קבלת מוצר תקול

קבלת מוצר תקול

שלום לכולם

לפני זמן מה רכשתי מפצל למצית של הרכב (ע"מ להטעין 2 מכשירי טלפון בו זמנית).
הזמנת ממוכר שנראה אמין (טופ רייטד 99%).
בשימוש הראשון שהשתמשתי במוצר הוא העלה עשן ונשרף. חשוב לציין שגם שקע המצית ברכב תקין וגם המטען בו השתמשתי תקין בוודאות.
בתור התחלה, שלחתי הודעה למוכר על מנת לקבל את תגובתו.
המוצר אמנם על היה יקר, 4$, אבל בכל זאת צריך להיות תקין, לא?
המוכר עדיין לא הגיב לי.
כיצד עלי לפעול?

alex155

New member
שלח הודעה למוכר ויידע אותו במה שקרה

4 דולר או לא, כדאי שיידע מזה.

תן לי לנחש - המוכר מכר לך תוצרת סין .

לא משנה... מה שעליך לעשות זה להמתין 3- 5 ימים לתגובתו והיה והוא לא עונה לך פתח קייס שהמוצר שקיבלת לא היה תקין ושהוא העלה עשן עם הכנסתו לשקע מצית האוטו , אל תציין שהוא הכיל ממיר שהוספת אלא רק המוצר עצמו , אני מקווה שצילמת את השריפה וכו .
אם כבר נתת פידבק חיובי יהיה לך קשה יותר למעשה תהיה לך בעיה .
אפשר גם לפתוח קייס וגם לתת פידבק שלילי אבל עדיף לא לתת פידבק כלל אלא רק לפתוח את הקייס ולרשום בו שגם לא נענית למייל שלך והמתנת 5 ימי עסקים וכו'
דרך נוספת זה להמתין 2 ימי עסקים ואם המוכר לא מגיב אז לשלוח לו מייל ( אגב את כל המיילים אתה חייב לעשות דרך ממשק ההתקשרות שבאיביי כדי שתוכל בבוא העת אם תצטרך להראות לאיביי שפעלת בשיקול דעת ותום לב) , במייל תציין את התקלה, הוסף צילום ודרוש שיזכה אותך תוך 5 ימים בפייפאל תכתוב לו גם שאם אתה לא תזוכה על מוצר שלא רק שלא היה תקין אלא העלה אש אתה תאלץ לתת לו פידבק שלילי ובנוסף לפתוח קייס במקביל, לעיתים קורה שהמוכר לא רוצה פידק שלילי ואז הוא פועל מהר , שים לב שלא יפיל אותך בפח ויציע לך למשל משהו בנוסח - שלח לי את המוצר כשיגיע אזכה אותך ...

למעלה