קדם האירווזיון לדורותיו

גנימדס

New member
קדם האירווזיון לדורותיו

קצת לפני האירווזיון, וקצת אחרי פרסום השיר של נדב- זוהי תקופת המתח המבורכת של "לפני האירווזיון". פעם , כאשר עוד היה לנו קדם יכולנו לזכות לטעימה חגיגית ונוצצת של פסטיבל השירים האירופאי , אך לא עוד. אנחנו נאלצים להודות: מבחינתנו האירווזיון ה"נחשב" האחרון היה ב2005. ההצלחה האחרונה שלנו היתה עם שירי מיימון. ואם נדב לא יעלה לגמר או לפחות לחמישיה הראשונה, נמשיך לזכור את השיר שלה בלבד כנציג של שנות האלפיים.
את הקדמים לעומת זאת....הרבה יותר קשה לשכוח!!!
הרשומה הזו היתה אמורה להתפרסם לציין 200 פוסטים לבלוג, אך מאחר וראיתי שבפרוום אירוויזיון כבר מתכננים משהו דומה, אסור שיגידו שהעתקתי.....

קדם האירוויזיון לדורותיו

גנימדס

New member
היא הזמרת השניה האהובה עלי משנות ה-80

אני שייך למחנה עופרה.
ירדנה זמרת מצויינת, עם קול מדהים , היא כובשת ובהחלט היה מגיע לה ליצג אותנו. היא היתה יכולה להגיע למקום ראשון בשיר יותר מתוחכם ווקאלית מ"בן אדם" או "אמור שלום".

אך עופרה היתה אלה!!!!!!
עופרה היתה מישהי שהטוב לב נשפך ממנה. שרק היא יכלה לשיר שיר עם זמרים לבושים בבגדים צהובים-כבגדי מחנות על אדמת גרמניה, לשיר חי עם ח' מודגשת, בשנה בה התחוללה מלחמת לבנון- ולהגיע למקום שני. (מרחק 6 נקודות ממהמקום הראשון)

עופרה יכלה לשיר שיר מטופש כמו שיר הפריחה או שיר ילדים על גורדון פלאש בגלל מה שהקרינה, הכריזמה והקול הנפלא שלה.

אני שייך למחנה עופרה, ללא ספק.

אך אני לא מאמין שאם שייכים למחנה אחד חייבים לעלוב במחנה השני.

ודרך אגב....מענין לחשוב היום-
מה היה קורה אם ירדנה היתה זוכה עם "מוזיקה נשארת" ב-1985. ועופרה היתה מגישה לה את הפרחים בסוף אותו קדם?
אני בטוח שהקהל היה יוצא מדעתו מרוב התלהבות -משתי המחנות-וסוף סוף השלום היה מגיע לאזורנו.

ForeverMC

New member
מקסים! אהבתי מאוד...

זו גם יכולה להיות תזכורת מצויינת למצביעי תחרות שירי הקדם אירוויזיון שפרסמתי...

גם אני מסכים שהימים היפים של התחרות הזו באייטיז, מאז הידרדרה קשות

גנימדס

New member
אני שמח שמטרותינו אוחדו

תחרות קשה.
אפשר לתחרות שלך פשוט להגיש פתק עליו כתוב "שירו שיר אמן- דוז פואה" וזה יסגור עניין?

גנימדס

New member
טעות שלי

חשבתי שהשירים שהוכתרו כמנצחים לא כלולים...
אז כמובן ש"חי" לוקח את המקום הראשון שלי

למעלה