קביעת קטגוריות לסיכום שנה ב-ROH

t-man

New member
קרב השנה ב-ROH../images/Emo90.gif

אנחנו מנסים ליצור רשימה עשרה קרבות השנה של ROH על מנת לעלות כסקר וכסיכום. תשרשרו בבקשה את עשרת הקרבות הטובים שלהם ב-ROH השנה ואנחנו נראה מהם עשרת הקרבות הפופולרים ועליהם יכתבו סיכומים.

Bad Ass IL

New member
עשרת הקרבות שלי

1) ג'יימס גיבסון נגד אוסטין אריס - Final Showdown 2) סי.אם פאנק נגד אוסטין אריס - Death Before Dishonor 3 3) ג'יימס גיבסון נגד רוקי רומרו - Back to Basics 4) סמואה ג'ו וג'יי לית'ל נגד הומסייד ולו קי - Mannathan Mayhem 5) סי. אם פאנק נגד אלכס שלי - Third Anniversary Celebraton Night 2 6) סמואה ג'ו ובריאן דניאלסון נגד אוסטין אריס וג'ק אוונס - Third Anniversary Celebraton Night 2 7) אוסטין אריס נגד לו קי - The Future Is Now 8) סי. אם פאנק נגד רודריק סטרונג - Escape From New York 9) סמואה ג'ו נגד ג'יימס גיבסון - New Frontiers 10) סמואה ג'ו נגד ג'יימס גיבסון נגד הומסייד נגד אוסטין אריס - Sign of Dishonor הערה - האירוע האחרון שראיתי היה הומקאמינג, לכן הרשימה לא כוללת בערך 10 אירועים שהיו מאז...

Black Hawk B

New member
שלי (למרות שקשה לחשוב על עשר)

1)קולט קבאנה- אוסטין אריס - אניברסרי חלק ראשון 2)קולט קבאנה - נייג'ל מקגינס- אניברסרי חלק שלוש (אם אני לא טועה) 3)לו קי - אוסטין אריס - FUTURE IS NOW 4)הומיסייד ולו קי נגד ג'יי לית'ל וסמואה ג'ו - מנהטן מייהם 5)סי אם פאנק- אוסטין אריס - דת' ביפור דיסהונור 3 6)סי אם פאנק- ג'יימס גיבסון - FATE OF AN ANGEL 7) דיקסי ועזריאל נגד איזי ודריינג'ד - קרב על הזכויות של ספיישל קיי (לא זוכר אירוע) 8) סקראמבל קייג' - אניברסרי חלק ראשון 9) הומיסייד-בריאן דניאלסון - פיינל שודאון 10) רודריק סטרונג - סי אם פאנק - FUTURE IS NOW.

Cabanaramma

New member
שלי

1.סמואה ג'ו - ג'יימס גיבסון - New Frontiers 2.רודריק סטרונג - סי אם פאנק - Escape From New York 3.סי אם פאנק - אוסטין אריס - Death Before Dishonor III 4.קולט קאבאנה - ניג'ל מקגיניס -Escape From New York 5.הומסייד - בריאן דניאלסון - Final Showdown 6.ג'יי לית'ל - סמואה ג'ו - Manhattan Mayhem 7.אלכס שלי - רודריק סטרונג - די בטוח ש- New Frontiers 8.אוסטין אריס - סמואה ג'ו - Third Anniversary Celebration Pt. 3 9.אוסטין אריס - אלכס שלי - Manhattan Mayhem 10. ג'יי לית'ל וסמואה ג'ו - הומסייד ולו קי - Manhattan Mayhem

בוחר חמישה

אוסטין אריס נגד "אמריקן דראגון" בריאן דניאלסון - Nowhere To Run סמואה ג'ו נגד ג'יימס גיבסון - New Frontiers אוסטין אריס נגד לוו קי - The Future Is Now אלכס שלי נגד CM פאנק - 3rd Anniversary Celebraton Night Two כריסטופר דניאלס נגד קולט קאבאנה - Sign of Dishonor

ננסה..

ג'ימי ג'ייקובס ובי ג'יי וויטמר נגד רודריק סטרונג וג'ק אבנס(הקרב הראשון שהיה להם, אחד מקרבות הזוגות הכי חזקים שראיתי) סי אם פאנק נגד אוסטין אריס אוסטין אריס מול אלכס שלי קולט קבאנה נגד נייג'ל מקגינס(הקרב השני שלהם) סי אם פאנק מול ג'יימס גיבסון רודריק סטרונג מול אלכס שלי(השני) מאט הארדי מול רודריק סטרונג סמואה ג'ו מול ג'יימס גיבסון(וגם הקרב הזה לא היה כזה טוב לדעתי, אבל הייתי חייב לדחוף את ג'ו איפשהו..מחכה לראות את ג'ו - קובאשי) ג'יי ליטל נגד לו קי. הומיסייד נגד דאג וויליאמס וזהו, למרות שהיו עוד מלא קרבות טובים.

כמה תוספות..

גיבסון מול אוסטין אריס(איך יכולתי לשכוח? הראשון) בריאן דניאלסון מול הומיסייד(הלאמבר ג'ק)

MOR149

New member
הקרב השנה שלי:

לא רוצה 10! יש לי רק אחד שאין עליו והוא: ג'יימס ג'יבסון מול רוקי רומרו מבאק טו בייסיק.

../images/Emo45.gif

מסכים לגמרי, קרב משובח מאין כמוהו ואולי לוקח חצי מהרשימה שלי..:\

pizza guy

New member
בויאה

1.בריאן דניאלסון נגד הומסייד-Stalemate. 2.אוסטין אריס נגד ג'יימס גיבסון-פינאל שואודאון. 3.CM פאנק נגד ג'ימי רייב-Nowhere to run. 4.CM פאנק נגד רודריק סטרונג-The Furutre Is Now. 5.אוסטין אריס נגד לו-קי-The Future Is Now. 6.CM פאנק נגד אוסטין אריס-Death Before Dishonor. 7.AJ סטיילס נגד פיטי וויליאמס-Death Before Dishonor. 8.ג'יימס גיבסון נגד רוקי רומרו-Back To Basics. 9.אוסטין אריס נגד סמואה ג'ו-Third Anniversary Celebration pt.3 10.ג'יי ליטל וסמואה ג'ו נגד הומסייד ולו-קי-מנהאטן מייהם.

t-man

New member
מתאבק השנה ב-ROH../images/Emo33.gif

ציינו בבקשה את חמשת מתאבקי השנה ב-ROH לדעתכם ועליהם יכתבו סיכומים.

Bad Ass IL

New member
חמשת המתאבקים שלי

1) רודריק סטרונג 2) סי. אם פאנק 3) ג'יימס גיבסון 4) סמואה ג'ו 5) קולט קבאנה

henry987

New member
ה- ROH

זה בארה"ב? ואם כן אז האם בארה"ב סדר ההאיבקויות מבחינת גודל ומתאבקים הוא: 1) WWE 2) TNA 3) ROH ?

Cabanaramma

New member
שלי

1.סי אם פאנק 2.אוסטין אריס 3.סמואה ג'ו 4.קולט קאבאנה 5.רודריק סטרונג

Vulgar

New member
אוקיי, אז ככה

1) CM פאנק 2) ג'יימס גיבסון 3) סמואה ג'ו 4) אוסטין אריס 5) אמריקן דרגון

BeN ShaDe

New member
החמישיה שלי

1) CM פאנק 2) סמואה ג'ו 3) AJ סטיילס 4) אוסטין אריס 5) קולט קאבאנה