קודם כל תודה על העבודה שאתה עושים פה...

yanirda

New member
קודם כל תודה על העבודה שאתה עושים פה...

אנוכי מתנוענע בפורומים:מחשבים ניידים וחומרה ותוכנה ואני משקיע מזמני כמוכם ואני מצדיע לכם כי אני יודע שזאת עבודה קשה לרוב מסביב לשעון בהתנדבות מלאה... ועכשיו לשאלה: אני צריך קוד שברגע שנכנסים לאתר הוא מעביר לאתר החדש ממש באותו טעינה ואותו הדף(שלא יפתח דף חדש...) תודה מראש...

אתה יכול לעבור לעמידה חופשית.

(זה בעניין ההצדעה. הצבא עושה לכם משהו לא טוב) לגבי מעבר לדף אחר: תגיד באיזו טכנולוגיה האתר שלך עובד, וזה יהיה יותר קל. לדוגמה אם זה ASP: response.redirect("http://www.falafel.co.il") וכן הלאה.

ailag

New member
חפש meta refresh לסינטקס

זו תגית ששמים ב head או בתור תוכן יחיד של הדף והיא עושה את מה שאמרת. אבל בצד לקוח. כמו שאמרו, אם יש שפת צד שרת (או אם אתה על אפאצ'י ויש אפשרות להשתמש בhtaccess) תגיד.

arye9

New member
פתיחת דף חדש

תכניס את השורה הזאת המספר 3 מסמן את זמן ההשהיה עד פתיחת האתר החדש תוכל להשתמש גם ב 0 להעברה מיידית
<META HTTP-EQUIV=REFRESH CONTENT="3;URL=http://www.cgate.co.il">​

אושרת10

New member
אבל אם יש לך עניין להופיע בגוגל

אז זה לא מומלץ. (בלשון המעטה)

Just Tal

New member
תעשה ככה וזה לא יפגע בגוגל:

Response.Status="301 Moved Permanently" Response.AddHeader "Location", "yourNewLocation/"​
אני ככה עובד הרבה זמן והדבר אינו פוגע בחיפוש בגוגל כלל.

yanirda

New member
אני עובד על HTML ללא צד שרת

מה הפקודה אשר לא תפגע בחיפוש בגוגל??

Just Tal

New member
אין לך אפשרות להפוך את הדף לASP?

כל אחסון תומך ב ASP.

yanirda

New member
מעדיף שלא הפקודה תקגע על החיפוש לדף שהוא מקשר

האם בדף שהוא מקשר יהיה בגיעה או רק בדף הנוככי שהפקודה שם?

yanirda

New member
אני יסביר קצת יותר..

האתר היה בכתובת חינמית(בפלאנט נענע) ועכשיו יש לי איחסון וכתובת ראשמית ואני רוצה שמי שיכנס לאתר הישן ישר יקפוץ לחדש...

arye9

New member
אני לא מבין

אני לא מבין מה לא טוב במה שכתבתי קודם? דרך אגב גם לי היה אתר בברינסטר ולפני כ 4 שנים העברתי אותו לדומיין שלי. אני פשוט הסברתי בדף הכניסה שהאתר עבר, והוספתי קישור ידני. היות והיו לי עשרות דפים, בחלק מהם נתתי קישור כמו בתשובה הקודמת, את מי שעניין החומר שבאתר לא התבייש לעבור למיקום המדש. לפי מונה הכניסות אני רואה שעדיין נכנסים אלי מהאתר הישן. בהצלחה אריה

yanirda

New member
אף אחד לא אמר לא טוב

אמרו שזה יפגע בתוצאות חיפוש בגוגל השאלה אם זה נכון והאם זה באמת יכול להשפיע על קישור לאתר אחר(מה שלא נראה לי הגיוני).

arye9

New member
תראה

קודם כל תשאיר את דף הכניסה כמו שהוא + תוספת קישור לאתר החדש. גוגל עדיין ימצא אותו ומי שירצה ילחץ על הקישור. על האתר החדש גוגל יעלה לבד (או בעזרת רישום). לפחות אצלי, כמות הכניסות לאתר החדש עלתה פי כמה וכמה מאשר לאתר הישן תוך זמן קצר.

ailag

New member
למה לא להקל על גוגל?

גוגל לא יודע אם ההפניה היא בגלל שהאתר עבר או בגלל שרצית הפניה או בגלל שרצית רפרוש. הוא רובוט. לכן נוצר הקוד 301, שאומר לרובוטים שהדף עבד. מה שכן, אם פשוט מתחילים לקשר לאתר החדש במקום לישן תוך תקופה כלשהי עניין ההפניה מהישן לחדש נהיה זניח - הישן נעלם ממילא.

guruyaya

New member
לא, זה רעיון רע

גוגל יראה תוכן כפול ולא אינדקס את האתר החדש. אני תוהה אם יעשה שימוש בmetatag, וגם בקישור ("אם האתר לא עובר אוטומטית תוך שלוש שניות לחץ כאן" שכזה) - האם גוגל לא יאנדקס את האתר החדש? למומחי הSEO שבינינו...

arye9

New member
אולי הרעין רע

אבל גוגל הכניס תוך כמה ימים לדף הראשון, עשרות מילים המופיעות באתר החדש. זה שהוא לא נכנס לאתר הישן זה לא חשוב לי.

למעלה