וגירסה מקוצרת - 18 לתחנה המרכזית).
מעניין לקבל את דעתם של אנשים שמכירים את אשקלון על מסלולי הקווים האלה.

4 קווים לא רע לעיר בגודל של אשקלון

יש עוד קו חדש לרכבת שגיליתי עכשיו - קו 13.
אז ארבעת הקווים המזינים של תחנת רכבת אשקלון הם:
12 - לצפון העיר (ברנע).
13 - לדרום-מערב העיר.
14 - לאפרידר (עד התחנה המרכזית).
18א - למגדל ולמערב העיר (וגירסה מקוצרת - 18 לתחנה המרכזית).
מעניין לקבל את דעתם של אנשים שמכירים את אשקלון על מסלולי הקווים האלה.
עכשו צריך לדאוג לתאום ותדירות, ושיבטלו את "ההפסקה" באשדוד.

בהחלט לא רע (למרות שעדיין לא מכסה את כל העיר)

עכשו צריך לדאוג לתאום ותדירות, ושיבטלו את "ההפסקה" באשדוד.
בהחלט לא רע (למרות שעדיין לא מכסה את כל העיר)
ונחמד שרוב הקווים לא עושים יותר מדי פיתולים ויש להם זמן נסיעה קצר מקצה לקצה, כראוי לקו שזמן הגעתו לתחנת הרכבת קריטי.

sby2014

New member
מחירי הקויים

קוים חדשים באשקלון
מחירי הקויים
זה אני shaby2014 שם חדש ....
אינני גר באשקלון כאמור אך אני נוסע לבקר את אחותי שגרה שם , בברנע , הדרך שבה אני נוסע בדרך כלל היא בקו 300 ואחכ בקניון חוצות קו 5 או 3
זאת אומרת 19 +4.3 = 23.3

אז מישהו יודע איך שחלק מהקווים בעיר הם 19 שח קוים ישירים חלק 31 מחיר 31 הוא ככל הידוע לקוים ארוכים מאספים !!!!
חלק מהקויים בעיר 4.3 קוים עירוניים חלק 7
זה מוזר ....
בוודאות קו 302 היה עד השינוי 19 שח העלאה של 12 שח זה לא מוצדק !!!!
האם באמת מחיר הנסיעה בקוים 14 \16 \13 הינו 7 שח <?
או שזאת טעות באתרים גם זה קורה <? 66666666

olli3

New member
מנהל
קודם כל, לנוסע קבוע זה לא המחיר.

מחירי הקויים
זה אני shaby2014 שם חדש ....
אינני גר באשקלון כאמור אך אני נוסע לבקר את אחותי שגרה שם , בברנע , הדרך שבה אני נוסע בדרך כלל היא בקו 300 ואחכ בקניון חוצות קו 5 או 3
זאת אומרת 19 +4.3 = 23.3

אז מישהו יודע איך שחלק מהקווים בעיר הם 19 שח קוים ישירים חלק 31 מחיר 31 הוא ככל הידוע לקוים ארוכים מאספים !!!!
חלק מהקויים בעיר 4.3 קוים עירוניים חלק 7
זה מוזר ....
בוודאות קו 302 היה עד השינוי 19 שח העלאה של 12 שח זה לא מוצדק !!!!
האם באמת מחיר הנסיעה בקוים 14 \16 \13 הינו 7 שח <?
או שזאת טעות באתרים גם זה קורה <? 66666666
קודם כל, לנוסע קבוע זה לא המחיר.
אם אתה נוסע אל אחותך, אני מניח שאתה גם חוזר חזרה. אז למה לא לרכוש כרטיסיה בעבור הנסיעות בין ת"א לאשקלון?

כמו כן, מדוע לא לרכוש כרטיסיה עבור הנסיעות בתוך אשקלון? הדבר יוזיל לך את העלויות ב20%.

מצב
הנושא נעול.
למעלה