קד"צ טכני חיל האוויר

mayan d11

New member
קד"צ טכני חיל האוויר ../images/Emo179.gif

קיבלתי קד"צ טכני לחיל האויר מישהו יכול להביא לי פרטים? לספר לי? מישהו היה שם? תודה!

egoz12

New member
חלאס כבר עם השאלה הזאת כמה אפשר.

משאני יכול להגיד לך זה זה: חיל האוויר מערך הטכני טחינה לא נורמלית יציאות גרועות היקר יש תנאים... שמישהו אחר יענו לו על משהוא שאל...

mayan d11

New member
אני לא מבין ../images/Emo179.gif

אתה עונה או מתעצבן זה פורום לשאלות פורום לעזור אם אתה לא מוכן לעזור בלענות על שאלות אפילו שהם נשאלות 100 פעם מקומך לא כאן אני רוצה לדעת על התפקיד

egoz12

New member
נכוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

אבל אם אתה הייתה באמת רוצה כל כך... כמו שאתה מתאר לדעת את התשובה על שאלה שלך. היית עושה חיפוש מתקדם! והיית מוצא תשובה לשאלה שלך!!! אף על פי כך שאתה כל כך רוצה לדעת תתשובה לשאלה שלך אני יועיל והתן לך קישור שנותן לך תשובה מלאה על שאלה שלך...

e c 1

New member
כן אבל

אם טרחת לכתוב תגובה אז מה כואב להיות קצת נחמד?!

mayan d11

New member
אוקי קראתי חברה שאלה ../images/Emo179.gif

רשמתם שם שהיציאות חרא והכל אבל באתר של חיל האויר רשום שזה גם בבסיסים פתוחים

dudster

New member
בבסיסים פתוחים

נכון, בקריה יש מטוסים שצריך לתקן. ובצריפין המטוס היחידי שיש שם זה מטוס תצוגה. מקצועות טכניים בחיל האויר, זה בד"כ בבסיסים שיש בהם מטוסים, מדברים על חמ"מ, ממ"ס (טכנאי דרג א'), חמש, טכנאי נשק, טכנאי ציוד קרקע ועוד. יש שני קורסים שעולים לי בראש, שאפשר ליפול בבסיסים פתוחים: אחד מהם זה קורס שנפתח אחת לשנתיים, והשני נפתח אחת לשנה.

mayan d11

New member
תודה! ../images/Emo179.gif

חבר שלי שהלך לשם וחתם ויתור אמר שבגלל שזה קד"צ אין שמירות ותורנויות והוא אומר שגם בסדיר אין הרבה שמירות ותורנויות וטחינות הוא אומר שזה סטיגמות בבקשה תגידו לי למה אתם רושמים שזה טחינות?

dudster

New member
לא יודע מה סיפרו לך

אבל אני בחיל האויר וטוחנים שם אם מתאים לך לתפוס כוננות של 24 שעות ביממה, לעבוד בגשם, לעבוד על מטוסים עד שתצא לך הנשמה, אז אל תתן לי לעצור בעדך.

mayan d11

New member
חרא ../images/Emo179.gif

תודה! אז אתה לא ממליץ? אין סיכוי לתפקיד שהוא לא טחינה? מה התפקיד שלך?

dudster

New member
אני לא ממליץ

גם לא על התפקיד שלי תתרחק מחיל האויר בכלל.

לא לשכוח שאפשר לטחון גם בי"א...

<לפותח השרשור:זו יחידה פתוחה בתל נוף ששם יש מספיק עבודה, בשפע בעצם גם לאנשי מערך הטכני...אבל אל תדאג, את הטחינה שהם לא עושים בטייסת הם עושים במוסך, בבונקר, במגדלי שמירה וכו'..>

183

New member
לפני ששואלים שאלה

צריך לעשות חיפוש בפורום ולא ליהיות עצלנים אם הוא מתעצבן כנראה שהשאלה הופיעה כמה וכמה פעמים וכבר נתנו עליה תשובות מסוימות במהלך הימים האחורנים יום טוב

למעלה