קאזה מגבילה איכות ל128BIT - הפתרון:

צחי24

New member
עדיף שתסתכל מי התחיל את זה

ואת השפה הירודה הזאת לפני שאתה מטיח האשמות...

rizla

New member
קאזה מגבילה איכות ל128BIT - הפתרון:

זוהי השיטה לבטל את ההגבלה שקיימת בקאזה על חיפוש שירים באיכות של עד-128.
התעסקות עם הREGISTRY היא מתכון לצרות פעלו בזהירות. 1. הרץ את REGEDIT start->run->regedit 2. לחץ CTRL+F לחיפוש, הכנס את הערך limitbitrate וחפש. לאחר מספר שניות ימצא הערך שאנו מחפשים. 3. דאבלקליק על limitbitrate ושנה את המספר מ-1 ל-0 . זה הכל. מעכשיו קאזה יחפש שירים גם באיכות גבוהה.

צחי24

New member
אצלי זה היה על 0 מלכתחילה

ויכולתי להוריד גם שירים ב 300K אז איזה זין קיבלתי בדיוק?

צחי24

New member
התחל- הפעלה-

ואז לרשום REGEDIT ואז כבר תדע מה לעשות באנגלית זה START- RUN

לילו, את צריכה ללחת על כפתור

"התחל" או Start באנגלית, ואז ללכת ל"הפעלה" או RUN שנמצא מעל "ניתוק" שמעל "כיבוי". ואז את כותבת בשורת החיפוש: Regedit מצאת ????

leeloo

New member
טוב הבנתי, תודה

אבל אני לא אתעסק עם המחשב... גם ככה הוא זז כמו צב... ותודה על המחמאה...

רק עכשיו ידעתם על זה?!

אני ממזמן שיניתי את זה... בתקופה ש"נענע" אמרה ש"הקאזה חולה ויש בה תוכנות מעקב ועושים לה ניתוח"...

רביד

New member
רגע אבל...

שאני מחפשת את הערך limitbitrate והוא מוצא אותו אין לי מצב שאני אח´´כ יכול ללחוץ דאבל קליק על הערך... ????

למה שלא תלכו לאתר

נענע ותחפשו בקטגוריית ה"כתבות", את המילה: Kazaa ואז כשאתם רואים שכתוב בכותרת הכתבה (את שמה), "קאזה חולה..." (בלע בלע בלע...), תכנסו לזה... מסבירים שם הכל...

spidey1

New member
דיי דיי לריב

זה סתם עוד אחד שמתעסק טיפה הברג´סטרי ובטח בסקריפט קידי זה לא שהוא קוסם והוא כרגע הפך את העולם על פיו הטריק הזה פורסם כבר בכל מקום אפשרי. אתם לא צריכים לריב על זה או להגיד למשהו שהוא קיבל זין על זה אפשר לחשוב מה קרה זה לא כאילו ריזלה פיצח את התעלומה או משהו כתבו על זה לפני חודש כבר באתרים בינלאומיים. אל תריבו על זה חבל

rizla

New member
רביד, קצת עזרה

צירפתי תמונה שתעזור. על הערך שמודגש בכחול יש ללחוץ פעמיים. בחלון חדש שנפתח ניתן לשנות את הערך. לאחר מכן לאשר ולצאת. spidey , אתה יכול להרגע. לא לקחתי קרדיט על ה"גילוי" למרות שאני גאון לא קטן.
הנושא של קאזה עלה שוב ולכן העלתי את עניין ההגבלה ופתרונה. ערב מצוין ושקט לכולם.

למעלה