קאביס - ג'איינטס

mail man

New member
קאביס - ג'איינטס

גרררר עוד רגע שנוי במחלוקת בעונת הייסורים של הענקים מפריסקו. הערב בSBC יפגשו שתי הקבוצות לקרב ווילד קארד גורלי כאשר על ההיל לאורחים יעמוד קלמנט (8-10) ומולו שמדיט (13-4). ג'ייסון הלך על נצחון אחד העונה מול הקאבס כאשר זרק שאט אוט של 1 היט גיים, ב18 למאי העונה בריגלי. מהמשחק ההוא - חודש וחצי של 8 הפסדים בלבד. מי זוכר את זה כאשר אנחנו מפסידים לרדס פעמים ברציפות אה? מי זוכר את זה כאשר הרוטציה מבולבלת ושמידט בכלל נקרא לזרוק יום לפני המועד המתוכנן בגלל פציעותיהם של ווילאמס/טומקו? על החיים ועל המוות. זה ג'איינטס - קאביס , זה שמידט - קלמנט ! בתמונה פרטסון מקבל עוד קיי משמידט, בערב של 13 לאייס הכתום.
 

chicago cubs

New member
סדרה מרגשת...

בסדרה הזאת גם מדוקס הולך על 300 וגם סוסה הולך לנסות להשיג את ההומר שיביא את המקום השמיני בכל הזמנים, הסדרה הזאת זה בהחלט להיות או לחדול בשבילכם לדעתי, בשבילנו פחות קריטית אך בהחלט חשובה כאשר נכון לעכשיו אנחנו 9.5 משחקים מאחורי סיינט לואיס ושולטים בווילד קארד עם הפרש שני משחקים על סן דייגו אבל אחרי הסדרה הזאת הכל יכול להשתנות...
 

WildBilly

New member
אללה קאבס

סימפטיה של לוזרים והכל...
 

Count Zero

New member
תראו מה זה

אני צריך לעודד את הג'איינטס (טפו) נגד הקאביז כדי להשאיר את סן דייגו במירוץ. אוי.
 

mail man

New member
שמדיט 100# ../images/Emo72.gif

זה 1:0 בסדרה לג'איינטס. זה 2:0 לשמידט מול הקאביס העונה. זה 100 נצחנות קריירה לג'ייסון. כמה מהנה זה היה. דאסטי חזר העירה עם קבלת פניםשל אורח כבוד. מהמקום שלו את ההומראנים של טאקר (3-ראן) ושל סנואו (2-ראן) היה אפשר לראות הכי טוב :) . גם בערב שבונדס לא משתתף ממש בחגיגת הניקוד שמידט מאפשר מעט נחת לעיר המפרץ. 11 קייז (4 ללי, 4 לפטרסון, 2 לסוסה), 7 אינינגים ורק 2 ראנס מורשים. סך הכל 24 קייז העונה לשמידט מול הקאבס ב24 אינינגים בלבד. הוא ממשיך להוריד את הERA שלו ל2.74 ! בראור והרמנסון בהפתעה גמורה לא הצליחו לקבל ולו ראן אחד, אם יש שנים שניתן איך שהוא לסמוך עליהם מהבול פן - זה הם. אז 100 נצחנות קריירה זה לא מעט, הפיצ'ר הצעיר מגלה עליה ביכולת מעונה לעונה, ואני מאמין של200 הוא עוד יגיע. יישר כח ג'ייסון. לט דה ג'איינאס ווין !
 

mail man

New member
תיקון

24 קייז העונה מול הקאבס ב16 (!) אינינגים בלבד.
 

chicago cubs

New member
אני לא מאמין

שוב לא משדרים את מדוקס אלא משדרים את המשחק של מחר, אי אס פי אן נהיים מפגרים מרגע לרגע
 

mail man

New member
חחח הם בטוחים שהוא הולך להפסיד

ועוד לזורק שעושה את הופעת הכורה שלו הערב MLB איזה עולם
 
לא קשור....

אי אס פי אן משדרים משחקים רק בימי ראשון בלילה ורביעי בלילה... ישירים.. כל השאר זה חוזרים... אולי היום משדרים בפוקס ספורט.. כי ביום שבת בדרך כלל יש משחקים בערוץ..
 
למעלה