קודם בטעות פירסמתי חלק ולא את השלם....

קודם בטעות פירסמתי חלק ולא את השלם....

אני פותחת אותו בלחיצת כפתור ענקי, יחסית לגודלו הטבעי ובימינו הכל יחסי, יחסית לאנשים אחרים אני נחשבת לאחת שסתם באה והולכת וחוזרת והולכת שוב מחדש, ואני מכורה! עברתי לפחות את שלב ההכחשה , אני זוכרת את התקופה הזאת הייתי רושמת על המקלדת הקרה:`` אני יכולה להעלם לתוך בועה ולא לחזור לפחות שנה`` אחרי יומיים נשברתי וקליק על העכבר, אני כבר שם. כן, כן בוודאי כבר הבנתם: א י נ ט ר נ ט, לא אבל לא לכולו רק לכמה אתרים מובילים- אתרים שבהם אני מפרסמת, אתר אחד של קריקטורות וסרטונים מצחיקים , אתר אחד של הלהקה שאני הכי אוהבת באותה תקופה ואתר אחד של הורדת שירים. אבל אני הכי מכורה לאיצי``ק (שגם הגדרה זו לתוכנה איסיקיו למדתי מאחד שפגשתי באתר שבו פרסמתי כל מיני דברים קטנים וחשובים). כן, כן לתוכנה הזאת שכל האנשים שאני רואה כמעט כל יום נמצאים שם פלוס אנשים שונים מאתרים שבהם אני מפרסמת ועוד כמה מהאויב הישן – במירס. לא, לא הפלאפון שמפרסמים אלא עוד אתר עם חדר צאטים. ממנו לא נגמלתי עדיין פשוט המחשב שלי פורמט ולא הספקתי להוריד אותו , עדיין. כן, אני מהעצובים האלה שכשאין רעיון לאן לצאת ישר מתחברת לאתרים ולאיצי``ק הנחמד האישי שלי ואני יודעת שההתמכרות הזאת לא תביא לי שום דבר רק רע. לפחות זה לא סמים או קופאין אני מתרצת את ההתמכרות, למרות שרוב הסיכויים שאם המוח שלי יתייבש ממשהו זה יהיה מההתמכרות הזאת ואם הגוף שלי יתפחלץ זה בגלל שאני יושבת על כיסא מול המסך הקר שותה אוכלת ומעשנת ואם משעמם ממש יש מעל טלוויזיה – עוד ייבוש מוח קטן. אפילו ההתמכרות השנייה שלי (סיגריות כמובן) לא כ``כ מסוכנת כמו ההתמכרות הזאת. אבל אין לי עדיין דרך לפתור את הבעיה הזאת, אני עובדת על זה ובינתיים אני יושבת שוב מול המסך הקר, האיצי``ק כבר פתוח ואני שוב באתר שאני מפרסמת בו דברים קטנים וחשובים וכמובן מורידה שירים. אני מכורה!!!!!!!!!!!!!

למעלה