קודמן תופס תאוצה!! מתפרסם!

*-*SUNSHINE*-*

New member
קודמן תופס תאוצה!! מתפרסם!../images/Emo9.gif

הבחור החינני שלנו,האיש ,והקוד, מתפרסם עוד ועוד,רמת הסלב´יות שבו מדהימה אותי בכל פעם מחדש!!
לידעתכם,אם לא ראיתם או שמעתם עוד, הבחורצ´יק שלנו מופיע בעיתון "מעריב לנוער" במדור "הפסקת10" תחת הכותרת החיננית עוד יותר "בקצב הג´חנון" לא יודעת למה קיבלתי את העיתון הזה אם הוא בכלל אמור להיות מופץ בכל החנויות ב20.9 נו טוב...תקראו,תגיבו,תדברו... שנה טובה מתוקה מאושרת עם הרבה חיוכים! בריאה עליכם! סאנשיין

*בובה*

New member
קודמן כבר לא האררדדקקקקוווורררר!!!

הוא מתמסחר לנו מרגע לרגע!!

JUVENELLY

New member
יותר טוב שילך למכור גחנון ויגיד טעי

סתם ילד כל מה ששמתי מי מנו זה טעים טעים טעים שימכור בקצב הגחנון

Vick

New member
../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo8.gif

*-*SUNSHINE*-*

New member
ברור שכן! ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

MC JaNaNa

New member
../images/Emo54.gif ../images/Emo93.gif ../images/Emo64.gif ../images/Emo31.gif ../images/Emo14.gif ../images/Emo76.gif

בואנה אח איזה מעריצות??? הייתי חייב לאזן את האוירה
PEACE ג´אננה

Curly

New member
אנשים אתם לא הבנתם את העיניין!!

דבר ראשון אם משהו יקרא את ההודעה כתוב כל מי שאוהב את קודמן שילחץ
!! ולא כל אלו שתמיד יש להם מה להגיד ילחצו משהו!! אם אתם לא אוהבים מישהו שמרו בפנים או שתדחפו את זה דרך החור!! ממש תגובות בוגרות קיבלנו פה, תלמדו לפעמים לסתום!! ואם אני או כל אחד אחר יתחיל סקר על מישהו כמו ג´ננה ,שהיה לו מה להגיד, או סיוון אל זה שלא אוהבים אותם גם יכתבו אז פשוט תלמדו לשמור בפנים ותקראו הודעות כמו שצריך כי כול עניניי השינאה האלה לא כולם צריכים לדעת! וכן גם אני יכלתי לסתום אבל מיילה אני לא אומרת לכל עם ישראל על כמה לקקנים ומזייני מוח שיש פה!! טל

sivani

New member
את לא חושבת שקצת הגזמנו?!

כל מי שאוהב את איתן שילחץ
???? הטמטום שולט פה....

G-Ruff

New member
עוד תגובה חדשה בנושא!!!!!

את מי זה מעניין לכל הרוחות????????? מה ההתלהבות הגדולה מאיתן?????? הוא מספיק מתלהב מעצמו, הוא לא צריך גרופיות!!!!!!! די כבר לזיין ת´שכל

G-Ruff

New member
משעמם לך אה??

רוצה ללקק את אשכיו השעירים? לא פה! תעשי את זה באייסיקיו או כשתראי אותו. לא פה! זה לא מעניין אף אחד בגרוש!!!!!

למעלה