קבלת דרכון, מישהו נתקל בבעיה הזו?

eilati5

New member
קבלת דרכון, מישהו נתקל בבעיה הזו?

לפני למעלה מחודש הגשתי בקשה לקבלת דרכון פולני ומסרתי בקונסוליה בתל אביב את כל המסמכים הדרושים (אישור אזרחות, תעודת לידה פולנית וכו'). שילמתי 550 ש"ח עבור הדרכון וקיבלתי קבלה ואישור שכתוב בו שאוכל לאסוף את הדרכון החל מיום 25.2.13
בתחתית האישור יש את כתובת פורטל האינטרנט של משרד הפנים הפולני באמצעותו אני יכול לברר את מצב הבקשה. עד לפני מספר ימים, כשהזנתי את מספר הבקשה (אותו קיבלתי מהקונסוליה) היה כתוב "המסמכים באימות". פתאום היום מופיעה הודעת שגיאה, לפיה אין בקשה כזו.
BŁĄD!Nie znaleziono wniosku o podanym numerze. Proszę spróbować ponownie.

המוזר הוא שאחי ואני הגשנו את הבקשה ביחד, וכשאחי מכניס את המספר שלו, זה אומר לו שהוא יכול להגיע לקונסוליה כדי לאסוף את הדרכון.

מישהו יודע מה יכולה להיות הסיבה או למי עלי לפנות? לשלוח מייל לשגרירות? אני גר באילת ולא רוצה לטוס לתל אביב לחינם בשבוע הבא.

אודה על תשובה ממי שנתקל בסיטואציה הזו או מי שיש לו השערה לסיבה...

תודה
 

ezlon

New member
תתקשר לשגרירות אחרי ה 25/02 ותשאל עם זה נמצא

באנגליה יש שירות חדש שאפשר הזמין שישלחו בדואר הביתה את הדרכון
 

eilati5

New member
התעלומה נפתרה

דיברתי היום עם הקונסול, אף אחד לא יודע להגיד מה פשר ההודעה המוזרה באתר, אבל זה לא משנה, כי הדרכון הגיע ואני יכול להתייצב בקונסוליה כדי לקחת אותו.

אי אפשר לקבל דרכון פולני באמצעות שליח. מאז הדרכונים הביומטריים, הם בודקים טביעות אצבע גם במעמד מסירת הדרכון (להשוות שאין טעות בנתונים). אני יודע שככה זה גם עם דרכונים שבדיים.
 

ezlon

New member
לא באמצעות שליח אלא בדואר רשום שהם שולחים

וזה שירות די חדש בקונסוליה בלונדון
 
למעלה