קודם כל סליחה על המשפט הפעור...

סניור TJ

New member
קודם כל סליחה על המשפט הפעור...

ועכשיו מה שרציתי להגיד... אמממ אני יודע (או שלא) שזה משפט פעור אבל אני רוצה לדעת מה אתם חושבים על משפט זה... "העולם דופק את כולם,את הזונה בכסף ואותנו בחינם"... ויש לי שאלה... למה אנשים שאומרים שהחיים שלהם יפים אם יש להם בעיות בחיים? כדי להקל עלי!? כי זה לא בדיוק מקל...

Never Say Ever

New member
אוקי

בקשר למשפט נחמד חחחח בקשר לשאלה השנייה- תראה אנשים אומרים זאת כיוון שאנחנו קודם כל בראש ובראשונה- חיים, נושמים, הולכים, אוכלים, רואים יש כאלה שגם את זה אין להם והם גם מנסים לעודד את אותו אחד שלא צריך להתסכל על הרע בכול ותמיד צריך להתסכל על הצד החיובי גם כשקשה ותמיד יהיו בעיות בחיים ואסור להתסכל אףף פעם בדשא של השכן כי תאמין לי הוא לא ירוק יותר השאלה היא איך אתה מתמודד איתם בבריחה וקבירת הראש באדמה וכל היום רק להתלונן עד כמה שרע ולא טוב או התמודדות כל אחד מתמודד בצורה שונה מהשני וכן יש כאלה שגם עם כל כך הרבה רע הם אופטימים ואומרים שהחיים יפים יש להם פשוט צורה שונה של התסתכלות על החיים הם לא רואים את השלילי בלבד אלא את החיובי בזה.

סניור TJ

New member
תודה ו...

רציתי להגיד שגם לך[<-- גם זכר וגם נקבה :) ] יש משפט חזק חרוש אבל לא שנון...

Never Say Ever

New member
חחח אני בת

אין בעד מה

Never Say Ever

New member
../images/Emo13.gifאז אני ירשום פה חחח

הכינוי שלי כזה כי נפגעתי מאדם שאהבתי הבנתי אחרי כמה זמן שהוא לא התכוון למילים שבאמת אמר לי והאמת היא חח שזה היה אמור להיות never say never חחח זו היתה טעות באות ולא יכלתי לתקן כי אי אפשר לשנות כינויים

סניור TJ

New member
חחח כפרה עליך...

אבא שלי תמיד אמר שמלחמות עולם קרו מחוסר הבנה... לא שיש כאן מלחמה ...אבל... ועכשיו לידע הכללי בת כמה את ? ובני כמה מסתובבים כאן?

Never Say Ever

New member
חחחחחח ../images/Emo9.gif

ממ אני בת 17 אוטוטו ויש פה בערך בין הגלאים 16-19 פחות או יותר

לכולם יש בעיות...

אבל יש כאלה שאפילו עם הבעיות מרגישים שהחיים שלהם יפים... הכל תלוי בגישה...

יש לי בעיות,

אבל החיים שלי יפים. אתה לא תגיע למצב מושלם שבו אין לך בעיות. לעולם זה לא יקרה. אתה צריך ללמוד להנות מהמצב הקיים. להפיק ממנו את המיטב, לשאוף ליותר ולהנות מהתליך בו אתה משיג את השאיפות שלך. אני לא מרגישה שמישהו דופק אותי, אני לא חושבת שזאת הכוונה של אנשים. אני לא מנסה להבין למה או איך להחזיר להם. אני חיה את החיים שלי לפי הבנתי. אנשים נוטים לחפש לעצמם בעיות. זה האופי, ומכיוון שהאופי קובע את הגורל - בד"כ הם גם מוצאים הרבה בעיות. נסה להנות מהדברים הקטנים - כמו שיר ישן ברדיו באמצע נסיעה מעיקה, או פרפר לבן על פרח. נשמע רומנטי ותמים, אבל אם נאבד את זה לטובת המרירות, בשביל מה אנחנו חיים?

למעלה