קבעתי תור ראשון לדיאטנית

• פותח הנושא sar20
  • פורסם בתאריך

sar20

New member
קבעתי תור ראשון לדיאטנית

כעסה עלי מאוד על זה שאני לא דואגת לחלבונים,ברזל וכו בגוף נתנה לי תפריט יותר גדול ממה שאני רגילה לאכול גם בחי קשר לטבעת עד שניפגש (אני לא אוכלת בשרים,דברי חלב,דגים,חומוס טחינה וכו)פשוט לא מסוגלת רק בדברי חלב אני שותה חלב בנס ויכולה ,עושה טובה עם אני נוגעת ביוגורט(גם בימים רגילים) בקצר אמרה לי מה לאכול בינתים עד למפגש גג עד 3 פתית ביום(עד עכשיו לא נגעתי אפילו באחד) 2 יוגורטים 2 ביצים להוציא מאחד את הצהוב(להוסיף 2 כפיות שמן ביום)באחד מהאמאכלים (ביצה עובר לי רק עם אני אוכלת לידו עגבניה מגורדת) מרק,פירה,כל מה שרך אמרתי לה שאני אוהבת סלט מיונז שנצל טבעול לייט ואמרה לי לשתות שתי כוסות חלב ביום נ.ב אני מוסיפה באוכל תמיד זרעי פשתן טחון יש בזה אומגה 3 מה דעתכם?

אייל699

New member
אם את לא אוכלת בשרים,דברי חלב,דגים,חומוס ....

אז מה כן היית אוכלת עד עכשיו ? שגרם לך להשמין (כך את אומרת ?) תאכלי לפי התפריט שהיא נתנה לך, (עדיף ירקות טבעיים מ-טבעול) ואחרי שבוע שבועיים תראי איך זה משפיע על האנרגיות שלך, ועל המשקל שלך ? ואל תוותרי על ספורט

אופירA

New member
מנהל
לא רואה בעיה בתפריט

יש בו הרבה חלבונים מהסוג שאת מסכימה לאכול, אין בו הרבה קלוריות. סלט מיונז יש בו הרבה קלוריות, ומה שיקבע זה הכמויות של הסלט/פירה/טבעול. היוגורטים, הביצים והחלב לא יעלו אותך במשקל ויספקו לך חלבונים.

למעלה