קבלו אותו במחיאות כפיים סוערות!!

oOsheOo

New member
בדיוק......./images/Emo129.gif

ה"דמויות היחודיות" לאתר שלכם שהן בעצם דמויות יחודיות של מישהו אחר, שלא נראה לי אישר לכם לפרסם אותן באתרכם בתור "דמויות יחודיות" לאתר שלכם.......אז לפחות תנו קרדיט ליוצר ואל תציגו את זה כאילו הן שלכם. גם אם לא אמרתם שאתם עשיתם - זה מוצג ככה, זה מה שמשתמע מזה. וזה לא נאה וגם לא יאה!

lizaliz

New member
../images/Emo174.gif

לא ממש הפריע לכם כשרוני עשתה את זה...

oOsheOo

New member
מי זאת רוני?../images/Emo129.gif

את באמת חושבת שאני אומרת את זה כי זה אתם ולא מישהו אחר? לעשות כזה דבר זה לא יפה, לא משנה מי עושה את זה. ותירוצים כמו "גם אחרים עושים" נשמעים כל כך טיפשיים. אף אחד לא יבוא לעצור אותך על הפרת זכויות יוצרים, אבל דווקא את שמכינה דוליז צריכה להבין יותר מכולם למה זה מגעיל - איך היית מרגישה אם היית פתאום מגלה אתר שמציג "דוליז יחודיות", היית פותחת את העמוד ומגלה להפתעתך דוליז שלך בלי שום קרדיט, מוצגות כאילו בונה האתר הכין אותן? ברור שאני לא מצפה לטהר עכשיו את בונו וכל שאר האתרים מהסוג הזה מהפרת זכויות יוצרים, זה לא מציאותי. אבל נתחיל בקטן, מחברי הפורום שלנו. אני רק מתפלאה איך זה שמדברים על זה כאן כל כך הרבה ובכל זאת לא מפנימים.

אני...

אני ברגעים אלו ממש פועל כדיי לשים את שמות האתרים כקרדיטים... אמממ אפשר לשאול שאלה? למה אתם לא נרשמים לפורומים שלנו?

Shir Shoogi

New member
ליזע-../images/Emo19.gif

ב'מת פתחו פורום ל-
! (אני אצל סבא וסבתא שלי, ולא שמור כאן הפורום בפייבוריטס {אופסי
} אז נאלצתי להיכנס ישר דרך תפוז- ובקהילות- מצאתי את זה! ול, לא בדיוק לגבינה עצמי {מאכלי חלב
} אבל זה עדיין משהו, לא?)

למעלה