קבוצת דלק

מצב
הנושא נעול.

amiteylon

New member
קבוצת דלק

קבוצת דלק
אני לא מבין כלכך. בגלל מצבו של שרון כל הבורסה תרד - די מובן. למה מניות של דלק , טבע וכל השאר הגדולות ירדו? יש להם הרבה מאד פעילות בחו"ל ואיך המצב עכשיו אמור להשפיע עליהן?

rikyc

New member
דלק היא המניה הכי טובה שלי

קבוצת דלק
אני לא מבין כלכך. בגלל מצבו של שרון כל הבורסה תרד - די מובן. למה מניות של דלק , טבע וכל השאר הגדולות ירדו? יש להם הרבה מאד פעילות בחו"ל ואיך המצב עכשיו אמור להשפיע עליהן?
בתיק, היא עשתה לי 11 אחוז בכשלושה שבועות. ללא ספק גם היא תיפגע בגלל האפקט הפסיכולוגי.

amiteylon

New member
גם אני הרווחתי עליה יפה

בתיק, היא עשתה לי 11 אחוז בכשלושה שבועות. ללא ספק גם היא תיפגע בגלל האפקט הפסיכולוגי.
גם אני הרווחתי עליה יפה
גם אני הרווחתי עליה יפה בשלושה שבועות האחרונים - מה כדאי לעשות למכור או להשאר?

rikyc

New member
כל מי שששאלתי אמר לא למכור עכשיו

גם אני הרווחתי עליה יפה
גם אני הרווחתי עליה יפה בשלושה שבועות האחרונים - מה כדאי לעשות למכור או להשאר?
כל מי שששאלתי אמר לא למכור עכשיו

yair24

Member
זה קצת יותר מסובך ממה שאת טוענת

מנסיון של העבר לא למכור בכזה מצב
הפסדתי המון שביבי התפטר. פעלתי בלי לחשוב ומכרתי הכל בכל מחיר אז....
את מתבססת על ניסיון העבר שאולי היה איזה מקרה והבורסה צנחה ואחרי יום עלתה חזרה. יש אנשים שצריכים את הכסף שלהם מחר או בעוד שבוע, אני לא מקנא באנשים האלה. תוך כמה זמן הבורסה תעשה תיקון אם בכלל? את יכולה להגיד? אולי המפולת שהתחילה היום תמשיך עוד 3 ימים? מה תעשי אז? גם אז לא תמכרי? ואם המפולת תמשיך עוד יום אחרי זה? עד מתי יש לך אורך נשימה? האם לאנשים אחרים יש את אותו אורך הנשימה שיש לך? בגלל זה אומרים תמיד, כל אחד והיעוץ הפרטני שמתאים לו לפי הנתונים האישיים שלו. ויעוץ שמתאים לאיש אחד לא בהכרח מתאים לאיש אחר. יאיר

rikyc

New member
זה בהחלט נכון וזה מצב מפחיד

את מתבססת על ניסיון העבר שאולי היה איזה מקרה והבורסה צנחה ואחרי יום עלתה חזרה. יש אנשים שצריכים את הכסף שלהם מחר או בעוד שבוע, אני לא מקנא באנשים האלה. תוך כמה זמן הבורסה תעשה תיקון אם בכלל? את יכולה להגיד? אולי המפולת שהתחילה היום תמשיך עוד 3 ימים? מה תעשי אז? גם אז לא תמכרי? ואם המפולת תמשיך עוד יום אחרי זה? עד מתי יש לך אורך נשימה? האם לאנשים אחרים יש את אותו אורך הנשימה שיש לך? בגלל זה אומרים תמיד, כל אחד והיעוץ הפרטני שמתאים לו לפי הנתונים האישיים שלו. ויעוץ שמתאים לאיש אחד לא בהכרח מתאים לאיש אחר. יאיר
זה בהחלט נכון וזה מצב מפחיד
אם כי, החלטתי לא לצאת, כי כרגע אני לא צריכה את הכסף דחוף ומאוד מקווה לא להזדקק לו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה