קאה ובובה - שרשור שוויץ

linsho

New member
קאה ובובה - שרשור שוויץ ../images/Emo13.gif

קאה המדהימה - מישירה מבט למצלמה כמו דוגמנית וותיקה

linsho

New member
בובה המדהימה!

בובה קצת פחדה/ התביישה ממני - אז היה קשה לתפוס אותה בתמונות - ברובן רואים אותה מתחמקת אבל בכל זאתי הצלחתי

toomuchdogs

New member
נועה !!!!!!! סופסוף!!!!!!!!

וואו, מגיעות לך בהחלט כל המילים החמות אשר נאמרו עלייך את אישה מדהימה עובדת נימרצות מאחורי הקלעים - לב רחב כגודלו של האוקיינוס אני חושבת שלבושתי לא החמאתי לך על פועלך בפורום איזה כ"כ נאווה וכ"כ מדהימה,תמיד נכונה לעזור מבלי כל הטררם החושפני הכל מאחורי הקלעים, אני חושבת שאת מלאך, מלאך בדמות אישה אני חושבת שאת גדולה מידי למילים שאני יכולה לבטא אני חושבת שאת מדהימה (כבר ציינתי את זה?) NOASN - עוד דבר, נעים לקרוא את תגובותייך בפורום, את עונה בעדנה וברכות גם בשרשורים לוהטים, אני באמת שמחה שנפלה לי הזכות להכירך ולו טלפונית.... מאחלת לך המון נחת, ובריאות לכלבות המקסימות והאהובות שלך
אני חושבת שהגיע הזמן שתתגלי בפורום, חבל שלא עשיתי זאת קודם linsho - כל הכבוד לך, כל הכבוד לך שטרחת והודית לנועה ע"ג הפורום, הכי חשוב סופסוף אנחנו זוכים לראות את הצמד האהוב עליה, סופסוף לסיפורים יש פרצופים, תודה, תודה לך

linsho

New member
טומאצ' איזה שימוש נפלא במילים!

הבאת לידי כתב בדיוק את מה שאני מרגישה כלפי NOASN המלאכית

toomuchdogs

New member
חוששני שלא מספיק...אין לי מספיק מילים לבטא

את מעשיה ואני באמת מודה לך מודה לך מכל הלב שהודית לה כאן בפורום ועוד הוספת את התמונות של 2 המדהימות שלה קאה ובובה.

TheWorker

New member
לגבי ה"קולרים" של הכלבות... רתמות

שמתי לב שיש להן רתמה על הגוף... רציתי לדעת אם אתן מעדיפות את זה על קולר רגיל אם זה בא במקום ואם יש תקופה הסתגלות. תודה

NoKi2sh

New member
לפני שהיה לנו האלטי

הלכנו גם עם רתמה. אבל רתמה+ קולר, כשהרתמה מאובטחת לקולר, ליתר ביטחון.... סאיה יודעת להוריד אותה(אבוי, היא יותר מידי מחוכמת לפעמים) וכבר הדימה איך היא בורחת ממנה ישירות לכביש.... אז אני מאבטחת אותה. זה נוח, כי היא לא מושכת, ולא אוכלת את הרצועה, ולא חונקת עצמה עם הקולר.
אין תקופה ולא נעליים, שמים להם את זה, הם מרוצים, כדאי לאבטח לקולר לכלבים כמו סאיו, ונחמד ללכת איתם עם זה ברחוב.

למעלה