קובץ הנתונים של אאוטלוק הגיע לגודלו המקסימלי. מה עושים?

אלעד.

New member
שלום רב, אני מקבל הודעה שקובץ הנתונים של אאוטלוק filename.pst הגיע לגודלו המרבי. בנוסף למחיקת פריטים (מיציתי) מוצע בהודעה "להשתמש בקובץ הנתונים החדש של Outlook ‏(pst.) הכלול ב- Outlook 2003, המספק קיבולת גדולה יותר לאחסון פריטים ותיקיות."

גודל קובץ הנתונים הוא כשני GB (אין בעיית מקום בדיסק/מחיצה).

לא הבנתי מה עלי לעשות ואיך.

תודה.

אאוטלוק (ללא Exchange ברקע) בחבילת אופיס פרופשונל פלוס 2013, על חלונות 10 גרסה 20H2 בילד 19042.867.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
שלום רב, אני מקבל הודעה שקובץ הנתונים של אאוטלוק filename.pst הגיע לגודלו המרבי. בנוסף למחיקת פריטים (מיציתי) מוצע בהודעה "להשתמש בקובץ הנתונים החדש של Outlook ‏(pst.) הכלול ב- Outlook 2003, המספק קיבולת גדולה יותר לאחסון פריטים ותיקיות."

גודל קובץ הנתונים הוא כשני GB (אין בעיית מקום בדיסק/מחיצה).
לא הבנתי מה עלי לעשות ואיך.
תודה.
אאוטלוק (ללא Exchange ברקע) בחבילת אופיס פרופשונל פלוס 2013, על חלונות 10 גרסה 20H2 בילד 19042.867.
‏‏
כברירת מחדל, הגודל הכולל של קובץ ה- pst בגרסאות 2013 ואילך הוא: 50 ג'יגה-בייט !!!

מיכאל אבידן

Member
מנהל

לא היה מה להבין - רק לקרוא מה שכתבתי ולהפנים.

אבל.....................................!!!

1. האם אתה משתמש ב- G-Mail ?
2. האם אתה מסנכרן את התיבה מול ה'אאוטלוק' באמצעות Google Workspace ‏(G Suite לשעבר) ?

keyboard_arrow_up

אלעד.

New member
שלום מיקי,

כתבת קודם ש"כברירת מחדל, הגודל הכולל של קובץ ה- pst בגרסאות 2013 ואילך הוא: 50 ג'יגה-בייט". יש לי את 2013 המבוקש, אך הוא צועק ב-2 ג'יגה-בייט, ועוד מציע לי לשנמך את אאוטלוק ל-2003.

ולשאלותיך – מוגדרים לי שלושה חשבונות:

1. POP/SMTP של סמייל (אינטרנט זהב), עם קובץ נתונים
D:\Documents\קבצי Outlook\ELAD.pst
הבעייתי, שגודלו כשני GB.

2. IMAP/SMTP של G-Mail, עם קובץ נתונים
C:\Users\ELAD\AppData\Local\Microsoft\Outlook\[email protected].ost
שגודלו כ-1.75 GB.

3. Microsoft Exchange של Hotmail
C:\Users\ELAD\AppData\Local\Microsoft\Outlook\[email protected].ost
שגודלו כ-143 MB.

מה עושים?

blzvi

Active member
אולי אתה משאיר העתק על השרת.
תבדוק בהגדרות מתקדם של החשבון

אלעד.

New member
נכון שאני משאיר עותק על השרת של סמייל, אבל זה לא קשור. כשהתיבה על השרת של סמייל מלאה – הם שולחים לי מייל שאמחק. בבעיה הנוכחית אאוטלוק הוא שהגיע למקסימום, ולא התיבה על השרת.

מחיקה מהשרת לא משפיעה על קובץ הנתונים באאוטלוק, ומחיקת פריטים באאוטלוק לא משפיעה על השרת.

אלעד.

New member
תודה על הסבלנות, מיקי. צירפתי את ההודעה, אבל אני חושד במשהו אחר – בתבנית קובץ הנתונים (קובץ - הגדרות חשבון - הגדרות חשבון... - קבצי נתונים - לסמן את הקובץ PST הבעייתי - הגדרות... - תבנית). התבנית היא Outlook Data File (97-2002), ולדעתי צריך להיות רק Outlook Data File. השדה שבו מוצגת התבנית לא ניתן לשינוי.

אם הניחוש שלי נכון – איך משנים?

אני חושב שהתבנית שיש לי היא של גרסאות 97-2002 כי כנראה עשיתי בזמנו שדרוג של אופיס מגרסה ישנה כלשהי לגרסה 2013 (אין לי הסבר אחר).

תודה!

קבצים מצורפים

• קובץ-נתונים.png
    קובץ-נתונים.png
    KB 9.7 · צפיות: 3

אלעד.

New member
תודה, כבר הייתי שם, וגם במאמר המקורי באנגלית (יותר ברור). זה לא עוזר. אם אני מגדיר ברג'יסטרי יותר מ-2 ג"ב, זה דופק את הקובץ ואאוטלוק מציע לתקן אותו. לא לקחתי סיכון, רק מחקתי את המפתחות שיצרתי והקובץ תקין. מצאתי מאמר אחר הצעה ליצור PST חדש ולגרור אליו את כל התיקיות (הצגה ע"י CTRL+6), אבל בקובץ החדש אין תיקיות מובנות כגון תיבת דואר נכנס, יוצא, טיוטות, לוח שנה וכו', ולא ניתן לגרור אותם מהקובץ הישן...

למעלה