צרפתי תמונה של הכלבה

יעלה 1

New member
צרפתי תמונה של הכלבה

בהמשך לשאלתי הוספתי מספר פרטים הריח הנידף ממנה הוא מהגוף היא התגרדה הוצאנו לה פשפשים עם מסרק סמיך(האם מותר לסרק במסרק סמיך?) היא מאוד נהנת שאני מסרקת אותה כן רחצתי אותה בשמפו של ד"ר פישר לילדים עד שנקנה לה שמפו לכלבים אבל כולם בבית זועקים שיש לה ריח איום אני נותנת לה אוכל ביתי יש האומרים שאוכל ביתי גורם להם לריח רע אך היא לא אוהבת את האוכל היבש של הכלבים בבקשה תנסו לעזור לי

SilentWave

New member
לא כדאי להשתמש בשמפו כזה..

וגם לא אוכל ביתי. אל תדאגי - היא לא תגווע ברעב, בסוף היא תאכל את האוכל היבש.

be_roo

New member
דווקא שמפו זה יכול להתאים

מאחר והוא מיועד לילדים הוא עדין לעור. ריח גוף יכול לנבוע מכמה דברים. אכן לאוכל יש השפעה, אבל זה לא נכון לומר שאוכל ביתי באופן גורף גורם לזה. אוכל ביתי לא מומלץ לתת מסיבות אחרות (יש דברים שאנחנו אוכלים שיכולים להזיק לכלבים, שמן, תבלינים, ירקות מסויימים, עצמות שקורעות את המעיים ועוד). לכן יתכן שאם תשנו לה את סוג האוכל (אם אתם יודעים מה היא אכלה לפני שהיגעה אליכם) זה יעבור, אבל זה יקח זמן עד שכל החומרים ה"מריחים" יתפוגגו מהעור. אפשרות נוספת היא בעיית עור, דלקות או פטריות שמפיצות ריח לא נעים. אם יש סימנים כלשהם על העור, פצעים, קרחות, נקודות או שהיא סתם מתגרדת, מומלץ להגיע לוטרינר. וכמו שהוזכר, הרחיצה עצמה יכולה לגרום לריח לא נעים.

Seto¥Girl®

New member
יה הכלבה הזאת היא קופי הכלבה שלי!

רק שלשלי אין פנים לבנות עדיין... בת כמה הכלבה שלך והאם היא המליטה פעם?

יעלה 1

New member
יה הכלבה הזאת היא קופי הכלבה שלי!

קיבלתי את דייזי לאחר שלא התיחסו אליה,החלטנו לאמץ אותה אינני יודעת בת כמה היא ,אני חושבת שהיא בת 7 היא כלבה מדהימה,כל כך נינוחה אוהבת המון המון פינוקים

למעלה