קאבר חדש לאנראבל

סריט

New member
קאבר חדש לאנראבל

איזה בחור קוראים אותו אדם [Adem] מוציא אלבום קאברים הנה אנראבל http://fairtilizer.com/tracks/7765 והוא עשה גם את הו מיי לאבר של מיס פיגי וגם בעוד איזה שבוע ביורק מופיעה בניו יורק אז אני מזכירה את זה לעצמי פה כי אם אני לא אכתוב את זה אני אשכח. אה והחלטתי שמעכשיו כל הודעה שאני כותבת פה אני מצרפת תמונה כי אף פעם לא יוצא לי תאמינו לי עדיף לכתוב פה מאשר לשלם לפסיכולוג לפחות פה כשאני מנהלת דו שיח עם עצמי אין מישהו שגם בוהה בי ממול. יאללה בעיי.

סריט

New member
וואי איזה סתומה אני

זה בכלל קאבר משנה שעברה זה סתם היה תירוץ בשביל לשים עוד תמונה מואהאהאה

plants and rags

New member
איזה מוזר זה שלביורק יש אמא

חשבתי שהטבע ילד אותה או משהו, נופיה של איסלנד. והיא לא מילף, תודה רבה.

jbloo

New member
זוכר אותה מההופעה בקיסריה

היפית מוזרה שמסתובבת למעלה ולמטה במדרגות עם סינדרי על הידיים, מה שכן, מאז היא לפחות התלבשה... גוד, אני קשיש

noosh

New member
חחח אמג עוד הייתי סולחת לה על הנעליים

אבל למה הגרביונים האלה, למה ;[ (אמג עכישו אני רואה שזה לא רק גרביונים. זה גם על הידיים שלה. האם זהו ג'אמפסוט שמגיע כאנדרוור? האם היא קנתה סט תואם של חולצה ומכנסיים [?] העשויים רשת שקופה עם יהלומים מנצנצים, מתאים לכל אירוע, להשיג בחנות הפרחות האשקלונית / נתנייתית הקרובה לביתך? האם היא החליטה שהיא רוצה לתפור לעצמה אבנים טובות לעור, אבל היא חוששת מהתוצאה אז היא עושה כמה ניסויים לפני? ביורקי, דיר. אין לי בעיה עם פונפונים בצבע שמנת על הנעליים שלך, באמת. אבל בבקשה אל תשתילי לעצמך יהלומים על העור. העורבים לא יאהבו את זה. תודה.)

למעלה