קבלו פוליסים חמודים שלי

בני אם זה לא היה עצוב הייתי צוחקת

ושתבין בטוח שהיו שם פוליסים אבל מה הישבן שלי יענו דרך המכנס הציק להם נו מה אתה אומר?

שאני שידרה עם מיני עשו לי בעיות..

ואני משדרת עם מכנס גם יש בעיה אז למה אין שיקול צודק ?

בובה זה לא אישי עליך אחרת.. כנסי

אחרת הייתי נכנסת בניק לא מזוהה ולפרסם את זה אני נגד מי שעושה עניין מקצת מני או ציצי בולט זה הגוף שלך נטו וככה אני נחסמת סתם על מה? אני מראה בטל מעלפת שלי או רוקדת עם הישבן שלי במכנס מה רע בזה? אז בא פוליס 19 ויאלה חסימה

אבל מה החוצה הזאת??!?

שאני אשמה בזה???? סליחההה???? אני צריכה להיות הקורבן.... וצריכה להיות דוגמה כתמונות שלי?!?!?!

נו מה רע בזה? שתבין אני לא נגדה

לי אין בעיה שבנות רוקדת עם מיני או הציצי טיפה יוצא להם מה לעשות כאן זו ארץ חופשיה ולא איירן אבל מה אנשים כמוני שכמה גזענים לא לסובלים אותם פשוט אוכלים אותה ומי שמכיר אותי אני לא מרימה ידיים מהר ואני ימשך בשלי ובחיים אני לא ילקק לאיזה פוליס

לענת קוקס

תפסיקי לקנא בבובה סקסית מפריע לך שהיא זוכה תלכי לחפש חיים אחרים ולקנא בהצלחה של בובה לבובה אל תתיחסי היא לא שווה יחס

יאלה לא מכירה אותה ורק עכשיו הבנתי

הבנתי אחרי שצלמתי שהיא זכתה אני לא מכירה אותה ואני לי שום דבר נגדה מה עובר עליכן אפשר לחשוב שאין איזה נציד מתפוז שרואה מה היא עושה קצת הגיון אנשים ואני אישית לא מחפשת לזכות אני משדרת למען הכיף שלי עושה לאנשים צחוק זה שיש פוליסים רעים שחוסמים אותי בגלל נקמה זו או אחרת זו בעיה שלהם ולא שלי אני אישית ימשך לצלם כל בת בצורה פורקטבית כי כח הבלוג שלי נחסם קבל קובץ ותבין

את לא יודעת אבל קנאה הורגת חעחע

והיא זכתה ומגיע לה חוץ ממזל טוב את לא צריכה להגיד כלום עדיייי כפרעליךךךך תמישכי ככה
ומזל טובבבבבבבבב על הזכייה

למעלה