קבלו אותנו במחיאות כפיים!

רוייקו

New member
יחי הפורום החדש ומנהלו המדליק

ברכות לפתיחת הפורום שלא הבנתי עוד למה לא ניפתח לפני שנה. וליניב DC: אני עוקב אחרי הודעות שלך בפורומים אחרים (אמנם אני לא פותח שם את הפה ורק מציץ לעיתים) אבל אוהב איך שאתה כותב. אתה דוגמא לכך שאפשר להעביר את סגנון הדיבור, בדיוק כמו שיוצא מהפה אל השורות בפורום. משהו. באמת צריך לזה כשרון. יכולת להיות אחלה עיתונאי או יחצן.. הצלחה בטוח שתהיה כאן. רוייקו - מנהל פורום מנותחי קיצור קיבה.

רוייקו

New member
אתה רציני ???

כיאילו ... מתאים לך גם להיות ציני .. אני מקווה שלא השתמשת בזה נגדי

../images/Emo98.gif הוא רציני...יניבי המוכשר... ../images/Emo99.gif

ליניב מנהל הפורום שלנו יש עוד הרבה מעלות, אבל אלו שהוא ציין כאן הן מהידועות לי. אני בטוח שהוא ישמח לספר לכם על עצמו כאן...נכון יניב? אתה חמוד...

Yaniv-DC

New member
אני? חמוד??

לאאאא.... בכל מקרה, אני בן אדם מאוד ציני, אבל... לא עבדתי ילעך רויקו. שני הדברים שציינתי הם דברים שאני אכן עושה. אני גם סטודנט במשרה מלאה, מנהל שני פורומים בתפוז, יוצא פעמיים בשבוע, ומאיפה הזמן? אמממ... .פשוט הפסקתי לישון (15 שעות בארבעת הלילות האחרונים...)

טל66

New member
מזל טוב ליניב ולפורום החדש

ובהזדמנות חגיגית זו ולאחר קבלת אישור מיניב אני גאה לספר לכם על הפורום החדש "הריון ולידה" לכל השמנות והמשמינות ראו זאת הזמנה אישית לבוא ולהעביר איתנו 9 חודשים של כיף. בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. להתראות טל

se7en

New member
יניבון המדהים ../images/Emo49.gif

לו כל מי שמשתתף/ישתתף בפורום הזה, היה יכול לראות אותך, את הפנים המחייכות שלך, הקורנות מאושר, כשאתה מדבר על ארוויזיון ושומע שירי ארוויזיון, אני בטוח שהוא היה מסכים בלב שלם, שאין מישהו מוצלח יותר לנהל את הפורום הזה, ממך. אז יניבי חמוד, המון אבל המון מזל טוב על הפורום החדש הזה (שהוא רק שלך...). אני בטוח שתצליח להפוך אותו לאחד הפורומים הטובים ביותר, אם לא הטוב שבהם.. שלך, תמיד (למרות אי אילו חילוקי דיעות...), ירון

yoavon1

New member
ישששששששששש ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

מזל-טוב לנו על פורום כ"כ נדרש...
כמו שכבר אמרתי עשרות פעמים... מה הייתי עושה בלי האירוויזיון...
ועכשיו לבקשה ממש רצינית... אני מחפש נואשות את השיר של עירית ענבי "השד הקטן שלי". הוא היה בקדם בשנת תשעים ומשהו (לא זוכר איזה...) ואני פשוט חייב חייב חייב אותו... אני אודה לכל מי שיוכל לעזור לי...
ויניב... שוב מזל-טוב... ובהצלחה
יואבון

בת-עמי

New member
איזה פורום מגניב!!!!!!!!

עמ"י עש"ו אחלה פורוםםםם (איך לא חשבו על זה קודם?) אז שיהיה בשעה טובה ובהצלחה! דרך אגב, מה אתם אומרים על הבושות של ישראל בזמן האחרון?? יום מצוין,בת-עמי

haddas

New member
היי לכולם... ../images/Emo24.gif

אני הדס, בת 15 מנס ציונה. אני חובבת אירוויזיונים ופסטיגלים מאז שאני זוכרת את עצמי... חוץ מזה שאני חולה על מוסיקה, אז הכל מתקשר... אממ....זהו אני לא חושבת שיש עוד מה לספר על עצמי... אז יניב,
ו-
הדס

Yaniv-DC

New member
תודה רבה לכולם

על ברכות החמות... ברשותכם, שירשרתי את כל ההודעות שנוגעות לנושא הזה. למה אני משרשר? תקראו בהודעת המנהל
יניב

למעלה