קבוצת פיסבוק לאולימפאדת חורף

קבוצת פיסבוק לאולימפאדת חורף

הנכם מוזמנים להצטרף לקבוצה פיונגצ'אנג 2018
[URL]https://www.facebook.com/groups/211966696018977/[/URL]
אגב, אני עובד היום בצילומים של טקס הפתיחה, ייתכן שאהייה הכי קרוב שאפשר.
ככל שאני רוצה, לרוב אני לא יכול להכנס לפורום כי הגישה חסומה למדינות רבות מחוץ לישראל.

trilliane

Well-known member
מנהל
. אתה בעצם מנסה להסיט את הדיונים מהפורום הזה ולייבש אותו

לך לא נוח להיכנס לתפוז, יש אחרים שלא נכנסים לפייסבוק. לנסות להרוג פורום שגם ככה בקושי פעיל ע"י הזמנת הגולשים שלו לפלטפורמה מתחרה זה ממש לא לעניין.

natyh

New member
או אחרת

או שהוא מציע. פלטפורמה עם אינפורמציה שכאן אין.
הטענות.שלך צריכות להיות מופנות אל הנהלת תפטז שסוגרת ופותחת את הפורום ומפטרת את המנהלים כל פעם שבא לה .
מי שייבש את הפורום זו הנהלת תפוז .

trilliane

Well-known member
מנהל
גם לא תהיה כאן אינפורמציה אם כולם יעברו לשם...

האם היית נכנס לחנות בגדים ומציע ללקוחות להיכנס לחנות בגדים אחרת כי יש בה בגדים שאין כאן? מן הסתם לא, כי היה ברור לך שזו התנהגות חסרת טאקט ולא לעניין.
&nbsp
עצוב לי שהפורום הזה נסגר בעבר בין אולימפיאדות ואני מסכימה שנעשו טעויות (בתקופת ההנהלה הקודמת), אבל להמליץ לגולשים בו להצטרף לפייסבוק ודאי שלא יעזור לפורום וזה לא לעניין.

natyh

New member
הפוך

את רואה כאן אינפורמציה ?
אין ולכן אין כל סיבה להיות.פה אם את רוצה שיהיו כאן אנשים תעלי אינפורמציה ותצרי תחרות ,אחרת אין לתגובותייך טעם .

trilliane

Well-known member
מנהל
לא הפוך ולא נעליים. כן, העליתי אינפורמציה ויצרתי תוכן.

אני לא מנסה להתחרות באף אחד, אחרים יכולים לעשות מה שהם רוצים; אני רק מציינת שזה לא לעניין לפרסם את עצמך אצל המתחרים, זה הכול.

skiforce

New member
אפשר לפחות לו"ז של התחרויות? שנוכל לצפות ביוטיוב

trilliane

Well-known member
מנהל
אגב, לא ידוע לי על שידורים פתוחים חיים ביוטיוב...

בערוץ האולימפי לא משדרים, ורשתות אחרות משלמות לא מעט על זכויות השידור.
אפשר לצפות עם VPN בחלק מהרשתות, פירוט כאן:
https://restoreprivacy.com/how-to-watch-olympics/

לא בכל דבר צריך להתחרות

אם אראה כאן תוכן מעניין, אקשר אליו בפייסבוק, כמובן שגם אתם יכולים להוסיף קישור שם כשיש פה משהו מעניין(אני לא מתחבר פה כל יום כי זו לא פרוצדורה קלה מחו"ל). לדעתי הפורמט של פורום הוא יותר מוצלח מזה של פייסבוק, אבל המציאות היא שרוב הפורומים מקרטעים כיום, בפרט אם משווים לעבר. מה גם שיותר אנשים מגיעים לפייסבוק מאשר לפורומים ובפרט צעירים.
אני חושב שפורום טוב לא צריך להתבייש לקשר למקורות מידע טובים אחרים, גם אם הם מתחרים, למשל הדף הויקפדיה הוא מקור מידע די מוצלח וגם אותו אפשר להגדיר כמתחרה, או כמקור מידע משלים
ישראל באולימפיאדת פיונגצ'אנג (2018)

trilliane

Well-known member
מנהל
לא מדובר בקישור לתוכן אלא בהפנייה לקבוצת דיון באותו נושא

אין שום בעיה בקישור למקורות מידע וכך נעשה תמיד. אבל להיכנס לקבוצה ולהזמין את הנמצאים לקבוצה מתחרה באותו נושא, שוב, לא לעניין ולא מקובל.

למעלה