קברט מוסיקלי "ארץ בושת"

dafi69

New member
קברט מוסיקלי "ארץ בושת" ../images/Emo91.gif

שלום לכל חברי הפורום, זו הכניסה הראשונה שלי לכאן. אני רוצה להמליץ לכל מי שיודע להעריך תיאטרון מקורי, על מופע מאוד מיוחד שמשלב מופע בידור צבעוני ומגוון עם סטירה חברתית ומוסיקה מקורית: ההצגה ארץ בושת - תיאטרון נוצר משחק: יוסי צברי, דינה גולן, יעל ברנפלד, מוצי אביב, אורי רביץ, שפרה מילשטיין, שלמה תרשיש, יעל צוקר. יועץ אמנותי: אבישי מילשטיין מוסיקה מקורית וניהול מוסיקלי: בועז ברקת עיצוב תפאורה: חיה בירן עיצוב תלבושות: מיכל לאור כוריאוגרפיה: רינה בדש עיצוב תאורה: ג'ודי קופפרמן טקסט ובימוי: דלית מילשטיין-לביא בידור קרקסי, אמירה חברתית וקברט מטורף במפגש שהוא יותר מתיאטרון הפקה חדשה של תאטרון נוצר (ירמה, קרנפים, מחזות מלחמה) - רצה כעת במועדוני ההופעות. שמונה שחקנים וחמישה נגנים בפנטסיה סאטירית, קירקסית, מטורפת, שמתרחשת כל כולה בין כתליו של מועדון לילה אחד, על שפת ימה של תל-אביב. שילוב של מיומנויות קירקסיות מסוכנות, קסמים, מוזיקה וריקוד. גרוטסקה שמתערבבת עם תיאטרון חושני-אכזרי ובידור. המחזה עוטף בנייר צלופן ורוד את סיפורם של הליצן יעקב, הבובה-אהובה שלו רחל ומשפחת אבינו. הם מלווים בקיבוץ גלויות מוזיקלי: גוספל טורקי, היפ-הופ תימני, רוק ערבי וכליזמר לטיני. עיצוב תכשיטים : יפעת ברקת עיצוב ותכנון קסמים: אורי אשכנזי כוריאוגרפית קטעי חבל וטרפז: אורית נבו עיצוב בובה והנחיית הפעלה: רויטל אריאלי ויעל ענבר נגנים: אקורדיון- ויטלי פודולסקי גיטרה בס- ענת פוירשטיין גיטרה+ בנג'ו- עוזי פיינרמן חצוצרה- איתמר בורוכוב תופים- דודו כוכב מועדי ההצגות הקרובות: שני עד חמישי 16-19/10/06 בשעה 21:00 במועדון הבארבי בכפר סבא. להזמנת כרטיסים: טלפון: 03-6350772 לפרטים נוספים אתר התיאטרון בקישור המצורף

Super Chuly

New member
מצטרפת להמלצה ../images/Emo45.gif

הם אוטוטו חוזרים לבארבי בכפ"ס ואני אלך שוב! ליהי :)

למעלה