קבוצת תמיכה

קבוצת תמיכה

עמותת יד הנקטפים פותחת אחרי החגים קבוצת תמיכה חדשה ונוספת עבור אחים ואחיות שכולים שאין להם מענה מטעם משרד הבטחון או המוסד לביטוח לאומי. הקבוצות מונחות ע"י בעלי מקצוע מהתחום הטיפולי. פרטים נוספים אצל אהוד בטל: 09-7493324 או 054-4493354

tall7

New member
אל קבוצת התמיכה

מדוע אין עזרה ממשרד הביטחון? אני יודעת שכאחות שכולה קיבלתי לאחרונה טיפול פסיכולוגי מטעמם...שלא עזר במאומה אבל ...רוצה לדעת יותר עליכם.. טלי

solitaryshell

New member
אני ממליצה לך לפנות אליהם בטלפון

משרד הבטחון פותח קבוצות תמיכה עבור האחים השכולים.

tall7

New member
זה משהו חדש? או ש...

בנוסף לפרטני ...? מכל מקום אפנה טלפונית. תודה רבה.

solitaryshell

New member
אני מכירה מספר אנשים שהיו בקבוצות

תמיכה לאחים שכולים מטעם משרד הביטחון, אין לי מושג אם זה חדש או לא. בכל מקרה אפשר לבדוק במשרד הביטחון.

advak

New member
קבוצות תמיכה

לאחים ואחיות שכולים של משרד הביטחון יש שתי אופציות, כעקרון, להצטרף לקבוצות תמיכה- האחת לפני הצבא ושניה לאחריה. אלו שני סוגים שונים של קבוצות, עם דגשים ותכנים אחרים. תפני לעובדת השיקום שלך שתקשר בינך לבין מנחי קבוצה באיזור המגורים שלך. מסניון- דינמיקה מדהימה, מרגישים שסופסופ מישהו מבין אותך...

tall7

New member
אעשה זאת למרות שיש לי תחושה ש..

יש כאן שכול שיחסית אלי קרה לא מזמן, עניין של זמן, ואילו אצלי קרה ביום הכיפורים הארור. בינתיים החיים עברו לידי ובעצם לא טופלנו כשהמכה הזו פגעה בנו בהיותנו בני 11. זהו גיל מאד קשה לספוג מהלומה כזו ואני יודעת שלא יצאתי מזה עד היום. כמו הלם קרב. הייתי במשרד הביטחון לפני כשנה כשלא יכולתי יותר ובאמת טופלתי על ידי פסיכולוג באמצעותם ובאופן פרטני. לא עזר לי ועזבתי כמעט מייד. אולי קבוצה ודינמיקה כמו שתארת יכולים לפתוח לי את הלב כמו שרק מי שנושא בתוכו אובדן מזעזע ואכזרי כל כך יכול להבין במה מדובר והמילים לא נזרקות לחלל האוויר והשומעים מהנהנים כמנחמים ולשכמוני או כמותי אין מענה אמיתי...תודה שוב וגמר חתימה טובה.

solitaryshell

New member
זה שלא עזר לך, יכול להיות גם שלא

הייתה לך כימיה עם הפסיכולוג, לפעמים כדאי לנסות עוד מישהו לפני שמחליטים לא בכלל. אני הייתי אצל פסיכולוגית שכל מה שבא לי אחרי שלושה מפגשים זה לחנוק אותה, בגללה לקח לי 3 שנים נוספות להחליט לנסות שוב, וכשניסיתי מצאתי פסיכולוגית מדהימה שמאוד עזרה לי. שיהיה בהצלחה, וגמר חתימה טובה.

למעלה