צ"ול/"הפגישה עם האברך".

צ"ול/"הפגישה עם האברך".

שמעתם על המושג צו"ל?=צדיק ורע לו.אז כנראה שזה כך.על מעשים טובים מפסידים.אז ככה.בערך ב 9 ירדתי מהישיבה ישר לחניון המסתורי עליתי על הקטנוע.ונסעתי לאברך הנ"ל.אברך ספרדי תמים וטהור.עם כובע וחליפה.וזקן קטן וצמוד.עליתי איתו לביתו במרכז בני ברק.והצעתי לו שנחפש בחורות באינטרנט.אז נכנסנו לצאט תפוז.הראתי לו איך שאני שולח לבחורות פרטי היי.ואף אחת לא מתייחסת.הראתי לה איך אני שולח בכללי היי מי רוצה להתכתב בפרטי.ואף אחד לא מתייחסת.(אממ האמת ששאלו שם בכללי האם זה ה ד"ר מהעולם החרדי.כנראה הם לא הצליחו להבין מה לי ולחיזורים המטופשים הללו.אבל הוא לא שם לב. .).ואז עברנו לאתרי הכרויות נכנסו ללאוומי וואייי אתם לא מבינים איך הוא רעד כשהוא ראה תמונות של בחורות _וסיות.זה הייה מזעזע ועצוב.ואז הייה תמונה של מישהי שנראית קצת דתייה.והוא אומר לי טוב תשלח לה הודעה עם המס שלי.אז שלחתי לה היי מה קורה וכו` עם המס שלו.וככה עוד כמה. .והבטחתי לו שאם מישהי תחזור אליו אני נותן לו תפון מתנה עלי!הוא נבהל כשהוא ראה."נשואים נשואות".הוא בקושי שמע מה אני מדבר איתו.הסברתי לו שאני כבר בנט מגיל 16 והכל בולשיט.ויש שם רק עבירות ודברים נוראייייייים שהוא לא רוצה לדעת עליהם.וזה ממש להיפגש עם השטן מקרוב.בקיצור הוא השתכנעע לגמרייייי.ואז התחיל לקלל את החוק שאסור להתחתן עם שתיים.ושאם לא הייה את זה הוא בטוח הייה מוצא מישהי כזו בצורה מסודרת ובלה ובלה. . .ואז אני פונה לאינטרס שלי.ובא למכור לו רק תסים.ושיארגן איזה נוקיה ישן.ושיהנה מהמסלול חיילים(כרגע יש לו 39 אג פיקס.הצעתי לו 29 על הראשונה 19 מהשנייה ואילך).אך מה אתם חושבים. .החשק ירד. .הוא צריך לחשוב. .לדבר עם אשתו. .לבדוק שהוא משיג נוקיה ישן. .בלה בלה ביינתים אין עסקה!אבל אני מאמין באמונה שלמה שעל מעשים טובים לא מפסים גם אם זה נראה כך. . .בהצלחה לכווווווווולם. .גם לאלה שלא מסמפטים. . .בייייייי.מחר אני נעלם שוב, .

למעלה