צר לי לבשר למי שטרם יודע

צר לי לבשר למי שטרם יודע

נחום היימן, נחצ'ה שכולנו אוהבים,
הלך לעולמו והוא בן 82
יהיה זכרו ברוך, ושיריו ימשיכו להאיר לנו

giba70

New member
החול יזכור... וגם כולנו

מלחין עתיר יצירה ועשייה שמלווים וילוו אותנו בכל עת
&nbsp

YoreShmaNa

New member
שירים עד כאן

ראוי הוא נחצ'ה שיקבל כאן שרשור הספדים ארוך.
&nbsp
אזכור אותו גם כמלחין אהוב וגם כאדם צנוע ולבבי.

ramil

New member
תזכורת: המפגש הראשון עם נחצ'ה

גם היום, ודווקא היום - נעים להיזכר בפגישה הראשונה שלנו עם נחצ'ה.
זה היה מפגש הפורום הראשון של כמה מאיתנו (לא עושה אאוטינג), ותחילתה של מסורת נפלאה - להתחיל את שנת המפגשים "אחרי החגים" אצל העונה החמישית המופלאה.
עלי אישית נפלה באותו שבוע משימת "הגנת יישובים" (קטע תמוה שבו שולחים קצינים מהקריה לטחון שמירות על מאחזים לא חוקיים נידחים בשטחים). לא ויתרתי והצלחתי להחליף שמירות כך שאוכל להגיע למפגש ההסטורי, אפילו עם המדים והנשק. המחיר היה שביומיים שלאחר מכן גם לא ממש השלמתי שעות שינה, כי החזרתי שמירות לחברים ששמרו במקומי במהלך המפגש.
היה ערב בלתי נשכח, שאולי שיאו בחמש לפנות בוקר, כשנחצ'ה יורד במדרגות מחדר השינה, עם קפה וסיגריה, מביט ב- 15 האנשים שעדיין שרים בסלון שלו, ממלמל "משוגעים" ו...יוצא לקנות את העיתון.
אז היתה לנו זכות גדולה לשיר עם נחצ'ה, ולקבל עוד קצת השראה לשיגעון. מעכשיו נמשיך לשיר את נחצ'ה, בלעדיו.

וכל היתר....בסיכומפגש:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/347/64530365/מוזיקה/מוזיקה_עברית_ישנה_וחדשה

אחחח איזו נוסטלגיה

זוכרת את המפגש הזה.
לא להאמין שזה היה לפני יותר מעשר שנים
ולא להאמין כמה מהניקים המוכרים מאז נעלמו...

כמו שכבר אמרתי, שם... WOW!! ובקשה מיוחדת מכולם

אם יש ביניכם מהתקופה ההיא , שערכנו "אירוחים " בפורום מוסיקה ישראלית של וואלה, זכר לאירוח שעשינו עם נחצ'ה. לדעתי היה בין אחד הראשונים שאירחנו,
במשך שנים שמרתי את כל האירוחים העברתי ממחשב למחשב. בשביל ההסטוריה, ואז פעם העברתי להארד דרייב נייד כדי שלא לאבד.
לפני שנתיים הלך ההארד דרייב בדרך כל דרייב ונפח את כל הזכרונות שלי מאז.

היה אירוח מעניין שיזכיר לכולנו בין השאר למה אנחנו כל כך עצובים היום. את מי כדאי לשאול?

יהי זכרו ברוך

לא זכיתי כמותכם להכירו אישית, אך את שיריו הן מי לא מכיר ואוהב. וכשבני בן השלוש מבקש לשמוע לפני השינה את "אדון חרדון" או "זרעים של מסטיק" אני יודע ששיריו יושרו גם בדורות שאחרינו.

גלידה2

New member
בכל זאת היה בו משהו ענק

פעם בירכתי אותו כאן ליום הולדתו בציטוט: "בכל זאת יש בו משהו" והוא ענה: "כנראה שבכל זאת יש בי משהו". כן, היה בו משהו ענק. תודה לנחצ'ה על כל המוזיקה הזאת. יהי זכרו ברוך.

למעלה