קוביקה תחזור אליי
רע לי

קוביקה תחזור אליי ../images/Emo10.gif../images/Emo14.gif../images/Emo7.gifרע לי

קוביקה יקר, שמע תפילה של אישה אוהבת כל יום וליל בך נזכרת ורק בוכה עד מתי, עד מתי עיניי נושאת אל המרומים ומבקשת, שמע קולי ותענה לתפילתי עד מתי, עד מתי קוביקה יא משקפופר, חזור אליי קוביקה הוא כל חיי קוביקה , אני לבד, אח אני פורסת ידיי אליך, אלוהיי רוצה קצת אושר לחיי הלב כואב, הראש מלא במחשבות ובלילות איני יכולה להירדם עד מתי, עד מתי אתה רחוק, שומר עליי כמו מלאך ואני ממשיכה לבכות ולא יכולה עד מתי, עד מתי אתה מכוער אתה מסכן שים משקפים ואל תשכח את הלילות שהתפגרת יא מסכן יא מסכן. אותך זרקתי מהבלוג שלך יא טיפש יא טיפשש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

kovica

New member
מישהו מחפש צ'ומי אבל אני לא נותן

לו ולא אתן לו צ'ומי כי זה מה שהוא מחפש אז אין צ'ומי שיתפגר עד מחר המלך הסטלנים הזה

kovica

New member
טוב נו רוצה תגובה קבל הנה .........

מרוץ האופניים, הטור דה פראנס 2005, התחיל היום בפרומנטין שבצרפת, בקטע בן 19 ק"מ נגד השעון שהסתיים בנוארמוטיה. לאנס ארמסטרונג המנסה לזכות בפעם השביעית ברציפות בתואר ניצל את הקטע הראשון להצהרת כוונות רצינית. ארמסטרונג האגדי אמנם סיים שני בשתי שניות אחרי האמריקאי דיויד זבריצקי שסיים את הקטע הראשון בזמן מרשים מאד של 20.51 דק' אבל גולת הכותרת של הקטע היתה העקיפה המרשימה והמדהימה של ארמסטרונג את אחד היריבים העיקריים שלו יאן אולריך הגרמני בדירוג הכללי לפני קו הסיום של הקטע. אלכסנדר וינוקורוב עוד אחד מהיריבים העיקריים של ארמסטרונג סיים שלישי בקטע אבל הוא כבר מפגר אחרי ארמסטרונג בדירוג הכללי ב-51 שנ'. מחר מצפה לרוכבים ולארמסטרונג קטע די מישורי אבל ארוך קטע של 181.5 ק"מ שיתחיל מהעיירה קלאנס עד לס אסרט מצ"ב פרופיל הקטע מחר הקטע השני קדימה מצפים להמשך דומה עם ארמסטרונג

kovica

New member
רציתי להוסיף שארמסטרונג הוא המלך לא

מישהו אחר יש רק מלך אחד בעולם הזה קוראים לו לאנס ארמסטרונג והוא ממש לא סטלן הוא אלוף אמיתי ארמסטרונג פשוט מדהים בנאדם וספורטאי ענקקקקקקקקקקקקק אין פשוט אין עליו איזה סגירה הוא הביא היום על אולריך ווינוקרוב בסוף איזה פער הוא פתח עליהם כבר ביום הראשון מדהים.

למעלה