קאסט מעניין מתגבש לסדרה חדשה של רשת TNT

gadgad0

New member
קאסט מעניין מתגבש לסדרה חדשה של רשת TNT

בקאסט של סדרת הדרמה החדשה Men of a Certain Age נמצאים ריי ("כולם אוהבים את ריימונד") רומנו ואנדרה באוור - הלא הוא דיטקטיב פרנק פמבלטון מ"רצח מאדום לשחור".

gadgad0

New member
סימנים לחידושה של In Treatment לעונה שניה

עדיין אין הודעה רשמית - אבל "בטיפול" האמריקנית תחודש כנראה לעונה שניה.

gadgad0

New member
חמישה פרקים בלבד מתוכננים לעונה 3 של טורצ'ווד

gadgad0

New member
עדי הימלבלוי מצטרפת לערוץ הילדים

בשם עדות הזכרים, אני מחזיק אצבעות שהיא תשתדל שלא ללבוש יותר מזה:

זה כל כך לא פייר

אני בילדותי הייתי צריך לגדול על עפרה ויינגרטן,אפי בן ישראל וחני נחמיאס.. הילדים של היום גודלים על עדי הימלבוי,שירה קצנלנבוגן וחני נחמיאס..

gadgad0

New member
זה עוד טוב...

אני גדלתי על ההיא מהתוכניות בשחור-לבן ללימוד מתמטיקה בטלוויזיה הלימודית, שנראתה כמו קאפו במחנה ריכוז.

../images/Emo6.gif

אני מדורי המעבר שגדלו על ציפי וחני וגם על מיכל ינאי ועודד מנשה P: אבל אני מניחה שהייתי מסתדרת לא רע עם הימלבלוי.

gadgad0

New member
סדרה קומית חדשה בשואוטיים של זוכת האוסקר

הטריה דיאבלו ("יונו") קודי. 12 פרקים בני חצי שעה כל אחד הוזמנו מהסדרה שכתבה קודי - The United States of Tara, בה תככב טוני קולט (מועמדת לאוסקר על "החוש השישי") כאישה עם בעיית ריבוי אישיויות וכיצד בעלה וילדיה מתמודדים עם השינויים התכופים בזהות האם. את בעלה ישחק ג'ון קורבט (איידן שואו מ"סקס והעיר הגדולה").

לינק שקיבלתי למצגות שעשו משרדי פרסום ישראלים

כתוב שהם השתתפו בתחרות פרסום בפסטיבל קאן..

matan4848

New member
../images/Emo35.gif איך פגשתי את אמא

ראיתי שבשבוע הבא העונה ה-2 של HIMYM ניגמרת, ואחרכך משדרים את העונה הראשונה של קוראים לי ארל... מתי ישדרו את העונה השלישית של איך פגשתי את אמא ביס?

gadgad0

New member
תזכורת: בוסטון ליגל עונה 4 מיום ג' הקרוב

בהוט 3 (ויסטארס 3). באותו יום מתחיל בערוץ 2 שידורה של העונה האחרונה והנפלאה של "עמוק באדמה" (לטובת אלו שלא צפו בה בהוט או ב אמצעי צפיה אחרים).

gadgad0

New member
ברוכים הבאים ל"וואלה - חדשות הגרפיקה"...

מדור חדשות הברנז'ה בוואלה הפך לחדשות הגרפיקה - שימו לב לשלוש הידיעות הפותחות...

למעלה