קבלו את מחליפת הדיאבלו כפי ...

red cars

New member
קבלו את מחליפת הדיאבלו כפי ...

שהיתה אמורה להיראות מההתחלה חלקה שפיצת זורמת ואגרסיבית. אתם יודעים למבורגיני

מצמץ

New member
על מה אתה מדבר?

זאת הלמבורגיני MURCIELAGO החדשה שמחליפה את הדיאבלו וכך היא נראת, מה זאת אומרת צריכה היתה להראות? וחוץ מזה אם כבר אתה מדבר על איך היא היתה צריכה להראות לך תראה תצלומי SPY, הלמבורגיני הזאת עוצבה רק לפני חודשים ואושרה ע"י פיך אז על מה אתה מקשקש? (תסלח לי על הרוגז אבל אתה מדבר שטויות). בסליחה מצמץ.

red cars

New member
היו לי

תמונות spy הרבה לפני שאודי קנו את למבורגיני והם נמחקו לצערי היה אמור להיות לה מאחור מעל הגלגלים האחוריים כונס אויר גדול בסגנון מנוע סילון של מטוסים אבל קצת מוגזם הגודל. תחפש ב-automobile magazine ישנים מהארכיון יכול להיות שתמצא או פשוט תכתוב lamborghini concept car או prototypes

ac cobra

New member
התבלבת

למבוריני נקנתה על ידי VW , והם העבירו את השליטה לאודי ואודי קנתה אותה !

Montoya

New member
תראה מצמץ...

לא נעים לי להעיר לך אבל זאת לא הפעם הראשונה שאתה מתעצבן מכלום... (מנסיון אישי) אין לי שום דבר בשיחה שלכם אבל אני מציע לך: כך את הדברים בפרופורציות ותכבד את הדעות של אחרים. ודע לך גם שלא כולנו שמדברים בפורום הזה כאלה מקצוענים כמוך... לפעמים רבים כותבים טעויות מחוסר ידע או כתוצאה מטעויות אבל זו לא סיבה להתעצבן ככה... בכבוד רב Montoya

מצמץ

New member
סליחה

קראתי (ברוגע) שוב פעם את מה שכתבתה ועכשיו אני מבין למה התכוונתה (אני עדיין חושב שאתה מדבר שטיות) בסליחה מצמץ

red cars

New member
תרגע גבר שתיהיה לך שנה מוטורית

אמיתית לכל בית ישראל ולכל בית פורום המכוניות בתפוז תמשיכו בדרככם המוטורית אמן

אילן די

New member
מצמץ אתה צריך להירגע

לפני שתקבל איזה התקף לב. כשאני קורא את ההודעות שלך אני מקבל את הרושם שאתה באיזה תחרות עם מישהו ואתה חייב, פשוט חייב לנצח

© DrorZi

New member
כבר אין תחרות ../images/Emo8.gif

ביטלו את הרשימה לפי כמות הודעות ועכשיו זה אלף ביתית אז אכן אין טעם לתחרויות ...
דרור זי, עם מעל 400 הודעות בפורום, אבל מי סופר ...

מצמץ

New member
לקחתי את כל ההערות

שלכם (שלך,מונטי ודרור) לתשומת ליבי, סתם היתי מעוצבן באותו היום (תוכלו לראות רוגז בכל ההודעות שלי מאותו היום). אבל זו לא סיבה להוציא את זה עליכם

למעלה