קווים העלתה לוחות זמנים לקווי פ"ת

מצב
הנושא נעול.

oshri5917

New member
עוד פעם הציבור ידפק

נקווה, למרות שיש לי הרגשה שמשרד
התחבורה יחייב את דן להוריד כמות מסוימת של אוטובוסים מהכביש עקב העלאת המכונות החדשות של קווים במקומם.
עוד פעם הציבור ידפק
מה הבעיה שיהיו עוד אוטובוסים על הכביש אוטובוס אחד זה פחות 20-59 מכוניות על הכביש שיתנו פעם אחת לדן לתגבר את קווים 50,150,250,166 קו 166 זה קו חיוני

hai001

New member
קו 50 מתוגבר בשעות הצהרים הוא

עוד פעם הציבור ידפק
מה הבעיה שיהיו עוד אוטובוסים על הכביש אוטובוס אחד זה פחות 20-59 מכוניות על הכביש שיתנו פעם אחת לדן לתגבר את קווים 50,150,250,166 קו 166 זה קו חיוני
כל 15 דקות יוצא מתחנה מרכזית הוא דיי מלא.

urilei

New member
הוא לא די מלא

כל 15 דקות יוצא מתחנה מרכזית הוא דיי מלא.
הוא לא די מלא
הוא מפוצץ בהרבה מקרים עד שהוא מגיע לגהה הוא צריך לצאת כל 10 דקות ואולי יותר והתגבור האמיתי שהוא צריך זה בבוקר לא כי הוא כזה מפוצץ, אלא כי אנשים פשוט נמנעים מלהשתמש בו בגלל תדירותו העלובה (כל חצי שעה) פעם ראשונה שאני יכול להגיד לאושרי "וואלה, אתה ממש צודק"

oshri5917

New member
ועוד משהו בנושא

הוא לא די מלא
הוא מפוצץ בהרבה מקרים עד שהוא מגיע לגהה הוא צריך לצאת כל 10 דקות ואולי יותר והתגבור האמיתי שהוא צריך זה בבוקר לא כי הוא כזה מפוצץ, אלא כי אנשים פשוט נמנעים מלהשתמש בו בגלל תדירותו העלובה (כל חצי שעה) פעם ראשונה שאני יכול להגיד לאושרי "וואלה, אתה ממש צודק"
ועוד משהו בנושא
עם יפעילו את קווים 50,166,250,282 בתדירות גבוהה של 10-15 דקות בשעות השיא ויפעילו אותם בצורה סדירה זה יעודד נוסעיםן לסוע יותר צריך להשקיע פרסבום מסיבי על קווי דן כמו דוגמא קו 63 קו מהיר למרכז העיר ואותו דבר לגבי קו 82 ולא אם הפרסומות הדביליות כמו הדלתות נפתחות לקראתך או כמו דן בסימן שאתה בעיר שיהפכןו את קרווים 50,166,250,251,282 לסדירים ושיפרסמו את זה וזה יכול להחזיר את הנוסעים 2.קווים 9,51,61,63,66,92 צפופים להחריד חייבים להפעיל אליהן מיפרקיות

hai001

New member
אני מסכים עם שניכם לגבי קו 50

ועוד משהו בנושא
עם יפעילו את קווים 50,166,250,282 בתדירות גבוהה של 10-15 דקות בשעות השיא ויפעילו אותם בצורה סדירה זה יעודד נוסעיםן לסוע יותר צריך להשקיע פרסבום מסיבי על קווי דן כמו דוגמא קו 63 קו מהיר למרכז העיר ואותו דבר לגבי קו 82 ולא אם הפרסומות הדביליות כמו הדלתות נפתחות לקראתך או כמו דן בסימן שאתה בעיר שיהפכןו את קרווים 50,166,250,251,282 לסדירים ושיפרסמו את זה וזה יכול להחזיר את הנוסעים 2.קווים 9,51,61,63,66,92 צפופים להחריד חייבים להפעיל אליהן מיפרקיות
אני מסכים עם שניכם לגבי קו 50
והקווים האחרים, זכור לי מאז קו 350 נפתח לציבור אז קו 50 סיים מכיוון פתח תקווה עד השעה 08:00 לעומת מה שהיה פעם עד השעה 18:00, כיום קו 350 כבר לא קיים והיה לו דיי תפוסה מכיוון תחנה מרכזית חדשה, זה די מוזר שקו 50 פועל מכיוון תחנה מרכזית חדשה בשעות הבוקר כל 30 דקות עד השעה 08:35, אז משעה 14:00 עד השעה 18:30 הוא כל 15 דקות. יצא לי לראות בשעות הצהרים שהוא דיי מלא בנוסעים למרות התדירות שהיא כל 15 דקות והוא קו מהיר יחסית.

סחתיין על העבודה המפורטת

קווי פ"ת וראש העין - הבדלים
מצ"ב בקובץ הסיכום שלי על ההבדלים בין קוי קווים לקווי דן בפ"ת וראש העין. באופן כללי הרבה קווים נשמרו כמו שהם רק שינו את המספר שלהם, ומצד שני הרבה קוים חדשים נוספו. מצטער על הבלגן, כתבתי את זה בשעה מאוחרת כפי שאתם רואים. חוץ מזה, נדמה כאילו לקווים יש יותר תחנות מאשר למה שהיה בדן. אולי זה בגלל שבאתר דן לא פירטו את כל התחנות אלא רק חלקן? הערה: התייחסתי רק ללו"ז של ימים א'-ה'. אני מצדיע לקווי פ"ת של דן. כל הזכויות על הקובץ שמורות לי.
סחתיין על העבודה המפורטת
רק הערה אחת שיש מקום להתיחס אליה - בחלק מהקווים יופעלו מידיבוסים, כך שיכול להיות שתוספת הנסיעות היא "מזוייפת", כי במונחים של מקומות ישיבה פר שעה לא יהיה שינוי משמעותי (אבל כן יהיה שיפור בזמן ההמתנה)

hai001

New member
מה אם קו 18פ שחברת דן כיום מפעילה

סחתיין על העבודה המפורטת
רק הערה אחת שיש מקום להתיחס אליה - בחלק מהקווים יופעלו מידיבוסים, כך שיכול להיות שתוספת הנסיעות היא "מזוייפת", כי במונחים של מקומות ישיבה פר שעה לא יהיה שינוי משמעותי (אבל כן יהיה שיפור בזמן ההמתנה)
אותו בפתח תקווה. הוא יוצא מתחנה מרכזית פתח תקווה לשכונת הדר גנים כיום. פועל כל 30 דקות. איזה שילוט הוא יקבל שיעבור לחברת קווים?

oshri5917

New member
קו 18 פ''ת זהה לקו 4פ

אותו בפתח תקווה. הוא יוצא מתחנה מרכזית פתח תקווה לשכונת הדר גנים כיום. פועל כל 30 דקות. איזה שילוט הוא יקבל שיעבור לחברת קווים?
קו 18 פ''ת זהה לקו 4פ

mucool2

New member
זה בהחלט שיפור

סחתיין על העבודה המפורטת
זה בהחלט שיפור
קוראים לזה התייעלות. בבסיס השינוי הזה עומד עיקרון חשוב, שאומר שהקיבולת צריכה להתאים לתדירות, ולא ההפך.

לצערי באתר קווים

סחתיין על העבודה המפורטת
לצערי באתר קווים
לא מצויין אילו קווים יפעלו באוטובוסים רגילים ואילו במידיבוסים. כך האזרחים ה"רגילים" גם יופתעו.

urilei

New member
בדוח של נתיבי איילון

לצערי באתר קווים
לא מצויין אילו קווים יפעלו באוטובוסים רגילים ואילו במידיבוסים. כך האזרחים ה"רגילים" גם יופתעו.
בדוח של נתיבי איילון
זה כתוב אבל זה לא תורה מסיני יתכן שקו שמופעל כל היום ע"י מיניבוסים (אני מעריך שקו 2 יהיה כזה) יופעל בשעות הבוקר ע"י אוטובוסים

בכתיבת המסמך

בדוח של נתיבי איילון
זה כתוב אבל זה לא תורה מסיני יתכן שקו שמופעל כל היום ע"י מיניבוסים (אני מעריך שקו 2 יהיה כזה) יופעל בשעות הבוקר ע"י אוטובוסים
בכתיבת המסמך
הסתמכתי רק על אתרי האינטרנט של "דן" ו"קווים". את העבודה של נתיבי איילון קראתי אמנם בעבר, אך לא השתמשתי בה.

oshri5917

New member
במיניבוסים אין מקום מספיק

בדוח של נתיבי איילון
במיניבוסים אין מקום מספיק
בשביל הנוסעים במיניבוסים

Image of me

New member
תודה רבה, יאיר!

מצ"ב בקובץ הסיכום שלי על ההבדלים בין קוי קווים לקווי דן בפ"ת וראש העין. באופן כללי הרבה קווים נשמרו כמו שהם רק שינו את המספר שלהם, ומצד שני הרבה קוים חדשים נוספו. מצטער על הבלגן, כתבתי את זה בשעה מאוחרת כפי שאתם רואים. חוץ מזה, נדמה כאילו לקווים יש יותר תחנות מאשר למה שהיה בדן. אולי זה בגלל שבאתר דן לא פירטו את כל התחנות אלא רק חלקן? הערה: התייחסתי רק ללו"ז של ימים א'-ה'. אני מצדיע לקווי פ"ת של דן. כל הזכויות על הקובץ שמורות לי.
תודה רבה, יאיר!
קראתי הכל, תודה רבה לך שהשקעת וכתבת כל כך יפה. מהסיכום שלך נראה שתושבי פתח תקווה הולכים להרוויח.

hai001

New member
גם לקו 4פ יש חלופה דרך כפר סירקין

גם לקו 4פ יש חלופה דרך כפר סירקין
בשעות שאין קו 3פ. וזה יתרון שעכשיו יהיה קו 99 (קו 4פ) שיעבוד עד 23:30 מכיוון תחנה מרכזית פתח תקווה, מכיוון הדר הגנים עד 23:55.

rocar

New member
אתה מציין בכמה מיקרים שקו חדש

אתה מציין בכמה מיקרים שקו חדש
של קווים דומה או זהה לקו ישן של דן שבוטל..... ושבחלק מהקווים השרות יפעל עד שעה מאוחרת יותר. האם מישהו שאל מדוע דן ביטלה קו זה או אחר? מדוע השרות ניפסק בשעה כזו ולא באחרת? ככל הניראה לא היתה הצדקה להפעלה הקו או התדירות.... בוא נשמור את השירשור הזה + המיסמך המעניין שלך וניפגש שוב בעוד חצי שנה ובעוד שנה ואז נשווה!

mucool2

New member
מישהו בדק כמה זה דומה לתוכנית

קווים העלתה לוחות זמנים לקווי פ"ת
ההודעה המקורית כבר לא קופצת שיפורים - הקו לרכבת ומהרכבת זוכה לשיפור רציני מאוד (למעשה קו לכל רכבת שמגיעה), אם כי המסלול החדש שלו הוא חיסרון רציני בהשוואה לקו 14 קו 25, הגרסה החדשה של קו 2 - זוכה לתגבור משמעותי
של נתיבי איילון?

urilei

New member
די דומה

של נתיבי איילון?
די דומה
לא לחלוטין אני מודה שלא ישבתי עם מפה של הקווים שלהם ושל קווים אבל מה שבאמת חשוב זה העקרונות - התדירות, הרכבים הקטנים וכו'

בגדול זה דומה

של נתיבי איילון?
בגדול זה דומה
קו 23א של נתיבי איילון שונה ל-21. קו 95 שונה ל-99 (למה?) ו-95א הפך ל-91. קו 12 הפך ל-16, כאשר קו 10 שונה מעט ממה שהוצע. קו 55 שונה ל-53. קו 97 המוצע (הדר-גנים - רכבת) בוטל. קו 94 שונה ל-98. חלופה של קו 87 מצומת גנים הפכה ל-187 מהדר-גנים) קווי ראש-העין נשארו עם המיספורים הישנים (קווים 7/17/27 במקום 75/77/79 בהתאמה) כל השאר נראה דומה לתוכנית המקורית. להשלמת התמונה: קווים עם מידיבוסים: 23, 25, 30, 10, 62, 43, 53, 96, 97, 41, 31, 45, 1, 83, 85, 89. שימו לב שאלה הם קווים שבהם יש תיגבור משמעותי בלו"ז, כך שלמעשה לא בטוח שיש שיפור מבחינת מקומות ישיבה פר שעה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה