קווי מהדרין חדשים באגד 951 952

מצב
הנושא נעול.

mucool2

New member
גם תח"צ בלילה גורם להפסדים

אסור תח``צ בשבת זה גורם הפסדים
זה לא תירוץ. חוצמזה, ברור שבשבת הנסיעות יהיו במתכונת מצומצמת ושונה לגמרי מיום חול, כך שגם הפסדים לא בטוח שיהיו.

../images/Emo45.gif

זה לא תירוץ. חוצמזה, ברור שבשבת הנסיעות יהיו במתכונת מצומצמת ושונה לגמרי מיום חול, כך שגם הפסדים לא בטוח שיהיו.

oshri5917

New member
אתה עוד מדבר שלי שנאה

>> >>
ב"ה אין באמת אפליה בין המינים. כל אחד יושב איפה שהוא רוצה, והכל זה חרטוט בשכל. זה מאיים על מי שרוצה לנסוע ולא מכיר את המהדרין. וזה לא מבטל שום דבר. אם 'אגד' רוצה הוא יכול לקנות 100 אוטובוסים נוספים, ואם הוא רוצה הוא יעשה את זה. הכל עניין של ציבור שלוחץ. נהגים מהמגזר החרדי > אגד מכשירה. אתיופים > ראיתי כמה. ערבים > בקווים ראיתי יותר מדי. שם לא מקפידים מי אתה, אלא שיש לך רשיון [ולא משנה אם אתה לא יודע לנהוג. סליחה על הגזענות, אולי בגלל שזה רוב נהגי קווים]. דרוזים > אחד שותף ב 464. אחל'ה בנאדם, אני מניח שרוב הדרוזים כאלה [הוא היחיד שאני מכיר].
אתה עוד מדבר שלי שנאה
אתה אמרתה במפורש את המילה ערבי אם למישהו פה יש שנאה זה לך וחוצמזה קווים זה לא גודמא לכלום חברה שאני בטוח שהיא מבקשת מנהגיה לסוע באדום ולסוע מהר מאוד

oshri5917

New member
התגובה שלי מופנת לצחקן

אתה עוד מדבר שלי שנאה
אתה אמרתה במפורש את המילה ערבי אם למישהו פה יש שנאה זה לך וחוצמזה קווים זה לא גודמא לכלום חברה שאני בטוח שהיא מבקשת מנהגיה לסוע באדום ולסוע מהר מאוד
התגובה שלי מופנת לצחקן

shim121

New member
אגד לא עושה שום דבר מאהבת החרדים

אושרי אל תעצבן!
אגד לא עושה שום דבר מאהבת החרדים
אין לאגד שום דבר עם החרדים הכל ענין של כסף. אגד רואה את העתיד ואת התפתחות הרכבות ומבינה שהפוטנציאל בעתיד יהיה הציבור החרדי , לדוגמה:כשתהיה רכבת ב28 דקות מת"א לירושלים אגד יסגור את 405 ו480 , אבל 402 ימשיך לפרוח (להזכירכם! בחול המועד סוכות האחרון קו 402 ביצע 600 נסיעות כל יום) ולכן אגד רק חושב על הענין הכלכלי , כנ"ל תנובה ואוסם ועוד חברות שלוקחות הכשר בד"ץ זה רק ענין כלכלי , בתקופה האחרונה מחלבות גד גם קיבלו הכשר מהודר המנכ"ל שלהם הסביר שהוא ראה איזה מחקר שב2009 , רבע מהילדים יהיו במגזר החרדי . לסיכום: בניגוד למקובל , החילוניים הם אלה שאוהבים את הכסף, ולכן כל החברות הולכות לקראת החרדים רק משיקולים כלכליים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה