קביעת שכר בראיון עבודה

Reborn1

New member
קביעת שכר בראיון עבודה

שלום לכולם
הגיע הרגע ! , לאחר שעברתי מבחנים , ראיונות עם מספר רב של בוחנים קיבלתי תשובה כי אני מתאים למקום ואני מוזמן לראיון סופי לקביעת שכר אני לא יודע איך מתנהלים , לשאול שאלות מנחות שיתנו לי מידע מה הם חושבים , אני מעוניין לעבוד במקום שהתקבלתי , אבל אין לי מושג איך "להתווכח" על השכר אודה על תשובה מהירה תודה דודו

justred1

New member
--

תנסה לברר (טבלאות שכר\אנשים שעובדים בעבודות דומות\אנשים שמכירים את החברה\בפורום הזה) כמה מקבלים על עבודה כזו\כמה החברה הזו משלמת יחסית לשוק תגיד מספר שהוא יותר גבוהה באלפיים, 3000 שקל. תראה כמה הם באים לקראתך ולפי זה תחליט אם אתה רוצה להמשיך להתמקח או לא... רק אל תשכח לא להיות נוקשה מידי כי זה אנשים שגם אחרכך תעבוד איתם. אבל גם אל תתפשר על משהו שלא תהיה מרוצה איתו כי בד"כ ההעלאות אחרכך הם באחוזים יחסית לשכר שלך ככה שהשכר הראשוני תמיד באיזשהו מקום חשוב בהצלחה

motior

Member
פשוט מאוד, זה מסובך

האם נשאלת קודם על ציפיות השכר שלך? אני לא מכיר מושג של "ראיון לקביעת שכר". אני מכיר פגישה בה שואלים אוך על התנאים להם אתה מצפה, או פגישה בה נותנים לך הצעת עבודה - כולל משכורת וכל התנאים הנלווים. האם יש לך מושג למה הכוונה פה?

Reborn1

New member
תודה לכולם

נשאלתי בתחילה שכר נדרש , וציינתי את המינימום , כנראה שלערך שציינתי היתה השפעה גדולה בבחירתי ביחס לאחרים , בהגיעי לסגירת חוזה , ציינתי כי מדובר בסכום מינמילי ודרשתי טיפה יותר ממה שציפיתי לקבל , בסוף הגענו לעמק השווה אני מרוצה ומקווה שכמובן גם הם מרוצים
תודה לעונים , ובהצלחה לכול אלו שמחפשים עבודה במשך הזמן למדתי כל כך הרבה דברים על בשרי וחבל שלא ידעתי אותם כבר בתחילה.
גם אני שאלתי למה לפחות לא עונים למייל/פקס אם הדרישות שלי מתאימות?
למה תמיד בראיון האחרון אני נכשל ?
למה לא עברתי את המבחן ? דרך הרשת למדתי המון דברים , ליקטתי המון כלים שעזרו לי. הלוואי ויתאפשר לי לסכם את דברי בכדי לתרום לטובת הכלל דברים קטנים שמשפיעים : 1 כתיבת קורות חיים בדרך איכותית , לפעמים הדרך שמציגים את קורות החיים משפיעה יותר מהתוכן לבדו 2 מבחני מיון , יש כל כך הרבה טיפים בסיסים במבחני תקשורת דינאמיים עם צוות , שיחה מול פסיכולוג תעסוקתי ישנם הרבה דברים שניתן לומר לאחרים דגשים מהותיים שיכולים להכריע בקבלה למקום עבודה כלשהו 3 ראיון עבודה- אילו שאלות נשאלות, לשבת בבית ולכתוב מראש את התשובות לאותם שאלות "בעיותיות" , סגירת שכר את כול אלו ליקטתי בעצמי ברשת , הלוואי ויקום מרכז שמציג מידע מרוכז שיכול לתרום להרבה אנשים להתקבל לעבודות ולא להיות מובטלים התחושה של להיות מובטל לא נעימה , ולא תורמת לאדם ולסביבה הקרובה טיפים אלו יכולים לתרום לאחרים , הלוואי ויתאפשר לי לתרום גם לאחרים בתחום כל כך חשוב זה ושוב ב-
לכול מחפש העבודה

justred1

New member
בהצלחה!!!!

כל הכבוד, שמחה שהגעתם לעמק השווה והמון המון בהצלחה. שמחה לשמוע שזה עזר לך! אם תרצה נשמח אם תחלוק איתנו את המידע מה אתה עושה וכמה דרשת כמה הציעו כמה הסכמתם, זה יכול לעזור גם לאחרים בעתיד. ואם לא אז גם בסדר :) שוב בהצלחה!

justred1

New member
אה ועוד משהו

לי גם היה סיפור כזה, שבפעם הראשונה שדיברנו על ציפיות שכר דיברתי על המינימום שאני רוצה, ואחרכך כשהציעו לי הצעה שבערך דומה למה שאמרתי ניסיתי להעלות ואמרתי שמה שאמרתי זה המינימום שאני מוכנה לדבר עליו בכלל. אצלי זה לא עבד טוב כמו אצלך, אפילו היה מקרה מאוד לא נעים כתוצאה מזה, אז יש לך מזל שזה הסתדר על הצד הטוב.

train

New member
חברה לא צריך להתבייש

האדם שמראיין אותנו גם צריך להתפרנס ולפרנס וזה לגיטימי לבקש משכורת הוגנת

justred1

New member
בעיקרון אתה צודק, אבל כמו שאמרתי

לי אישית זה יצר מצב לא נעים שבגלל הבקשה שלי כבר ממש זה הגיע למצב שלא ידעתי אם אני אוכל לעבוד שם...סיפור ארוך

train

New member
הנקודה היא שאם מראש אנחנו נכנסים

לחברה "קמצנית" שלא רוצה לשלם אז גם בטווח הארוך תמיד נהיה מתוסכלים בנושא הזה

train

New member
כמובן שבכל יחסי

אבל מקום העבודה הקודם שלי לקח אותי לעבודה ללא נסיון משמעותי באותו תחום אבל עם כל התנאים, שכר לא רע, רכב וכו'

justred1

New member
אפשר לשאול על מה מדברים?

חברה\תחום וכו'? סתם מתעניינת אם בא לך לענות...גם בפרטי אם אתה מעדיף

למעלה